Pošta Srbije

Otvorene diskusije, mali kutak odmora od urbanističkih tema

Moderator: Igor

jelenabg
Higher intermediate
Pridružio se: Pet Jan 19, 2007 11:13 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 173
Pohvalio: 0

Re: Pošta Srbije

Postod jelenabg » Uto Jun 25, 2019 10:44 pm

Ma ne bi smelo toliko da bude, toliko putuju kinezi. Moguće je da se pošiljka gubila, zalutala... Pitanje je i kada je ušla u Srbiju. Često pošiljke zaglave u inostranstvu, kako u dolazu, tako i u polazu.
astrodule
Korisnikov avatar
Professional
Pridružio se: Sre Avg 05, 2009 12:39 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 10862
Pohvalio: 2758

Postod astrodule » Uto Jun 25, 2019 10:49 pm

Sve posiljke iz Kine su mi dolazile za dvadesetak dana (bas sam dosta narucivao do pre 3 godine). Uvek je dolazilo u Srbiju za 15-ak dana i 5-6 dana dodatnih na carini.

Послато са SM-G800F уз помоћ Тапатока
Stvari koje me nerviraju:
1. Roditelji koji sa decom prelaze na crveno
2. Nepropisno parkiranje iako parking postoji na manje od 100m
Duletov blog
Slika
dragan
Korisnikov avatar
Expert
Pridružio se: Sub Dec 09, 2006 8:31 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 730
Pohvalio: 67

Postod dragan » Ned Jul 21, 2019 11:49 am

Kad smo kod kineza i Pošte, koja je suvlasnik sa 24% banke "Poštanska štedionica" :

"Данас ( 11.4.) је у Дубровнику на Самиту премијера Кине и 16 земаља Централне и Источне Европе потписан историјски значајан Уговор о ино кредитној линији са Кинеском развојном банком са изузетно повољним условима што представља први облик финансијске сарадње између једне кинеске и једне српске финансијске институције, који је омогућио Банци Поштанска штедионица да осим традиционалних извора финансирања успостави и друге алтернативне изворе кредитног потенцијала.
Средства из предметне кредитне линије биће употребљена превасходно за стратешки важне развојне пројекте Републике Србије. Ово је само први корак у успостављању финансијске сарадње са Кинеском развојном банком, а ускоро се очекују још значајнији извори финансирања са ове стране."

Povratak na “Relax”