Šta je novo?

Panorame Beograda i ostalih gradova

BOKI SMOKI

Advanced
Učlanjen(a)
23.03.2009.
Poruke
2.015
Pohvaljen
19
Lokacija
Pancevo
Ne bi bilo lose u high resolution.

Beograd panorame - Beobuild foto

000nbgdpanwd6.jpg


000cbgdpanjg2.jpg



Novi Sad (ne bas panorama ali je veliak slika)

Panorama_of_Novi_Sad.jpg




Ovo sam nasao na netu a vi ako imate neke bojle i vece stavite.
 
Pa ovo su Beobuild panorame i nazalost nema ih u vecnim rezolucijama. Samo me zanima gde si naleteo na ove panorame tj jedna je verovatno pozadina twiter strane a za drugu pojma nemam odakle je skinuta
 
Sa Skycrapercityja mislim i ove dve su u poprilicno velikoj rezoluciji.


ne bib ilo lose da neko napravi(Arhandjel) panoramu sa beogradjanke, i ostalih vidikovaca(nebodera)

Time bi ljudi preko interneta mogli da steknu bolju i lepu sliku o Beogradu I drugih gradova ako bi to neko naravno uradio.

Videcu ja sa caletovim fotoaparatom da se popnem na SDK u Pancevu da da napravim panoramu panceva. Inace caletov fotoaparat ima 10 megapiksela a zgrada 18 spratova. :)

I kada bi npr neko nekada, napravio panoramu iz aviona ako je moguce da gleda sa dunavske strane na NBG i BG bilo bi izvrsno.
 
+1 @little lightning. Nego aj postavi u najvecoj rezoluciji slike a ne linkove.Edituj post. Hvala. Super su, samo da je prva i zadnja veca. Mislim stavi najvece slike sto moxzes.
 
Zidar, plz okaci na megaupload i postavi link ovde da mi das u jos vecoj rezoluciji, a i drugima ako im treba.
 
BOKI SMOKI":1gydlke5 je napisao(la):
+1 @little lightning. Nego aj postavi u najvecoj rezoluciji slike a ne linkove.Edituj post. Hvala. Super su, samo da je prva i zadnja veca. Mislim stavi najvece slike sto moxzes.
Sačuvaj sliku, pa možeš da zumiraš. DeviantArt sada automatski podešava veličinu slike po rezoluciji monitora, iako skine original.
 
@ BOKI SMOKI

editovao sam gornji post sa linkovima za megaupload
 
Bio sam juče u Home Marketu u TC Ušće juče, tražio neki sitan alat (pogrešno mesto, btw).
Ali vredelo je - ta prodavnica ima izlaz na terasu i pogled na stari Beograd iznad šume na Ušću je fenomenalan.

slika0392.jpg


slika0391.jpg


Ljudi izlaze na terasu i ne veruju, oduševljeni su jer prvi put ovako vide grad, da drveće ne smeta. Prodavci se već smorili :)

Ako neko ima dobar fotoaparat, eto mu dobre pozicije.
 
Vucko pa Boki je vec postavio Beobuildovske panorame koje je Steva pravio onomad kad smo obilazili krovove visokih zgrada :)

Iz istog serijala evo i jedne moje fotke "treci grad"

trecigrad.jpg
 
Znam Igore,lepe su,ali nisu u HQ a i ne vidi se most na Adi :)
Cisto ako neko hoce,posto je dzaba a i lep je dozivljaj nesumljivo.
 
Lijepa je ova prva slika pravo.

Bio sam u Beogradu ali nikako ne mogu skontati odakle je ovo slikano? Neka zgrada ili vidikovac?
 
Vrh