Lokacije za individualnu gradnju u Beogradu

Otvorene diskusije, mali kutak odmora od urbanističkih tema

Moderator: Igor

Sarah
Korisnikov avatar
Novice
Pridružio se: Ned Maj 20, 2012 2:49 am
Kontakt:
Pohvaljen: 1
Pohvalio: 0

Postod Sarah » Uto Maj 22, 2012 9:43 pm

Koje su lokacije u Beogradu pogodne za izgradnju porodicnih kuca? I kako se krecu cene placeva u tim delovima grada?
MilisaV
Korisnikov avatar
Expert
Pridružio se: Sre Jan 12, 2011 12:03 am
Kontakt:
Pohvaljen: 1306
Pohvalio: 1024

Postod MilisaV » Uto Maj 22, 2012 10:24 pm

senjak i dedinje.

ar je oko 100 soma.
borac za bolje sutra

bez splavova na rekama
Sarah
Korisnikov avatar
Novice
Pridružio se: Ned Maj 20, 2012 2:49 am
Kontakt:

Postod Sarah » Uto Maj 22, 2012 11:58 pm

:) Svi bismo ziveli na Dedinju i Senjaku, ali koliki procenat gradjana moze da priusti kupovinu zemljista / kuce u tom delu grada... Vise sam imala na umu neke pristupacnije lokacije.
Pohvale za post: 1
boca-ica
Korisnikov avatar
Expert
Pridružio se: Pet Apr 02, 2010 4:58 am
Kontakt:
Pohvaljen: 3129
Pohvalio: 764

Postod boca-ica » Sre Maj 23, 2012 12:16 am

Maglajska i sl. . . :lool:

Edit

Naj veći broj graditelja individualne gradnje je poticao iz sada vec osiromašene srednje klase građana
Pristupačnost investiranja-individualne gradnje u Bgdu toj osiromašenoj srednjoj klasi
može biti jedina nada za
placeve koj ce biti dostupni tek po završetku Kineskog mosta
ako ih tajkuni nisu vec prigrabili za sebe,
te onda ostaje da se čeka Vinčanski most , to mogu čekati neki drugi novi klinci. . . .
Poslednja izmena od boca-ica u Sre Maj 23, 2012 12:21 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
postoji 1.000 razloga za necu, a 1 za hocu :)
tlazar
Novice
Pridružio se: Pon Jan 29, 2018 11:30 am
Kontakt:

Re: Lokacije za individualnu gradnju u Beogradu

Postod tlazar » Ned Avg 11, 2019 7:03 pm

Vidim da je tema bas stara, ali ja imam isto pitanje. Takodje, nisam uspeo da nadjem nijednu temu ni na jednom forumu koja se ovim pitanjem bavi. U poslednje vreme pratim cene novogradnje i skontao sam da za komforan stan u Beogradu treba približno 200k evra, sto je meni sumanuta cifra za stan. E sad ono sto mene brine je lokacija naravno. Postoji li u Beogradu (i okolini) mesto gde je moguće graditi individualno a da ima kanalizacije, vodovoda, pristojne saobraćajnice, saobraćajne veze sa nbg...? Naravno sve ovo za sumu novca koju sam pomenuo sa sve izgradnjom.

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
Pohvale za post: 1
SRBO
Korisnikov avatar
Advanced
Pridružio se: Pet Jan 23, 2015 9:48 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 1817
Pohvalio: 38

Re: Lokacije za individualnu gradnju u Beogradu

Postod SRBO » Ned Avg 11, 2019 10:53 pm

Било ђе де можеш да купиш. Код мене је технички у плану "индивидуално становање" па и даље праве стамбене зграде јер могу да испуне планска ограничења за величину (која су велика како год) и поделе у прилично велике станове

Е сад канализација повезаност да је лепо итд на то одмах заборави. Канализација где постоји је углавном у питању земљиште за бога оца. Имаш и у Крњачи за смешне паре, близу си центра али је ружна плус сад ће да прекопају све што постоји да направе канализацију (исто тако у Калуђерици и Лештану). Све ти зависи од буџета и шта ти је најбитније
Нема користи задржати те. Уништити те није губитак.

Povratak na “Relax”