Šta je novo?

Gde su, šta rade?

Bigvlada nema ga sto godina, jovanom takodje zapboravili ljudi lozinke
 
На једној од тема сам питао Игора, и то баш скоро, за неке старе чланове који дуго нису присутни, Аранђел, Џони Б Гуд, за Вилија Којота знам да је отишао са форума због свађе са неким са форума, али не знам са ким, Рокер СВК исто није дуго присутан (подржавао Вилија), али редовно прати, и видим да се данас баш јавио на теми о националном стадиону.
 
Priznajem lepo je setiti se starih forumasa poput No1, Ambasador, Dedza, Piglet (svrati kad moze), Kzorz, Bigvlada, Shmeksi, Nenad i Dragan koji su bili 2007-2008 i clanovi redakcije. I jos dosta forumasa koji danas nisu aktivni ili ponekad svrate koliko im mogucnosti dozvole.
 
нема ни Стеве већ дуже време. Њиле понекад сврати, али не коментарише одавно. ту је и Луцифер. има доста староседелаца који се већ дуже време не јављају
 
Zauzet radi sefuje javio se prije neki dan
 
Steva nam se ozenio i dobio prinovu ali poseti koliko moze forum tj koliko mu obaveze dozvole.
 
Bravo za Stevu, čestitam!
 
свака част Стеви. но, то и није неки изговор :) ево ја ухватим барем једном до два пута дневно да посетим форум :) (додуше, некада и више када мала спава :))
 
Sve cestitike Stevi valjda ce se ugledati na tebe JohnnyLee
 
Vrh