Šta je novo?

Vaš gradski kutak i mesto za uživanje

Igor

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
10.01.2007.
Poruke
18.725
Pohvaljen
37.623
Prvim postom sam zeleo da pokazem moje omiljeno mesto u gradu za vecinu verovatno poznato ali iznenadio sam se i mnogima nepoznato. Lepo bi bilo da svako od vas pokaze neko svoje mesto za uzivanje u gradu gde se oseca prijatno tj :pob:

Kao sto sam vec napisao iznenadio sam se da dosta prijatelja koje sam doveo na to za mene omiljeno mesto nije znalo da postoji samim tim ni kako se dolazi do njega

U pitanju je mesto na kalemegdanu sa savrsenim pogledom i cini mi se najvisom tackom sa te strane.

Putic koji vodi na brdasce je iza objekta mislim da je u pitanju javni wc koji nisam siguran da li radi. Na vrhu se nalazi ostatak nekog kamenog zidica (zaokruzen crvenim) na koji se moze sesti ali je potrebno biti obazriv u svakom slucaju zbog blizine bedema. Bilo bi sjajno ovo mesto srediti i obezbediti za turiste i pristup mu svakako urediti.
mmesto.jpg


Bilo bi fino videti i vase omiljeno gradsko mesto siguran sam da cemo otkriti neka nova ;) Mozda neki pasaz, javno dvoriste sa kafeom ili bez da se sedne i odmori i sl.
 
Ова локација је у мом друштву позната као "брег за размишљање".
 
Moj gradski kutak i mesto za uživanje jeste Zemunski kej i to stari deo. Istina da su ga prilično unakazili ali činjenica da još uvek postoji makar i delić nečega iz vremena kada neobuzdana vlast nije haotično krenula u njegovo "šminkanje", dovoljan su razlog za moj izbor.


Fotografisala prošle godine.
 
Moj (beo)gradski kutak je Topčiderski park, između više predivnih parkovskih motiva favorit mi je - čuveno jezerce sa još čuvenijim mostićem, na kome se vikendom fotkaju mladenci, ali i oni koji to nisu... :D


 
Vrh