Izbori 2020

Otvorene diskusije, mali kutak odmora od urbanističkih tema

Moderator: Igor

vucko
Korisnikov avatar
Professional
Pridružio se: Ned Apr 20, 2008 1:42 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 5709
Pohvalio: 1453

Re: Izbori 2020

Postod vucko » Sre Feb 24, 2021 11:40 pm

MIG29 » 24 Feb 2021 02:58 pm napisao:Ja sam prvo mislio da je DJB nova sansa za Srbiju, ali sam kasnije slusajuci intervjue njegovih portparola shvatio da se radi o obicnim folirantima. Partiju cine iskljucivo bivsi komunisti i liberali, koji bi sad da glume suvereniste. Balkan Info je samo njihova razglasna stanica.

Komunisti??? Mislim da ne postoje ljudi koji su desnije na spektru od komunista. Ko ti je tamo komunista leba ti? Oni su u međunarodnim savezima evropskim konzervativcima a išli su i po SAD na tribine njihovih republikanaca. Ako su to komunisti šta su onda desničari?
Pohvale za post: 1
nex999
Korisnikov avatar
Beginner
Pridružio se: Sre Nov 20, 2019 6:16 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 328
Pohvalio: 614

Re: Izbori 2020

Postod nex999 » Čet Feb 25, 2021 12:36 am

Jesu zastranili zesce sa koketiranjem avaks druzini i pogubili se u magli o dubokoj drzavi, ali mi opet drago kad slusam Radulovica u gostima zajedno sa bilo kim iz opozicije posto ovi iz vlasti vise i ne smeju da se pojave s njim u studiju. Poslednje je bilo ono u Utisku sa Sergejem, i slusajuci ga tada, nisam imao nikakvu zamerku za sve sto je rekao tada.
Cak sam i ok sa njihovom "suverenistickom" pricom. Sto se mene tice bolje da oni povedu tu pricu i okupe taj deo glasackog tela nego cirkuzanti iz DB kuhinje.

Mada nisam ih slusao u skorije vreme, ali dokle god nisu otisli u qanon ludaru ili samo Putin+pravoslavlje ce da spase Srbiju, to je i dalje ok :lol:

Inace ko zna sta je kriterijum za komunistu danas pa da upadne na listu kolege MIGa, vremena se menjaju :)
Pohvale za post: 1

Povratak na “Relax”