Sportski događaji

Otvorene diskusije, mali kutak odmora od urbanističkih tema

Moderator: Igor

JohnnyLee
Korisnikov avatar
Expert
Pridružio se: Čet Maj 14, 2009 10:17 am
Kontakt:
Pohvaljen: 4033
Pohvalio: 5947

Re: Sportski događaji

Postod JohnnyLee » Sre Nov 07, 2018 12:05 am

SlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlika

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
где год да кренем, тај град ме прати
Београд мој, себи ме врати
где год да одем, тај град ме чува
кроз моју главу кошава дува
Pohvale za post: 3
Beki
Korisnikov avatar
Higher intermediate
Pridružio se: Uto Okt 27, 2015 2:49 am
Kontakt:
Pohvaljen: 865
Pohvalio: 932

Postod Beki » Sre Nov 07, 2018 2:02 am

PAVKOVS ON FAJR JOR DIFENZ IZ TERIFAJD NA NA NA NA NA NA NA NA NA NA NA NA !!!!!
Pohvale za post: 1
Пантограф
Expert
Pridružio se: Pon Apr 23, 2012 12:44 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 7150
Pohvalio: 4605

Postod Пантограф » Sre Nov 07, 2018 9:47 am

He comes from Begeč and he`ll kill you all...

Dosta jednostavna stvar se dogodila: vrhunskim odbrambenim igračima, naviklim da u Premijer ligi čuvaju brze i lake napadače savremenog kova, pao je sistem u sudaru sa starim centarforom (tip Husref Musemić, verzija 1.2). U doba Ijana Raša umeli su sa ovakvima, ali sada... Zato i Mitar daje golove na Ostrvu.

Pandan ovoj je situacija sa Grčkom iz 2004, koja je na Evropsko prvenstvo došla sa liberom (čistačem), deceniju pošto je ta pozicija izbačena iz fudbalskih taktika i na zaprepašćenje svih - postala prvak Evrope. Niko gol nije mogao da im da.

Dakle, za male i siromašne, u fudbalu kao i u svemu ostalom: samo asimetrični odgovor velikima, mimo šema i "modernih" rešenja, samo inteligentno. Napred centarforovi, klasična krila i školski centaršutevi iz kornera a la Marko Marin!
Перспектива Београда: Tirana railway station was the central railway hub of Tirana, Albania... On 2 September 2013, the station was closed for passenger and freight transport, and was demolished to make room for a new boulevard that leads over the station area to the north. A completely new district will be created.
Pohvale za post: 3
astrodule
Korisnikov avatar
Expert
Pridružio se: Sre Avg 05, 2009 12:39 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 9054
Pohvalio: 2120

Postod astrodule » Sre Nov 07, 2018 10:21 am

I Partizan pobedio sinoć u košarci.

Ipak, ono što je na mene ostavilo veći utisak je glupost "navijača". Naime, zakačili su se Nikola Jovanović i Stefan Janković (obojica igrali za Zvezdu) i "navijači" skandirali Jovanoviću "p*****ko ciganska", a Janković prešao iz Zvezde u Partizan. :bash:

To je ta navijačka inteligencija i kratka pamet
Stvari koje me nerviraju:
1. Roditelji koji sa decom prelaze na crveno
2. Nepropisno parkiranje iako parking postoji na manje od 100m
Duletov blog
Slika
Пантограф
Expert
Pridružio se: Pon Apr 23, 2012 12:44 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 7150
Pohvalio: 4605

Postod Пантограф » Sre Nov 07, 2018 10:28 am

Pa grobari su i Saši Đorđeviću, kad je došao u Pionir sa Realom, vikali "p... ćelava", što je, ipak, dosadašnji vrhunac gluposti sa naših tribina (koje pameću ionako ne obiluju).
Перспектива Београда: Tirana railway station was the central railway hub of Tirana, Albania... On 2 September 2013, the station was closed for passenger and freight transport, and was demolished to make room for a new boulevard that leads over the station area to the north. A completely new district will be created.
astrodule
Korisnikov avatar
Expert
Kontakt:

Postod astrodule » Sre Nov 07, 2018 11:06 am

Zamisli taj mentalni sklop koji to viče čoveku koji im je doneo najveću titulu.

Pa imamo i psovke upućene reprezentativcima (Savo majmune, a mislim da ima zapisa da i da Teodosiću neko kenja nešto)

Znam ja za psihologiju mase gde se masa ponaša kao njen najprimitivniji član, ali glupost je definitivno neuništiva (a i KUD Idijoti tako kažu).

Inače, situacija u Zvezdinoj grupi je definitivno zanimljiva, pa je uz još jedno čudo, zaista sve moguće.
Duletov blog
Slika
Beki
Korisnikov avatar
Higher intermediate
Kontakt:

Postod Beki » Sre Nov 07, 2018 11:49 am

Savu treba jos gore vredjati. Za Tea, Saleta...je sramotno sto se skandira.
astrodule
Korisnikov avatar
Expert
Kontakt:

Postod astrodule » Sre Nov 07, 2018 12:20 pm

Zašto treba Savu vređati?

Tj, zašto ga je trebalo vređati dok je igrao za reprezentaciju? Zato što je igrao za Partizan, pa sada svi koji navijaju za neki drugi klub treba da mu pogrdno skandiraju kada igra za reprezentaciju?
Duletov blog
Slika
Beki
Korisnikov avatar
Higher intermediate
Kontakt:

Postod Beki » Sre Nov 07, 2018 1:21 pm

Igrao je i Djordjevic za Partizan pa bih pre vredjao rodjenu majku nego njega. Ne mogu sad detaljno da objasnjavam, u suvise sam dobrom razpolozenju.

Jedan od primera, bio je najveci protivnik Toleta, a onda mu postao desna ruka. Pljuvao ga vise od svih a onda trazio da se nagradi ordenom.

http://www.zurnal.rs/fudbal/reprezentac ... protiv-fss

http://mondo.rs/a904412/Sport/Fudbal/Sa ... -reda.html

A i licno sam prisustvovao nekim scenama na javnim mestima u kojima je ucestvovao doticni, bolje da ne opisujem njegovo ponasanje, recnik...
JohnnyLee
Korisnikov avatar
Expert
Pridružio se: Čet Maj 14, 2009 10:17 am
Kontakt:
Pohvaljen: 4033
Pohvalio: 5947

Postod JohnnyLee » Sre Nov 07, 2018 1:28 pm

стање у групи је и више него занимљиво

Capture.JPG
Capture.JPG (42 KiB) Pogledano 2283 puta

предвиђали борбу три екипе за пласман, кад оно све четири екипе могу да прођу даље
где год да кренем, тај град ме прати
Београд мој, себи ме врати
где год да одем, тај град ме чува
кроз моју главу кошава дува
astrodule
Korisnikov avatar
Expert
Kontakt:

Postod astrodule » Sre Nov 07, 2018 1:37 pm

Beki » 15 minutes ago napisao:Igrao je i Djordjevic za Partizan pa bih pre vredjao rodjenu majku nego njega. Ne mogu sad detaljno da objasnjavam, u suvise sam dobrom razpolozenju.

Jedan od primera, bio je najveci protivnik Toleta, a onda mu postao desna ruka. Pljuvao ga vise od svih a onda trazio da se nagradi ordenom.

A i licno sam prisustvovao nekim scenama na javnim mestima u kojima je ucestvovao doticni, bolje da ne opisujem njegovo ponasanje, recnik...

Pričam o vređanju dok je bio aktivni igrač. Prisustvovao sam lično skandiranju Savo maj*une na utakmicama reprezentacije.
Duletov blog
Slika
Beki
Korisnikov avatar
Higher intermediate
Kontakt:

Postod Beki » Sre Nov 07, 2018 1:41 pm

astrodule » Sre Nov 07, 2018 12:37 pm napisao:
Beki » 15 minutes ago napisao:Igrao je i Djordjevic za Partizan pa bih pre vredjao rodjenu majku nego njega. Ne mogu sad detaljno da objasnjavam, u suvise sam dobrom razpolozenju.

Pričam o vređanju dok je bio aktivni igrač. Prisustvovao sam lično skandiranju Savo maj*une na utakmicama reprezentacije.

Pa dobro, nisu pogresili :lol:
banjanin
Beginner
Pridružio se: Ned Avg 19, 2018 9:23 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 63
Pohvalio: 11

Postod banjanin » Sre Nov 07, 2018 5:49 pm

Uf, braćo cigani, šta bi' ono sinoć ?! .. da mi je neko pričao da ćemo sa Srnićem, Pavkovom, Gobeljićem i Jovičićem u kreaciji dobiti Đavole, pitao bih ga na čemu je, i zamolio za malo .. :lol:
Jovančić POJEO na sredini, Borjan mačka!

Hvala i Fortuni, itekako je bila prisutna na čika Rajku .. da je Robertson bocnuo ili Staridž pogodio onaj šut u 17. minutu, Pavkov bi verovatno ostao bez slave.. a i mi bez 2,7M evara i 2 boda za koeficijenAt!

Večeras nastavljamo pohod na EC sa sve razigranim Felipeom.. :sesir:
Blade
Korisnikov avatar
Higher intermediate
Pridružio se: Sre Nov 25, 2015 12:25 am
Kontakt:
Pohvaljen: 791
Pohvalio: 296

Postod Blade » Čet Nov 08, 2018 8:00 pm

Zvezda:

O fudbalerima:
Napravili su čudo, jer su naterali jednog od favorita, koji igra u (po meni) najboljoj fudbalskoj ligi na svetu, da ne igra na svom nivou i nametnuli svoj ritam. I svaka im čast, jer ponovo imaju kakvu takvu šansu da prezime u Evropi, malu, ali imaju. Ostale dve utakmice - mislim da je realnije da se očekuje da se nekako pobedi Napoli u gostima, nego PSŽ kod kuće, možda grešim. Pobeda i remi su dovoljni da se prođe u Ligu Evrope na proleće, ali i to će biti teško. Čak i pobeda i poraz mogu da budu dovoljni, ako se poklope neke stvari. U ostalim kombinacijama nema nikakve šanse. O daljem plasmanu u Ligi šampiona neću ni da pričam, jer prosto nije realno, osim jedva u matematici.

O košarkašima:
Bolje je što se poraz desio sada, nego kasnije. Ovo je klasičan sindrom viška samopozdanja, tj. upisali su pobedu još pre nego što su otputovali u Nemačku, kad ono međutim...Od 12 igrača na klupi, bukvalno je jedan bio raspoložen - Dobrić. U takvoj situaciji pobeda nije realna.

Partizan - košarkaši:
Nisam stigao da odgledam - ali drago mi je da su povećali šanse da prođu u drugu fazu Evrokupa.
Slika Slika
Blade
Korisnikov avatar
Higher intermediate
Kontakt:

Postod Blade » Sre Nov 14, 2018 3:37 pm

Večeras Zvezda igra protiv Monaka kod kuće u Evrokupu, a potom u Aba ligi protiv Mornara, takođe kod kuće. Sledeće nedelja, Andora, pa Partizan.

Partizanu su teži protivnici - večeras Zenit, pa za vikend Budućnost. Pa ponovo u Evrokupu Valensija, posle toga Zvezda.

Što se tiče samog derbija, Zvezda, pored toga što je kvalitetnija ekipa, u prednosti je, jer ima lakše protivnike, pa ima i više prostora za kalkulaciju u smislu da sačuva više svežine. Partizan ima utakmice sa ekipom koja se bori za vrh Aba lige i sa dva pretendenta za osvajanje Evrokupa, ni malo lako. Mislim da je Buducnost vec sada Evroliga više ne zanima, nego će sve snage da skoncentriše na Aba ligu. Njihov raspored je Baskonija, Partizan, Himki.

Zvezda sada ima ODLIČNU šansu da veže nekoliko pobeda, da se učvrsti na prvom mestu u Aba ligi, a u Evrokupu overi prolaz u sledeću fazu. Naravno, bitna je prva pozicija u grupi, da bi se u sledećoj fazi dobili lakši protivnici.

Svakako će u sledećoj fazi da dobije u grupi Valensiju, Zenit ili Asvel, koji su sada u istoj grupi. Nema šanše da ne dobije bar jednog od njih, a to su sve dobre ekipe. Ako bude prva, neće dobiti u grupi,npr. Lokomotivu, trenutno prvu u svojoj grupi, koja je takođe sa ciljem trofeja, nego Ablu, koja je slabija i druga je.

Koliko sada gledam, drugi krug Evrokupa, u borbi za 1/4-finale nece biti ni malo lako. Kada se ove 4 grupe u sledećoj fazi skrate na 4 od 6 timova i njih 8 ispadne, medju 16 koji ostanu u daljoj borbi, biće mnogo kvalitetnih. A pola treba opet da otpadne za sledeću fazu. Biće veoma zanimljivo. Baš mnogo ekipa koje bez problema mogu da igraju Evroligu i budu konkurentne. Lokomotiva, Crvena Zveda, Valensija, Uniks, Asvel, Zenit i Unikaha su po meni evroligaške ekipe.
Slika Slika
Blade
Korisnikov avatar
Higher intermediate
Kontakt:

Postod Blade » Čet Nov 15, 2018 3:07 am

Oboje su poraženi - Partizan i dostojno, ali Zvezda se pošteno obrukala. Monako je nametnuo svoj ritam u 3. četvrtini i odlepio se rezultatski. I na kraju ubedljiv poraz. Ruku na srce, sezona teško može da prođe bez bar jedne krize, a bolje je da bude što pre, dok je veća šansa da se neke stvari isprave. To naravno ne umanjuje pobedu igrača Monaka kojima mora da se pruzi ruka, jer su bili bolji i pobeda je zaslužena.
Slika Slika
tragac
Korisnikov avatar
Advanced
Pridružio se: Uto Apr 05, 2011 2:35 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 2336
Pohvalio: 4107

Postod tragac » Čet Nov 15, 2018 8:08 am

Tomić erlajns...
Tokio ima zemljotrese i cunamije.
Napulj ima ekstremni kriminal i vulkane.
Ciudad Mexico ima isto što i Napulj.
Nju Orleans ima poplave i uragane.
Beograd ima Gorana Vesića.
Blade
Korisnikov avatar
Higher intermediate
Kontakt:

Postod Blade » Pon Nov 19, 2018 3:11 am

Zvezda je posle poraza od Monaka, sav bes istresla na Mornaru, koji je pobedila na svom terenu sa 30+ razlike.Ni Mornar Evrokup više ne zanima, oni jedva čekaju da ispadu posle ovog kruga i da budu odmorniji za Aba ligu, pa tu dostignu sto bolji plasman. Dok je Zvezda ekipa sa mnogo vecim ambicijama u tom takmicenju.

Šteta što je Partizan večeras izgubio od Buducnosti. Nisu imali sreće, a ni Buducnost nije bila nesto na nivou, pa je Partizan to trebao da iskoristi, cini mi se da je lako mogao da im nametne svoj ritam. A sada imaju Valensiju, pa Zvezdu. Dve evroligaške ekipe, kada igraju na svom nivou i bice im mnogo teško. Valensija se bori za prvo mesto u grupi u Evrokupu, a Zvezda mora da ima imperativ pobede, jer je derbi, a zaređala je dva poraza za kratko vreme ine bi trebalo da bude uljuljkana u smislu: ,,Dobicemo ih sigurno".
Slika Slika
Blade
Korisnikov avatar
Higher intermediate
Kontakt:

Postod Blade » Čet Nov 22, 2018 9:21 am

Jesam Zvezdas, ali mi je zao Partizana u Evrokupu vise nego Zvezde, koja igra lose i gubi od gorih od sebe, a Partizan nekako drzi egal sa jacim ekipama, ali nema srece da nekako izvuce pobedu. Kao npr. protiv Valensije. Za vikend nas ocekuje veciti derbi u Aba ligi. Koliko pobedi moze da se nada prvi tim, toliko moze i drugi. Nikakva prednost nije ni na cijoj strani. A za Zvezdu, ako pobedi, treba da bude samo pocetak izlaza iz krize.
Slika Slika
tragac
Korisnikov avatar
Advanced
Pridružio se: Uto Apr 05, 2011 2:35 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 2336
Pohvalio: 4107

Postod tragac » Čet Nov 22, 2018 9:57 am

Partizan je apsolutni favorit.
Tokio ima zemljotrese i cunamije.
Napulj ima ekstremni kriminal i vulkane.
Ciudad Mexico ima isto što i Napulj.
Nju Orleans ima poplave i uragane.
Beograd ima Gorana Vesića.
astrodule
Korisnikov avatar
Expert
Kontakt:

Postod astrodule » Čet Nov 22, 2018 10:13 am

I Zvezda i Partizan mi se čini da su ove godine odradili najgoru selekciju stranaca. Plus što su domaći igrači prilično loši.

Šta je sa podmladkom? Zašto ne igraju u nekim ispostavama u domaćoj ligi?

Nešto mi se čini da nema mnogo kvaliteta, a mislim da su nam mlade selekcije očajno odigrale poslednjih par prvenstava (a pre su uvek donosili medalje)
Duletov blog
Slika
Beki
Korisnikov avatar
Higher intermediate
Kontakt:

Postod Beki » Čet Nov 22, 2018 12:58 pm

Prosle godine je Zvezda imala gore strance. A da ne pricamo o tome sto je budzet bio veci pa su samim tim i ti stranci bili skuplji.

Najveci problem Zvezde nije u igracima. Problem je jedna s**** koja se predstavlja kao igrac, a to nije. Dobro, mozda jeste, ali za neku trecu ligu.

Sta onda reci o Tomicu kao pudlici mafijaske pudlice koji dozvoljava da mu se tako neko mesa u rad? Kakav autoritet moze da ima jedan trener kada mu predsednik odredjuje ko mora da igra? Kakva atmosfera moze da bude u timu kada im jedan amater uzima minute zato sto je neciji sin?
astrodule
Korisnikov avatar
Expert
Kontakt:

Postod astrodule » Čet Nov 22, 2018 2:05 pm

A koji je interes da mlađani Čović igra? Neće se sigurno prodati nigde, a ne donosi rezultate timu.
Duletov blog
Slika
Beki
Korisnikov avatar
Higher intermediate
Kontakt:

Postod Beki » Čet Nov 22, 2018 2:35 pm

astrodule
Korisnikov avatar
Expert
Kontakt:

Postod astrodule » Čet Nov 22, 2018 3:33 pm

Shvatam šta je nepotizam, ali ne vidim korist od guranja takvog igrača. Mogao je on njemu istu platu dati i da sedi na klupi u Zvezdi ili igra u FMP-u.
Duletov blog
Slika

Povratak na “Relax”