Šta je novo?

Relax diskusije

Steva

Advanced
Učlanjen(a)
08.12.2006.
Poruke
4.264
Pohvaljen
6.919
Svakome treba mali odmor od urbanističkih tema, a za to je stvoren ovaj forum. Ovde možemo da diskutujemo o raznim neobaveznim i opuštajućim temama kao npr koncerti u beogradu, kulturna dešavanja u srbiji, kinematografiji i o ostalim temama. Sigurno ima dosta forumaša koje dele slične (nearhitektonske) interese i bilo bi lepo podeliti ih :)

Prepucavanja su dozvoljena ali samo na "laganom" nivou rasprave, sva teža prepucavanja će biti sankcionicana ;)

Uživajte!

p.s. ovae diskusije su vidljive samo za registrovane diskutante, za goste je ova sekcija nevidljiva.
 
Prebaceno sa Beobuild - Radionice - Nove registarske tablice. Eto prave prilike da i ova tema malo zazivi ;)

Kralj":1666i4pf je napisao(la):
Tihi SRB ! Odakle si !?
Tihi_SRB":1666i4pf je napisao(la):
Trenutno ili poreklo ?
Kralj":1666i4pf je napisao(la):
Zemlja u kojoj zivis i grad ?
Tihi_SRB":1666i4pf je napisao(la):
Kao sto navedoh gore iz Kanade sam a zivim pored Toronta u jednom manjem gradu ( Oakville). Pozdrav
Kralj":1666i4pf je napisao(la):
Ja cu verovatno da se preselim u Toronto. Evo upravo sutra letim iz Luksemburga ka Torontu na 10 dana
 
Pa Kralju sta da ti kazem :) Dobro nam dosao ali ja da sam na tvom mestu ja bih radije u Evropu. Brate daleko je ovo . Pozdrav
 
Da to je najbolji detalj koji sam video jos pre nekog vremena. Homerova glava kao legenda. I jeste legenda! :D
 
nešto za draganov avatar :D

1762113


munze konza :D
 
Samo prvo da obrišeš one dve tačke na "u" iz Münze, jer nisam ja iz Zemiin, već iz Zemuna. :).

Evo ovako nekako :

ee56f3752e.jpg
 
A što ćošak Marka Kraljevića?O čemu se tu radi? :lol:
 
Pre bih očekivao ćošak Bate Živojinovića. U stvari za njega verovatno spremaju neki trg. Tjenanmen već ima ime ali možda neki manji. :D
 
Zdravo Beogradjani. Nadam se da je ovo pravilno mjesto za moj post.
Interesuje me gradnja na podrucju cijele bivse Juge pa i ovdje dolazim dosta cesto. Do sada nisam imala potrebe da se registrujem jer ne mogu da ucestvujem u diskusijama zbog nepoznanja vaseg grada, ali evo napokon imam pitanje za koje moram da saznam odgovor. Interesuje me odakle je ovo slikano. Da li je slikano iz helikoptera ili sa nekog solitera? To je izgleda neka starija fotografija jer su fotografije iz Hrvatske i Slovenije koje su zajedno sa ovom opisane kao Jugoslavija.

Izvinjavam se zbog gresaka u pravopisu. Nisam pisala Srpsko-Hrvatski godinama (pisem i govorim old-school SH ne interesuju me nikakve nove reforme, dodatci, "Bosanski" i slicne izmisljotine).

beogradih0.jpg


Hvala unaprijed. :kk:
 
Dobrodosla! :hyper:

Ovo je definitivno helikopter, koji se nalazio izvnad Prve gimnazije, ovo u dnu je crkva Aleksandra Nevskog. :)

Lepa je slika, odakle je?

A starija je jer iz onog dimnjaka, pivara u Skadarliji, izlazi dim..

Dobro, nije bas Prve, i ona se vidi u dnu, malo dalje ka Dunavu.. Iznad GSP depoa.
 
Sjajna fotka serijo o dzordzu. Dobrodošla!

Sredio sam link pa se prikazuje fotka, kako sam skapirao bilo je više fotki u tvojoj poruci? A vidi se samo jedna? Baš me interesuju ove starije fotke :)
 
To je iz jedne knjge koju sam kupila prije nekoliko godina u Barnes & Noble. Bila na clearance table pa ja malo bezveze listala po njoj a kad ugleda ove slike morala sam da je kupim. Ova i slika Durmitora su najbolje (slike su ogromne pa kad vidis sliku Durmitora ukakis se od straha :laugh:).


Hvala Stevo. Ne, samo sam tu sliku stavila. Ima vise slika u ovoj knjizi ali je to jedina iz Beograda (svaka bivsa republika, osim Makedonije, je zastupljena sa po jednom slikom).


I evo to je to kad se skenira:
my.php
 
Ne znam gde da ga tutnem, ali posto dobar deo nas zna da je Merrill Lynch u nekoj vrsti partnerstva sa MPC-om, da kazem da je i ovu finansijku kucu zadesila gobalna kriza te su u ponedeljak prodati Bank of America.

Cisto da se nadje negde i ova informacija na forumu.
 
Ronny Coleman u Beogradu
[video]http://www.youtube.com/watch?v=FmOO_I9IE00[/video]

Баш му стоји шајкача :D
 
little lightning":2m9stx82 je napisao(la):
A šta je ovo 98% na vrhu stranice? O_o
To je jedna od onih reklama koje te teraju da se pitaš šta je to :) Prvo se pojavilo na naslovnoj strani, čini mi se 70%, pa 80, 90, 95 i sad je 98 :) Moram da priznam da sam vrlo zaintrigiran o čemu se radi. Uspešno reklamiranje ;)
 
Ja sam prvo mislio da je neki flash koji baguje. a onda shvatih da je slika. xD
 
...ne znam gde pa ajde ovde...

primetih da se u poslednje vreme sve češće javljaju glupave svađe i vređanja na forumu te bih iskreno zamolio sve da se malo opuste i iskuliraju, ta vidite kako je lepo vreme napolju, a vi se svađate, pih bre

meni ne smeta da čitam te postove, ali nekako ruše inače dobru atmosferu na forumu
 
http://www.erepublik.com/en/referrer/PaRaNoRmAl+AtAcK

Људи ако неко хоће може да ми помогне, тако што ће се регистровати преко овог линка и почети да игра ову браузер игрицу. У питању виртуални свет, да не одуговлачим, региструјте се и видите да ли вам се свиђа, уколико вам се не свиђа не морате ни да играте.

Ако вас нешто занима слободно ме питајте на пм.

Поздрав
 
Људи, треба ми помоћ! :D
Скинуо сам Need for speed Run и Origin (не знам шта је само сам морао и то да инсталирам) :).
Када хоћу да покренем игрицу изађе ми ово.
untitled.jpg

Идем на оно прво и онда ми тражи Product Code.
unlite.jpg

Преврнуо сам цео интернет, али не могу да нађем :( Јел можете да ми помогнете некако? :) ПЛИЗЗ :D
Можда нисам требао овде ово да напишем, али не знам где другде :)
 
Vrh