Avijacija - razno

Otvorene diskusije, mali kutak odmora od urbanističkih tema

Moderator: Igor

boca-ica
Korisnikov avatar
Expert
Pridružio se: Pet Apr 02, 2010 4:58 am
Kontakt:
Pohvaljen: 3072
Pohvalio: 747

Re: Avijacija - razno

Postod boca-ica » Pon Sep 17, 2018 2:44 pm

Bender Rodriguez
Upravu si , nemam pojma što se vidi iz svih mojih postova
ne samo na ovoj temi o aviaciji ,nego i na temi od Er Srbiji i aerodromu N.Tesla
Kako si u pravu , nema smisla da me više prozivaš.... pobedio si :D

:sesir:
postoji 1.000 razloga za necu, a 1 za hocu :)
Bender Rodriguez
Korisnikov avatar
Advanced
Pridružio se: Ned Mar 12, 2017 2:08 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 4492
Pohvalio: 3414

Postod Bender Rodriguez » Pon Sep 17, 2018 2:55 pm

To to, prvo navredjaj sagovornike, onda nalupaj deset stvari koje nemaju veze s mozgom, i na kraju se lepo evakuisi s teme pod izgovorom da nemas vise o cemu da pricas. Ni prvi ni poslednji koga vidim da to radi.

Mada mogu ti reci da jesi prvi na kog sam naleteo da ne zna razliku izmedju kompjuterskog kucista i kompjuterskog cipa.
Treba vam grad za izdavanje?
Pogledajte naš bogat asortiman ulica, kolovoza, parkova, javnih prostora, stanova, fasada, haustora... za izdavanje ili prodaju!
Pozovite odmah 0800 - R E N T A G R A D ili posetite naš sajt i uverite se i sami zašto Beograd važi za top vašarište i buvljak kontinenta, a i šire!
boca-ica
Korisnikov avatar
Expert
Pridružio se: Pet Apr 02, 2010 4:58 am
Kontakt:
Pohvaljen: 3072
Pohvalio: 747

Postod boca-ica » Pon Sep 17, 2018 4:27 pm

To to, prvo navredjaj sagovornike...

Igor uvek reaguje ako je došlo do vredjanja :kk:
sobzirom da nije bilo ni jedne uvredljive reči , nije ni reagovao
ali
bi trebao da reaguje i ako dodje do lažnog optuživanja za to :!:

Inace volim da čitam postove Bender Rodrigueza
na žalost ne dozvoljava ikakvo dr. mišljenje, te često i sa dr. čl. upada u ovakve strastvenije situacije
mišljenje i onog orača sa njive, mora da se više ili manje uvaži u zavisnosti od argumentacije
na žalost argumetacija na BBu vremenom sve manje je dominatna.... :(

no ako nema dr. primedbi vrati mo se temi :sesir:
postoji 1.000 razloga za necu, a 1 za hocu :)
Bender Rodriguez
Korisnikov avatar
Advanced
Pridružio se: Ned Mar 12, 2017 2:08 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 4492
Pohvalio: 3414

Postod Bender Rodriguez » Pon Sep 17, 2018 6:59 pm

Bender nažalost ima svoju ružnu stranu koja izbija i kad treba i kad ne treba, mada se to uglavnom dešava tek pošto ga neko isprovocira ili isproziva. Što se i desilo u ovom slučaju. Kad si ti napisao post u kome ispada da su gluposti i dečije priče sve što smo ja i još neki članovi napisali. Da bi potom na njih odgovorio banalizovanim poređenjima, neosnovanim zaključcima i komentarima o nečemu o čemu nisi dovoljno informisan. Namerno kažem informisan, jer nema tu neke bog zna kakve nauke, ali je očekivano da čovek ima bar neka saznanja o svemu tome pre nego što krene da zaključuje bilo šta.

Inače dolazimo u onu situaciju da neko pita sagovornike da objasne kako to da tolike zemlje širom sveta greše što održavaju minimum minimuma RVa i kako to da od toliko stručnih ljudi u MO i dalje se niko nije setio da izbaci RV i zameni ga sa 20 S-300 (ili Bukova, pošto za to postoje šanse da nabavimo i da nam daju) i olakša sebi i još hiljadama ljudi posao a državi budžet... Umesto da se, kao do sad, bakće s avionima, pilotima, trenažerima, delovima, i hiljadu drugih stvari.
Ja i kad uđem u neku raspravu, bar ulazim tačno znajući dokle znam a odakle ne znam. A ovde je bilo nastupa ljudi koji misle da su samo oni stručni da komentarišu to i da su oni jedini u pravu a svi ostali, uključujući oni kojima su to profesije, u krivu...
Treba vam grad za izdavanje?
Pogledajte naš bogat asortiman ulica, kolovoza, parkova, javnih prostora, stanova, fasada, haustora... za izdavanje ili prodaju!
Pozovite odmah 0800 - R E N T A G R A D ili posetite naš sajt i uverite se i sami zašto Beograd važi za top vašarište i buvljak kontinenta, a i šire!
JohnnyLee
Korisnikov avatar
Expert
Pridružio se: Čet Maj 14, 2009 10:17 am
Kontakt:
Pohvaljen: 3566
Pohvalio: 5322

Postod JohnnyLee » Uto Sep 18, 2018 12:21 pm

где год да кренем, тај град ме прати
Београд мој, себи ме врати
где год да одем, тај град ме чува