Karantin Zvezdara? - NE.

Razvoj gradske infrastrukture, rekonstrukcija ulica, gradnja novih bulevara i slične teme

Moderator: Igor

mick
Beginner
Pridružio se: Sre Mar 13, 2019 11:37 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 30
Pohvalio: 2

Re: RE: Re: Karantin Zvezdara? - NE.

Postod mick » Pon Maj 20, 2019 4:02 pm

verb napisao:Pa ko sad da se hvata za gusu za ovaj nas problem?! :D
Hehehe pa kažem Vesić i njegova balavurdija.

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
verb
Korisnikov avatar
Beginner
Pridružio se: Sre Jul 06, 2016 10:17 am
Kontakt:
Pohvaljen: 15
Pohvalio: 6

Re: Karantin Zvezdara? - NE.

Postod verb » Pon Maj 20, 2019 4:37 pm

Jasno, ali ponovo, pretpostavljam da mora da postoji neki zvanicni zahtev od strane neke ustanove, direkcije, opstine, neke uprave ili sekreterijata... Jesmo drzava hajducija ali nismo bas tolika :D.
Na koju adresu sada da se zali i moli.
Zanimljivo je da sam malo pre zatvaranja Sime Trojanovica video geometra u S.T. kako nesto premerava niz ulicu. Par dana posle toga supruga je cula par "gospodja" iz S.T. kako se busaju tipa "ako to stvarno bude tako ja cu da legnem ovde na ulicu pa neka me zgaze ili nose". Mesecak dana posle toga S.T. je zazidana.
Ostace misterija sta je radio geometar u ulici i sta je toliko uznemirilo domoroce... :grand:
direktor
Korisnikov avatar
Professional
Pridružio se: Pet Okt 10, 2008 2:07 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 14275
Pohvalio: 5965

Postod direktor » Pon Maj 20, 2019 5:04 pm

Sirenje ulice onako kako njima ne odgovara ...
*Ова порука је за приватну, а не јавну употребу. Њена сврха/циљ/намера није вршење нити позивање на вршење кривичних или других кажњивих дела, већ упражњавање Уставом зајемчене слободе мисли, савести и говора.
Pohvale za post: 1
mick
Beginner
Kontakt:

Postod mick » Pon Maj 20, 2019 7:16 pm

Ti "geometri" su vrlo moguće studenti koji vežbaju obzirom da postoji zvaničan plan koji je usvojen a ne završen.

Sad čekamo da rešenje katastra stigne Direkciji i Savićima pa da se vidi šta i kako. Onda se ide u Direkciju i pritiskaju se tamo. Naravno u odnosu na to šta piše u trećem rešenju. Mi kao jedina i najveća pogođena populacija zbog koje se sve to i radi nemamo prava ni na šta...kakav paradoks.

A iskreno ja ću se zalagati da se put protera kroz S.T. u inat njima.

Inače mom prvom komšiji je stigao sudski poziv u svojstvu optuženog za pretnje izrečene stanarima ulice S.T., nasrali su toliko laži da je to neverovatno. Da nisam sedeo u kolima i posmatrao sve pa i da kažem.. Toliko o svemu tome...g*** neopevana...Mirijevci starosedeoci.
direktor
Korisnikov avatar
Professional
Pridružio se: Pet Okt 10, 2008 2:07 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 14275
Pohvalio: 5965

Postod direktor » Pon Maj 20, 2019 9:35 pm

Pa pojavi se kao svjedok jos ako imas neki snimak a komsija nek povede advokata ...
*Ова порука је за приватну, а не јавну употребу. Њена сврха/циљ/намера није вршење нити позивање на вршење кривичних или других кажњивих дела, већ упражњавање Уставом зајемчене слободе мисли, савести и говора.
mick
Beginner
Kontakt:

Postod mick » Pon Maj 20, 2019 10:29 pm

Snimak nemam ali svedok jesam pa ako pozovu tu sam.
verb
Korisnikov avatar
Beginner
Pridružio se: Sre Jul 06, 2016 10:17 am
Kontakt:
Pohvaljen: 15
Pohvalio: 6

Postod verb » Uto Maj 21, 2019 7:39 pm

mick napisao:Mirijevci starosedeoci

Nije to ni "s" od starosedeoca, da su generacijama ovde uhvatili bi korak sa svetom i civilizacijom. To je mulj koji se nasukao u onaj sokak sa ko zna koje cuke posle 45-e i tu napravio ciganmalu sa sokakom da ih podseca na zavicaj...
Bio sam tu kada su postavljali zardinjere - prosek godina 50, zbirno broj zuba u glavi 40. Bila su tu i tri mladja momka, jedan sa naocarima koji ima jos i najmanje zuba, drugi kur**n sa dzipom iz prve kuce sa desne strane odozdo i treci plavi procelavi koga sam video da urinira u sumici iznad igralista...
Fina ekipa...

Povratak na “Bulevari, ulice i ostala gradska infrastruktura”