Tunel Kamenička - Bulevar despota Stefana

Razvoj gradske infrastrukture, rekonstrukcija ulica, gradnja novih bulevara i slične teme

Moderator: Igor

Дошљак
Korisnikov avatar
Expert
Pridružio se: Sub Nov 01, 2014 12:14 am
Kontakt:
Pohvaljen: 8621
Pohvalio: 20174

Re: Tunel Kamenička - Bulevar despota Stefana

Postod Дошљак » Čet Avg 22, 2019 9:34 pm

Парк је могао бити у неку меру поштеђен као целовита површина, тј. не би био пресечен новом саобраћајницом 3+2 да су направили саобраћајницу од моста до тунела денивелисану на стубовима.
Гага
Expert
Pridružio se: Sre Dec 08, 2010 7:33 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 9609
Pohvalio: 16478

Re: Tunel Kamenička - Bulevar despota Stefana

Postod Гага » Sub Avg 24, 2019 12:36 am

vucko » 22 Авг 2019 05:46 pm napisao:Gago, po planovima ode park kod Ekonomskog u večna lovišta, ostaće oko 40-50% parka i to dalje od EF-a. Nije mi žao onog "fast parka" ili kako ga zovu.

@Вучко, тог паркинга ми није уопште жао, мада сам га користио по потреби, кад сам колима долазио у тај део града, уосталом био је привременог карактера. За њим неће нико жалити.
Да, и део парка или ти "пициног парка" :D , како смо га од милоште звали :wink: , барем ми старији, ће отићи у историју. Не памтим када сам последњи пут прошао тим парком, мада ми он никада није онако "легао", да је то баш парк, више ми је личило на неку пролазну зелену површину са тротоарима ! Да будем искрен, нешто ми и није жао што ће нестати део тог парка, а претпостављам да ће остатак, кад се буде урадио тај тунел, средити да стварно личи на парк, не сумњам у то.

Povratak na “Bulevari, ulice i ostala gradska infrastruktura”