Nova Kumodraška ulica

Razvoj gradske infrastrukture, rekonstrukcija ulica, gradnja novih bulevara i slične teme

Moderator: Igor

JohnnyLee
Korisnikov avatar
Expert
Pridružio se: Čet Maj 14, 2009 10:17 am
Kontakt:
Pohvaljen: 3334
Pohvalio: 4999

Re: Nova Kumodraška ulica

Postod JohnnyLee » Pet Jun 29, 2018 6:17 pm

боље да је елипсодино-кружни ток
где год да кренем, тај град ме прати
Београд мој, себи ме врати
где год да одем, тај град ме чува
кроз моју главу кошава дува
solecar
Korisnikov avatar
Advanced
Pridružio se: Uto Dec 06, 2011 2:06 am
Kontakt:
Pohvaljen: 2525
Pohvalio: 3529

Postod solecar » Sub Jun 30, 2018 12:17 am

Da li će na ovim proširenjima na autoputu biti i prostor za stajališta , kao što je urađeno kod skretanja za Pančevački most iz pravca Trga republike?
Slika

Slika
Pohvale za post: 1
vucko
Korisnikov avatar
Professional
Pridružio se: Ned Apr 20, 2008 1:42 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 2169
Pohvalio: 386

Postod vucko » Sre Jul 04, 2018 1:56 pm

Prošao sam juče biciklom postojem nadvožnjakom, nadvožnjak je užasan sa ogromnim rupama i kolotrazima. Nedopustivo je da postoji kuća unutar petlje gledano iz pravca Ustaničke ulice i autoputa. Ulice sa voždovačke strane su kriminalne, znači ljudi moji, ono je gore od Kaluđerice. Stambeni fond je u stanju raspada i bez novogradnje jer je tu očigledno oduvek planirano da se gradi nešto. Postoji i određeni broj napuštenih i trošnih kuća. Trotoar je maksimalno širok jedan metar sa sve ivičnjakom. Kolovoz je pun rupa i od kamiona i autobusa je nabijen uz ivičnjak.

Sve u svemu apsolutno ruglo i sramota kojeg trebaju i prošla i sadašnja gradska vlast da se stide.

Očigledno će izgradnjom nove Kumodraške tuda ići 25 i 26, pa neće kao do sada praviti slalom levo-desno, samo ne znam kojom će trasom tačno ići jer taj kraj samo znam zbog TC Stadion i naših drugara u Infostanu/Gradskom stambenom.
"Kad će taj metro? Mnogi Beograđani su već odavno pod zemljom i čekaju."
Pohvale za post: 3
SRBO
Korisnikov avatar
Higher intermediate
Pridružio se: Pet Jan 23, 2015 9:48 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 981
Pohvalio: 28

Postod SRBO » Sre Jul 04, 2018 6:36 pm

Ту је очигледно једно од оних "прескочених" (читај: било људи па их мрзело да се цимају са експропријацијама, ал оставили за касније као 80% града) делова где се мислило да праве штанцоване зграде као на Коњарнику итд ал не бејаше ништа

То што нема ПДР-а за тај део је још већа бесмислица, заједно са недостатком плана за Учитељско Насеље око садашњег Лидла и оног дела са кућама иза Руда

Povratak na “Bulevari, ulice i ostala gradska infrastruktura”