Šta je novo?

Gradske linije javnog saobraćaja - Predlozi, rešenja

Tekst je jako jako los plus nije taksativno navedeno nego sve zbrda zdola ....
 
Ништа чудно за наше новинаре преписиваче који само пишу оно што им кажу а појма немају о материји и за стручњаке који им причају.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=596475#p596475:1bich572 je napisao(la):
Дошљак » Ned Jan 20, 2019 8:57 pm[/url]":1bich572]Ништа чудно за наше новинаре преписиваче који само пишу оно што им кажу а појма немају о материји и за стручњаке који им причају.
Čak ni ono što treba da prepišu ne umeju da prepišu kako treba.

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=596471#p596471:1bich572 je napisao(la):
Bender Rodriguez » Ned Jan 20, 2019 8:08 pm[/url]":1bich572]Cela zamisao je populistička zbrda zdola brljotina.
Meni sve ovo liči na još jednu vrstu probnog balona , pošto se neke stvari rade po sistemu "ako prođe , prošlo je". A i nemojmo zaboraviti da se već sad priča o izborima ove godine.
 
Искрено, не треба трамвај у Краља Милана и Кнеза Милоша, али сам итекако против тога да нико не увиђа чувени проблем звани 95, већ 17 година покушавања да се нађе алтернатива за исти одлази у пропаст. Само ћу рећи ово, вечерас је код Блока 70 стајао целих 5 минута, последњи полазак у 00 из Блока 45, ја сам био у 610 иза, оно је било ЗЛО... Нека реше проблем 95 што је пре могуће, јер је људима преко главе проблема који нико не решава...
 
Просто их боли уво за НБГ и Борчу. А решење је просто, увести неколико линија у експрес режиму на тој траси да се растерете критична места. Слично треба урадити и за друге преоптерећене линије, а има их доста у граду.
 
Dovoljno je reći "vaterpolo" i svima je jasno zbog čega ih boli uvo za NBG.
 
U vezi ovog teksta iz Telegrafa:

Osim toga, tramvajski saobraćaj će biti obustavljen u nekom trenutku, tako da će biti blokirane linije 2, 3, 3L, 7, 9, 11L i 12L. Istovremeno počeće i rekonstrukcija mreže od Vukovog spomenika do Kalemegdana, tako da ni linije 5 i 10 neće biti u funkciji.

U redovnom režimu rada biće samo linije 6 i 14, dok će devetka verovatno biti preusmerena na Tašmajdan.

I ako budu u tom trenutku samo ove dve ili tri linije radile, kako misle da ti tramvaji dolaze i odlaze iz depoa?
 
možda će da ih drže direkt na šinama dok ne crknu? a onda obustava i te dve linije kad se nakupi dovoljno crkotina. ja sam stvarno oduševljen! to spajanje ne bi smelo da traje duže od par dana ako i toliko! a rekonstrukcija ne bi trebala da ide paralelno!
 
Неколико питалица и трачева дана сам чуо и то од почетка марта би требало да се деси
Спрема се продужетак 94 на Бежанијску Косу
Главна питалица, да ли је могуће да 94 толико смета у Блоку 45?
Шта ће 94 на Бежанијској Коси, када горе постоје већ 65, 70, 72, 74, 75, 82, 612 и 708?
Све могу да разумем, али да ли мора горе да окреће и 94?
Опет понављам, код Гранд Кафе постоје 6ХХ линије до Блокова које иду, зашто је проблем спустити се пар станица? Па 94 се већ пуни код Делта Ситија људима који би до Земуна доћи чак и путем 85...
Овим постом понављам, не бих да омаловажам жеље, али мора ли да се 94 избаци из блокова?
Да ли је проблем спустити само 612 да иде из неког од истих, јер нон вози промају, а скраћивањем до блокова би скратио људима путовање из Земуна, јер док окружи до студењака, већ можеш бити доле... Мислим стварно безвезе!
 
Znači u aprilu ili maju zakruživanje odgovarajućeg broja na listiću.
 
Коме је потребнији 94 главно је питање, без обзира да икога омаловажам, свима ја желим нормалан превоз, али мора ли на овакав начин неке ствари да се раде? Сви ми знамо ко шта ради на Новом Београду задњих 20ак година, али зашто нешто дирати када функционише нормално? 94 су продужили у Ресник реално гледајући без имало основа, јер су после пар месеци и Бг Воз добили. Бежанијској Коси у овом тренутку као једина главна веза са блоковима је 612 који треба скратити то беспотребно кружење, и спустити га негде да окреће где има места... Па од окретнице 70, 74 и 75 до Гранд Кафе има 2 минута хода и стално неки 6ХХ наилази? Ако је проблем толики, онда ја лепо боље у прдекану мајке ми...
 
Ali zato da spoje naselje sa najblizom pijacom je teška rabota još ne daj Bože da naprave lokal koji će povezati naselja sa BG Vozom, zlo naopako (mislim na Rakovicu).
 
Не би ме чудило да пусте 37 и 89 у Ресник, ови из Дирекције као да намерно све ово раде. Очекујте неочекивано.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Овде нико не капира, да се возилима са 94 одржавају 603, 604 и 605, а неретко и 602 и 82... По плану треба 17 возила на 94 у теорији, али је у пракси тај број највише 15, јер у периоду од 8 до 21 је увек неки одатле на потезу 600! Ово пре ценим да је дело одлазећег председника Општине који је одатле, јер опет говорим, нећу да увредим нити вређам друге људе са форума, али залогај са 94 би био превише!
 
Hahahahahahahah, kao da taj odlazeći predsednik opštine ima uticaj na ovakve stvari.
 
Логика ствари је таква да има итекако, само се сети како су 94 продужили у Ресник, па увођење 506 и 507, па промена трасе 503 по Реснику. Из оног краја је председник општине Раковица. Све могу да разумем, али опет понављам, нема потребе за било каквим дирањем 94 из Блока 45!
 
Treba ukinuti linije 506 i 507, zato što rade s praznim vozilima i zagađuju okolinu.
 
Фали још линија Ресник-Миријево и мирни смо :mrgreen:
 
Mirijevo - Višnjica , Mirijevo - BB , Mirijevo - Čukarica - Železnik , Mirijevo - Petlovo brdo , Mirijevo - Borča... O Resniku i BK da i ne govorim. Kol'ko tu tek fali direktnih veza. :mrgreen:
 
Vrh