Prigradske linije javnog saobraćaja – predlozi i rešenja

Tramvaji, autobusi, trolejbusi, a nadamo se jednog dana i metro...

Moderator: Igor

becks89
Korisnikov avatar
Advanced
Pridružio se: Čet Jun 14, 2012 9:16 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 1021
Pohvalio: 185

Re: Prigradske linije javnog saobraćaja – predlozi i rešenja

Postod becks89 » Pon Okt 02, 2017 8:20 pm

Svojim izmišljotinama i separatizmom koji širiš, teraš me da ti ponovo repliciram. Opet pet interpukcijskih znakova, umesto što se baviš temama koji su mnogo iznad tvog mentalnog kapaciteta, bolje bi bilo da se pozabaviš sopstvenim pravopisom. To što živiš u zemlji seljaka, razumem, verovatno si se dočepao Beograda, preko roditelja, pa ti je to jedini životni uspeh, ali koreni vuku i navike ostaju.
Opština ne plaća subvencionisan prevoz samo prevoznicima iz Vojvodine, Lasta je Beograd, pa dobija subvencije od opštine St.Pazova. Znači, džabe širiš separatizam. Ako đak pohađa na teritoriji opštine, što će mu subvencionisati prevoz? Ako pohađa na drugoj teritoriji bilo Vojvodine koju potenciraš ili drugog dela Srbije, može subvencionisati prevoznika koji ispunjava uslove, ko brani Niš Ekspresu da se prijavi za subvencije u Pazovi, ako ispunjava uslove. Toplo ti preporučujem, da se okaneš lupetanja i kucanja u prazno, za početak pokušaj odgovor sa jednom rečenicom, pravilno napisanom.
BALKAN TRANSPORT - Portal posvećen javnom prevozu i prevoznicima na Balkanu!
Pohvale za post: 1
nocni
Novice
Pridružio se: Čet Jul 27, 2017 8:27 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 9
Pohvalio: 1

Postod nocni » Uto Okt 03, 2017 5:15 am

dok ste se vi i slicni tebi bavili pravipisom nema sta u ovoj zemlji nije unisteno ili pokradeno. Kazes sirim seperatizam pa ja ne znam sta treba da se desi da ti progledas imas teritoriju koja ima sve svoje parlament premijera zastavu grb itd da je drugacije ne bi pancevo pazova i banovci bili van beograda. to nije lasta baograd to ti je lasta srem koja radi u st.pazovi. pa opstine vrse subvencije djacima ako neko iz banovaca ide u skole u staru pazovu opstina placa tako da djaci placaju samo 40% od pune cene markice ostale trosove pokriva ap vojvodina i opstina
siks :bg4:
nocni
Novice
Kontakt:

Postod nocni » Uto Okt 03, 2017 5:22 am

i necu vise ni da ti objasnjavam jer sta da objasnjavam coveku koji kaze da je bolje banovcima da placa medjugradsku tarifu i privstnika nego da imaju javni prevoz beograda. Nego mora da si clan neke stranke ili si deo okupacionog aparata
becks89
Korisnikov avatar
Advanced
Kontakt:

Postod becks89 » Uto Okt 03, 2017 9:43 am

Prvo, nevaspitan si, nekulturan, posle toga neobrazovan i želiš sa mnom da polemišeš o nekoj temi?
Drugo, Lasta Srem nije odvojena firma, već samo deo Beograda, vozila su na Bg table, račun je od matice iz Bga i šta onda lupetaš bez potrebe. Lasta Srem je i Inđija, btw.
Subvencije se plaćaju za učenike koje putuju van opštine, procenjuje se broj, bar ranije je išlo po broju izrađenih, a sad im daju đuture jer ne vozi ni 20% đaka ka Bgu.
Nemaš ti šta da objašnjavaš, jer da si pismen, pročitao bi da sam napisao da su bolje povezani polascima, a tarifni sistem nisam ni spomenuo. I da, nisam član nijedne stranke, što za tebe ne može da se kaže, jer ponavljaš već sažvakane fore.

Poslato sa Huawei Honor 9 uz pomoć Tapatoka
SRBO
Korisnikov avatar
Higher intermediate
Pridružio se: Pet Jan 23, 2015 9:48 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 299
Pohvalio: 17

Postod SRBO » Uto Okt 03, 2017 10:29 am

Манимо се ћоравих послова, него да наставимо ми о сређивању потеза 300 било занимљивије
nocni
Novice
Kontakt:

Postod nocni » Uto Okt 03, 2017 3:35 pm

lasta srem je cerka firma koja ima svog direktora a to sto su bg table to nema veze to rade jer im je tako jeftinije i brze pa posle raporedjuju autobuse po sektorima inace nekad su vozili sa ru tablama, kad hoces da vrsis rentu busa iz pogona srem to potpisujes sa dirktorom iz sektora srem. i da vrsi se subvencija djacima bilo gde da idu jer da se ne vrsi subvencija markica bi kostsla oko 3000 dinara a ovako je duplo niza provereno. a i zabole me za banovce pazovu i pancevo samo sam rekao da nije normalno da mesta koja su samu granicu gradskih opstina placaju visoke tarife a nekad su bili u zoni. Ja sa prevozom nemam muke ne mogu da se pozalim, ovde smo razmenili misljenja a njima ako ne smeta skup prevoz ne smeta onda ni meni. I sta mi ovde mozemo da resimo osim da iznosimo probleme
becks89
Korisnikov avatar
Advanced
Kontakt:

Postod becks89 » Uto Okt 03, 2017 3:52 pm

Opet iznosiš LAŽI, ne postoji direktor, već rukovodilac, koji podnosi račune Beogradu, račun je firme iz Beograda, nema račun Lasta Srem, nekada je bila i Lasta Kladovo i Palanka itd itd, tad je to važilo što pričaš. Danas, ne važi.
Ako te boli uvo, prestani više da izmišljotine iznosiš. Iznajmljivanje ide svako preko sektora VLS u Beogradu, odakle god slao vozila. I da ne demantujem već sad svaku ponaosob priču rekla-kazala, okani se nečega što ne znaš.

Poslato sa Huawei Honor 9 uz pomoć Tapatoka
deki_nb
Intermediate
Pridružio se: Uto Okt 15, 2013 12:40 am
Kontakt:
Pohvaljen: 124
Pohvalio: 34

Postod deki_nb » Uto Okt 03, 2017 4:50 pm

nocni je za 90 posto stvari koje je napisao apsolutno u pravu. Opstina i pokrajina subvencionisu prevoz na sledeci nacin (80% za ucenike koji idu u srednje skole u Staru Pazovu, dok djaci koji putuju do grada imaju umanjenje 40% od ekonomske cene), trudnice, penzioneri i nezaposleni nisu prepoznati kao posebna kategorija. Niko ne spori da Banovci nemaju dovoljan broj polazaka autobusa (radnim danom lika i lasta zajedno imaju oko 80 polazaka ka Batajnici i Zemunu), problem je sto ne postoji jedinstveni tarifni sistem. Vreme je da Banovci, zajedno sa Novom Pazovom udju u Bus plus sistem koji ce omoguciti kvalitetniji prevoz, ili da cela opstina Stara Pazova bude zona 3 ili 4. Opstina je u pregovorima sa gradom, valjda ce doneti neke rezultate. Te linije ne mora drzati gsp, neka bude Lika, Ariva...ali samo da bude jedinstveni sistem.
Krug se polako zatvara, prvo Centa, zatim Opovo, juce Krnjasevci i Simanovci, valjda cemo uskoro i mi resiti ovo goruce pitanje.
Pohvale za post: 2
SRBO
Korisnikov avatar
Higher intermediate
Pridružio se: Pet Jan 23, 2015 9:48 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 299
Pohvalio: 17

Postod SRBO » Sub Okt 07, 2017 12:35 am

Не разумем, постоји линија 405 за Глумчево Брдо, али зато нема за само Барајево само мало даље. Сличо је и са 408 за Раљу али не и за Сопот

Е да, кад се споменуо ноћни, постоји некакав фантомски аутобус, "Н64" који нити је нићни нити је редован полазак, тј. очигледно је ноћни јер креће са Звездаре у пола 1, али понаша се као редовна 309. Јел зна неко нешто о овоме?

Povratak na “Javni gradski saobraćajni prevoz”