Стајалишта

Tramvaji, autobusi, trolejbusi, a nadamo se jednog dana i metro...

Moderator: Igor

Djole Pevcanin
Korisnikov avatar
Higher intermediate
Pridružio se: Sre Nov 16, 2016 8:06 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 341
Pohvalio: 409

Re: Стајалишта

Postod Djole Pevcanin » Pon Mar 18, 2019 9:28 pm

Писао сам СЈП или ДЈП како год везано за станице у Кијеву које су обележене стиропором или даскама, за станицу ДЗ Лабудово брдо где нема адекватног знака нити кода за линију и за чувену станицу Стевана Луковића која се најављује ка граду и не постоји нити је икада постојала е сад објасните ви мени и њима како нешто што никада није постављено може да се уклони????
Screenshot_1.jpg
Screenshot_1.jpg (30.23 KiB) Pogledano 233 puta
Забрањена је употреба мојих фотографија у било које сврхе без моје сагласности.
markomarinkovic
Beginner
Pridružio se: Čet Sep 28, 2017 8:50 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 45
Pohvalio: 3

Postod markomarinkovic » Pon Mar 18, 2019 10:46 pm

Što se tiče tog stajališta meni su iz sekretarijata poslali sliku tog stajališta kada je postavljeno međutim uživo na tom mestu nema ni tragova da je tu bio bilo kakav stubić odnosno na tom mestu gde se nalazio stubić je naliven beton verovatno preko ostatka stubića.
PS: i ja vama u prilogu dostavljam sliku stajališta "Stevana Lukovića" (ka gradu)
Prikačeni fajlovi
1743.png
1743.png (386.53 KiB) Pogledano 207 puta
Pohvale za post: 1
direktor
Korisnikov avatar
Professional
Pridružio se: Pet Okt 10, 2008 2:07 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 13543
Pohvalio: 5712

Postod direktor » Uto Mar 19, 2019 1:23 am

Neko od komsija nece stajaliste busa pod prozorom ...
Bilo je takvih slucajeva
*Ова порука је за приватну, а не јавну употребу. Њена сврха/циљ/намера није вршење нити позивање на вршење кривичних или других кажњивих дела, већ упражњавање Уставом зајемчене слободе мисли, савести и говора.
Žika
Korisnikov avatar
Advanced
Pridružio se: Ned Mar 23, 2014 7:28 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 3849
Pohvalio: 1025

Postod Žika » Uto Mar 19, 2019 1:43 am

Djole Pevcanin » Pon Mar 18, 2019 8:28 pm napisao:Писао сам СЈП или ДЈП како год везано за станице у Кијеву које су обележене стиропором или даскама, за станицу ДЗ Лабудово брдо где нема адекватног знака нити кода за линију и за чувену станицу Стевана Луковића која се најављује ка граду и не постоји нити је икада постојала е сад објасните ви мени и њима како нешто што никада није постављено може да се уклони????
Screenshot_1.jpg

Slika

Ta stanica je izgleda uvek i postojala mada za njom nema ni potrebe, samo dve stotine metara je udaljena od Pilota Mihajla Petrovića.
Djole Pevcanin
Korisnikov avatar
Higher intermediate
Pridružio se: Sre Nov 16, 2016 8:06 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 341
Pohvalio: 409

Postod Djole Pevcanin » Uto Mar 19, 2019 8:30 am

Нико ту не чека нити било који аутобус ту стаје, уопште нема потребе за тим, ја стуб лично никада нисам видео а често пролазим туда.

У Кијеву генијалци нису ставили стубове у смеру ка Певцу па је зато једна станица обележена дрвеним стубићем висине 1м са залепљеним розе стиропором са натписом линије. Када будем ишао доле сликаћу и послаћу им.
Забрањена је употреба мојих фотографија у било које сврхе без моје сагласности.

Povratak na “Javni gradski saobraćajni prevoz”