Стајалишта

Tramvaji, autobusi, trolejbusi, a nadamo se jednog dana i metro...

Moderator: Igor

direktor
Korisnikov avatar
Professional
Pridružio se: Pet Okt 10, 2008 2:07 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 9267
Pohvalio: 3559

Re: Стајалишта

Postod direktor » Uto Jan 09, 2018 2:22 am

Ali taj zastoj ka brdu i rakovici ne bi trebo uz dobru kordinaciju da traje ne duze od 10 dana
Tako da nevidim potrebu da se stavi u funkciju skoro
*Ова порука је за приватну, а не јавну употребу. Њена сврха/циљ/намера није вршење нити позивање на вршење кривичних или других кажњивих дела, већ упражњавање Уставом зајемчене слободе мисли, савести и говора.
solecar
Korisnikov avatar
Advanced
Pridružio se: Uto Dec 06, 2011 2:06 am
Kontakt:
Pohvaljen: 1199
Pohvalio: 1808

Postod solecar » Uto Jan 09, 2018 2:28 am

A mi smo poznati kao dobri koordinatori koji postavljanje behatona na stajalište u Nemanjinoj odradimo za ne kraće od mesec dana.
Slika
Pohvale za post: 2
hiavata
Korisnikov avatar
Intermediate
Pridružio se: Čet Mar 19, 2015 8:08 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 168
Pohvalio: 788

Postod hiavata » Uto Jan 09, 2018 9:59 am

Mislim da po orjentaciji će ono biti stajalište za neku skraćenu autobusku liniju 12xyz sa Banovog brda koja će biti puštena dok traju radovi. Tramvajske šine su izdignute malo u odnosu na nivo ulice na tom delu a stajalište se sa svojom visinom više gađa sa visinom ulice.
Pohvale za post: 1
Aleksandar1
Higher intermediate
Pridružio se: Pon Mar 23, 2015 12:28 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 358
Pohvalio: 304

Postod Aleksandar1 » Sub Jan 13, 2018 12:38 am

Obicno se tramvajsko stajaliste pravi da bude malo izdignuto, da ljudi mogu lakse da zakorace u tramvaj, o ovde se pravi udubljeno, verovali ili ne, da ljudi moraju dobro da se ispentraju, planinare u tramvaj! :-o

A kad silaze, trebace im padobran...

Nisam stigao da fotkam, ali ako neko ima fotku, molim da ja postavi, i videce se da je tacno ono sto pricam.
Pohvale za post: 1
Bender Rodriguez
Korisnikov avatar
Higher intermediate
Pridružio se: Ned Mar 12, 2017 2:08 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 1660
Pohvalio: 1563

Postod Bender Rodriguez » Sub Jan 13, 2018 1:00 am

@stf

Tek sad videh post.
Da, deo tabli je zamenjen tim novim zaobljenim. I meni je trebalo neko vreme da primetim, tek pre nedelju dana sam video da su stavili te neke nove.
Mislim da je ipak tu najviše doprineo upravo Beobuild, jer su korekcije urađene poprilično brzo (za naše standarde i praksu) i to uz uvažavanje ovdašnjih predloga, da se zaoblje ćoškovi i da se obe strane označe da bi bile vidljivije a i čitljivije. Moja pohvala za one nadležne koji su isčitali ove naše primedbe i potrudili se da promene, a pohvala i Beobuildu što je opet uticao da se nešto promeni na bolje.
Pohvale za post: 3
direktor
Korisnikov avatar
Professional
Pridružio se: Pet Okt 10, 2008 2:07 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 9267
Pohvalio: 3559

Postod direktor » Sub Jan 13, 2018 1:35 am

Table su u startu bile sa obostranom stampom a onda je neko odlucio da prostedi dobro je sto su odustali od stednje
*Ова порука је за приватну, а не јавну употребу. Њена сврха/циљ/намера није вршење нити позивање на вршење кривичних или других кажњивих дела, већ упражњавање Уставом зајемчене слободе мисли, савести и говора.

Povratak na “Javni gradski saobraćajni prevoz”