Ноћни превоз / Noćni prevoz

Tramvaji, autobusi, trolejbusi, a nadamo se jednog dana i metro...

Moderator: Igor

Somi303
Korisnikov avatar
Expert
Pridružio se: Pon Avg 08, 2011 1:01 am
Kontakt:
Pohvaljen: 3058
Pohvalio: 12655

Ноћни превоз / Noćni prevoz

Postod Somi303 » Uto Okt 02, 2018 9:01 pm

27.09.2018 у Београдској хроници је емитован прилог о новим линијама ноћног превоза, који мени делује одлично, највише због чињенице да се спомиње линија 303Н. На жалост ртс није објавио емисују на интернету, секретаријат се не оглашава на мејлове, такође ни саобраћајни факултет па нам је једини извор информација овај бедни снимак који сам снимио онако, у нади да ће цела емисија бити објављена сутрадан..
[YouTube]https://www.youtube.com/watch?v=8w13FKTXt44
[/YouTube]
"Све се нема, а два се бубрега шетају"

profa_chb napisao:Preterano mašinski razmišljam? Reci mi, molim te, imaš li neki lek za to? Da se učlanim u tvoj Nezavisni sindikat nezadovoljnih suvozača koji poznaju pravo stanje?
Pohvale za post: 2
solecar
Korisnikov avatar
Expert
Pridružio se: Uto Dec 06, 2011 2:06 am
Kontakt:
Pohvaljen: 3016
Pohvalio: 4353

Re: Ноћни превоз / Noćni prevoz

Postod solecar » Uto Okt 02, 2018 9:38 pm

np1.jpg

np 2.jpg

Meni recimo ne deluje odlično , jer koliko vidim , osim tvog dela grada , i NBG , ne vidim neki suštinski pomak u reorganizaciji. Opet linije 47N i 48N dele trasu do Miljakovca 2 , umesto da 48N ide trasom linije 41 , onda vidim da i dalje Avalski potez ostaje isti , samo sa 401N , Ovča i dalje bez noćnog prevoza , bez noćnog ka Obrenovcu , o pravcima koje drži Lasta (zone 3 i 4) da i ne govorim , nema noćnog prevoza kroz Maričku (linija 42) , ako sam dobro video , nema ni linija koje bi povezivale periferna naselja međusobno , poput 50N i 85N (Zemun Gornji grad - Vidikovac)...
Slika

Slika
Pohvale za post: 1
marrecar
Advanced
Pridružio se: Čet Jul 19, 2012 8:12 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 823
Pohvalio: 354

Postod marrecar » Uto Okt 02, 2018 10:16 pm

Neko tu ne zna celu pricu, ova reporterka ili je potpuno nezainteresovana ili ne ume da istrazi. Kaze nocne linije ce dobiti Kaludjerica i Altina. Posle kaze 303n, 304n, 307n i 309n nece vise okretati na Trgu. Otkud sad 307n? A na mapi se jasno vidi da i Vinca dobija novu nocnu liniju, umesto do sada sto je bila samo 304n. Sve poluinformacije. A i slazem se sa Soletom u vezi toga da nisu povezane, meni je potpuno bezveze da npr neko sa Vozdovca hoce da ode u Kaludjericu, on onda mora da se cima do Trga, pa onda opet odatle da hvata drugi nocni i tako da se klacka sto godina do kuce. Pozitivna stvar jeste sto guraju da bude deo busplusa,
Prof. BU:
"...ovakve procese mozete videti u toplotnim..... toplanama."
"Deco, molim vas!"
"Pravim evidenciju sa prisustvima, da bih posle znao ko dobija potpis, ja to tako radim." *2min kasnije* "Ja stvarno ne znam sto me teraju da potpisujem indekse, sto to ne rade oni u sluzbi."
"Pis maco! *5sek kasnije* "Izvinite, nazdravlje"
Somi303
Korisnikov avatar
Expert
Pridružio se: Pon Avg 08, 2011 1:01 am
Kontakt:
Pohvaljen: 3058
Pohvalio: 12655

Postod Somi303 » Uto Okt 02, 2018 10:26 pm

На све то нигде се не спомиње 301Н, па претпостављам да ће 303Н свраћати у Зк, па затим у Гроцку и онда у Бегаљицу ићи. Наравно ако неко негде није погрешно укуцао 303Н уместо 302Н. Како год да буде, увођење ноћног превоза у БусПлус ће само по себи бити огроман плус.
"Све се нема, а два се бубрега шетају"

profa_chb napisao:Preterano mašinski razmišljam? Reci mi, molim te, imaš li neki lek za to? Da se učlanim u tvoj Nezavisni sindikat nezadovoljnih suvozača koji poznaju pravo stanje?
marrecar
Advanced
Pridružio se: Čet Jul 19, 2012 8:12 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 823
Pohvalio: 354

Postod marrecar » Sre Okt 03, 2018 12:40 am

Da, tačno, promašio sam 303n, zaboravio sam da je sad 301n. Svakako je zanimljivo, ali opet se ne menja nešto preterano mnogo i ne poboljšava kvalitet.
Prof. BU:
"...ovakve procese mozete videti u toplotnim..... toplanama."
"Deco, molim vas!"
"Pravim evidenciju sa prisustvima, da bih posle znao ko dobija potpis, ja to tako radim." *2min kasnije* "Ja stvarno ne znam sto me teraju da potpisujem indekse, sto to ne rade oni u sluzbi."
"Pis maco! *5sek kasnije* "Izvinite, nazdravlje"
solecar
Korisnikov avatar
Expert
Kontakt:

Postod solecar » Sre Okt 03, 2018 2:04 am

Dal se menjalo malo ili mnogo , nebitno je , kada suštinski 90% ostaje isto kao što je i bilo. Mahom ono što je do sad bilo nepokriveno , i dalje ostaje nepokriveno , a to je i bila jedna od glavnih poenti cele ove akcije , ili sam ja nešto debelo promašio.
Slika

Slika
markomarinkovic
Beginner
Pridružio se: Čet Sep 28, 2017 8:50 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 44
Pohvalio: 3

Postod markomarinkovic » Sre Okt 03, 2018 5:49 pm

Ja sam sekretarijatu poslao mejl o uspostavljanju linije 42N(Studentski trg- Petlovo Brdo) međutim nikakav odhovor nisam dobio. Naveo sam i ulice koim bi se kretala .Šta mislite o ovakvoj liniji time bi mogla da se ukine 47N , 48N da ee produži do Miljakovca 3, a 37 N da se produži do Resnika.

42N:

U pravcu Petlovog Brda : Studentski Trg – Vase Čarapića – Francuska – Makedonska – Dečanska – Trg Nikole Pašića – Kneza Miloša – Bulevar vojvode Putnika – Bulevar kneza Aleksandra Karađorđevića – Mihaila Avramovića – Raška – Crnotravska – Bahtijara Vagabzade – Borska – Hasanaginice – Pere Velimirovića  – Reljkovićeva – Srpskih Udarnih Brigada – Borska  – Miška Kranjca – Pilota Mihaila Petrovića  – Marička – Slavka Rodića  – Kneževačka – 17.Oktobra – Rasinska – Milorada Draškovića – Petlovo Brdo

U pravcu Studentskog Trga : Petlovo Brdo – Milorada Draškovića –  Rasinska –  17.Oktobra – Kneževačka – Slavka Rodića – Marička – Pilota Mihaila Petrovića – Miška Kranjca – Borska – Bahtijara Vagabzade – Crnotravska – Raška – Mihaila Avramovića – Bulevar kneza Aleksandra Karađorđevića – Kneza Miloša – Trg Nikole Pašića – Dečanska – Makedonska – Francuska – Vase Čarapića – Studentski Trg
Dzejms
Beginner
Pridružio se: Čet Okt 19, 2017 3:33 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 150
Pohvalio: 18

Postod Dzejms » Sre Okt 03, 2018 6:31 pm

Kakve su ovo trase kod Sava Centra, ne mogu da uočim gde su obeleženi brojevi?
Дошљак
Korisnikov avatar
Expert
Pridružio se: Sub Nov 01, 2014 12:14 am
Kontakt:
Pohvaljen: 5129
Pohvalio: 13052

Postod Дошљак » Sre Okt 03, 2018 7:14 pm

601 и 603 ваљда.
solecar
Korisnikov avatar
Expert
Kontakt:

Postod solecar » Sre Okt 03, 2018 8:42 pm

markomarinkovic » Sre Okt 03, 2018 5:49 pm napisao:Ja sam sekretarijatu poslao mejl o uspostavljanju linije 42N(Studentski trg- Petlovo Brdo) međutim nikakav odhovor nisam dobio. Naveo sam i ulice koim bi se kretala .Šta mislite o ovakvoj liniji time bi mogla da se ukine 47N , 48N da ee produži do Miljakovca 3, a 37 N da se produži do Resnika.

42N:

U pravcu Petlovog Brda : Studentski Trg – Vase Čarapića – Francuska – Makedonska – Dečanska – Trg Nikole Pašića – Kneza Miloša – Bulevar vojvode Putnika – Bulevar kneza Aleksandra Karađorđevića – Mihaila Avramovića – Raška – Crnotravska – Bahtijara Vagabzade – Borska – Hasanaginice – Pere Velimirovića  – Reljkovićeva – Srpskih Udarnih Brigada – Borska  – Miška Kranjca – Pilota Mihaila Petrovića  – Marička – Slavka Rodića  – Kneževačka – 17.Oktobra – Rasinska – Milorada Draškovića – Petlovo Brdo

U pravcu Studentskog Trga : Petlovo Brdo – Milorada Draškovića –  Rasinska –  17.Oktobra – Kneževačka – Slavka Rodića – Marička – Pilota Mihaila Petrovića – Miška Kranjca – Borska – Bahtijara Vagabzade – Crnotravska – Raška – Mihaila Avramovića – Bulevar kneza Aleksandra Karađorđevića – Kneza Miloša – Trg Nikole Pašića – Dečanska – Makedonska – Francuska – Vase Čarapića – Studentski Trg

Nisam 100% siguran , ali čini mi se da Reljkovićevom nije moguće da se dođe do Srpskih udarnih brigada , zato što su na kraju ulice stepenice. Inače , ja sam predlagao sličnu stvar , s tim da 42 ide duž cele Borske ulice.
Slika

Slika
N_L
Intermediate
Pridružio se: Pon Okt 27, 2014 10:33 am
Kontakt:
Pohvaljen: 59
Pohvalio: 231

Postod N_L » Sre Okt 03, 2018 9:35 pm

Ne bi ni skodilo da postoji pravi nocni precoz a ne da se zavarava u 1 2 pa cekaj 5 6 nakon toga. Ako se svakako placa voznja nocu, ne vidim zasto to ne bi postojalo, jedino ako je taxi lobi upleten pa sputava kako bi kotlida deru sa nocnom tarifom.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
markomarinkovic
Beginner
Pridružio se: Čet Sep 28, 2017 8:50 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 44
Pohvalio: 3

Postod markomarinkovic » Čet Okt 04, 2018 6:36 am

solecar napisao:
markomarinkovic » Sre Okt 03, 2018 5:49 pm napisao:Ja sam sekretarijatu poslao mejl o uspostavljanju linije 42N(Studentski trg- Petlovo Brdo) međutim nikakav odhovor nisam dobio. Naveo sam i ulice koim bi se kretala .Šta mislite o ovakvoj liniji time bi mogla da se ukine 47N , 48N da ee produži do Miljakovca 3, a 37 N da se produži do Resnika.

42N:

U pravcu Petlovog Brda : Studentski Trg – Vase Čarapića – Francuska – Makedonska – Dečanska – Trg Nikole Pašića – Kneza Miloša – Bulevar vojvode Putnika – Bulevar kneza Aleksandra Karađorđevića – Mihaila Avramovića – Raška – Crnotravska – Bahtijara Vagabzade – Borska – Hasanaginice – Pere Velimirovića – Reljkovićeva – Srpskih Udarnih Brigada – Borska – Miška Kranjca – Pilota Mihaila Petrovića – Marička – Slavka Rodića – Kneževačka – 17.Oktobra – Rasinska – Milorada Draškovića – Petlovo Brdo

U pravcu Studentskog Trga : Petlovo Brdo – Milorada Draškovića – Rasinska – 17.Oktobra – Kneževačka – Slavka Rodića – Marička – Pilota Mihaila Petrovića – Miška Kranjca – Borska – Bahtijara Vagabzade – Crnotravska – Raška – Mihaila Avramovića – Bulevar kneza Aleksandra Karađorđevića – Kneza Miloša – Trg Nikole Pašića – Dečanska – Makedonska – Francuska – Vase Čarapića – Studentski Trg

Nisam 100% siguran , ali čini mi se da Reljkovićevom nije moguće da se dođe do Srpskih udarnih brigada , zato što su na kraju ulice stepenice. Inače , ja sam predlagao sličnu stvar , s tim da 42 ide duž cele Borske ulice.

Moguće je, jer je to trasa kojom sada ide dnevna 42 zbog radova u P.Velimirovića.
Dzejms
Beginner
Kontakt:

Postod Dzejms » Čet Okt 04, 2018 7:21 pm

Дошљак » Sre Okt 03, 2018 7:14 pm napisao:601 и 603 ваљда.

Iz Milentija Popovica?
Дошљак
Korisnikov avatar
Expert
Pridružio se: Sub Nov 01, 2014 12:14 am
Kontakt:
Pohvaljen: 5129
Pohvalio: 13052

Postod Дошљак » Čet Okt 04, 2018 7:30 pm

Колико ја видим да, на увећаном снимку на списку пише да крећу са Трга, а на мање читком плану су те линије што иду код Сава центра са најзападнијим терминусима са те стране Саве.
solecar
Korisnikov avatar
Expert
Kontakt:

Postod solecar » Čet Okt 04, 2018 8:42 pm

Ako sam dobro protumačio , trebalo bi da bude ovako:
601N i 603N kreću sa Trga republike , pa preko Kneza Miloša i Gazele do Sava centra , gde se račvaju , tj. 601N se odvaja (pretpostavljam da će da bude on pošto i sad ide tako). Linija 601N polukružno skreće u Jurija Gagarina pa ide trasom linije 85 (pored garaže GSP) do raskrsnice sa Bulevarom Milutina Milankovića , gde skreće levo u isti i produžava ka Tošinom bunaru , odakle ide za Surčin. Linija 603N produžava pravo autoputem od Sava centra , do isključenja za Omladinskih brigada , gde po isključenju skreće levo i pored "Mercedesovih" zgrada skreće desno u Bulevar Milutina Milankovića , i produžava ka Tošinom bunaru , odakle ide za Surčin.
Dakle , u Omladinskih brigada , linija 601N pokriva stanice "Airport city" i "Omladinskih brigada 1" , dok 603N pokriva "Milutina Milankovića".
Slika

Slika
Dzejms
Beginner
Kontakt:

Postod Dzejms » Pet Okt 05, 2018 6:53 pm

?
Prikačeni fajlovi
nocni.jpg
Na ovu sam mislio?
solecar
Korisnikov avatar
Expert
Kontakt:

Postod solecar » Pet Okt 05, 2018 8:13 pm

To je 68N. Ona će svakako ići Milentija Popovića.
Slika

Slika
Gaspar18
Higher intermediate
Pridružio se: Uto Okt 28, 2014 7:15 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 561
Pohvalio: 361

Postod Gaspar18 » Sub Okt 06, 2018 12:55 am

solecar » Thu Oct 04, 2018 7:42 pm napisao:Ako sam dobro protumačio , trebalo bi da bude ovako:
601N i 603N kreću sa Trga republike , pa preko Kneza Miloša i Gazele do Sava centra , gde se račvaju , tj. 601N se odvaja (pretpostavljam da će da bude on pošto i sad ide tako). Linija 601N polukružno skreće u Jurija Gagarina pa ide trasom linije 85 (pored garaže GSP) do raskrsnice sa Bulevarom Milutina Milankovića , gde skreće levo u isti i produžava ka Tošinom bunaru , odakle ide za Surčin. Linija 603N produžava pravo autoputem od Sava centra , do isključenja za Omladinskih brigada , gde po isključenju skreće levo i pored "Mercedesovih" zgrada skreće desno u Bulevar Milutina Milankovića , i produžava ka Tošinom bunaru , odakle ide za Surčin.
Dakle , u Omladinskih brigada , linija 601N pokriva stanice "Airport city" i "Omladinskih brigada 1" , dok 603N pokriva "Milutina Milankovića".

И опет се ништа не постиже, јер 68Н ће тек по овоме превозити промају, јер од Општине ка Блоковима неће бити ноћног превоза... Скраћено речено, овај ко је радио као да нема појма о неким стварима... Кључна станица ноћног превоза за савске блокове одлази у историју по томе? Ову студију раде неспособни људи !!!
direktor
Korisnikov avatar
Professional
Pridružio se: Pet Okt 10, 2008 2:07 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 12434
Pohvalio: 5198

Postod direktor » Sub Okt 06, 2018 1:31 am

Idi reci im gaspare tako je ostrooo....
*Ова порука је за приватну, а не јавну употребу. Њена сврха/циљ/намера није вршење нити позивање на вршење кривичних или других кажњивих дела, већ упражњавање Уставом зајемчене слободе мисли, савести и говора.
Gaspar18
Higher intermediate
Pridružio se: Uto Okt 28, 2014 7:15 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 561
Pohvalio: 361

Postod Gaspar18 » Sub Okt 06, 2018 1:33 am

Директоре, само те поштујем што си старији од мене, али за неке ствари које не знаш, апсолутно лупеташ ко Максим по дивизији мајке ми ти кажем, и боље када нешто не знаш, ОНДА ПИТАШ...
direktor
Korisnikov avatar
Professional
Pridružio se: Pet Okt 10, 2008 2:07 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 12434
Pohvalio: 5198

Postod direktor » Sub Okt 06, 2018 7:22 am

Pa rekose da su radili studiju anketirali gradjane sto neznaci da su uradili kako treba. I da nece mjenjati i opet vrtiti linije ...
*Ова порука је за приватну, а не јавну употребу. Њена сврха/циљ/намера није вршење нити позивање на вршење кривичних или других кажњивих дела, већ упражњавање Уставом зајемчене слободе мисли, савести и говора.
Dzejms
Beginner
Kontakt:

Postod Dzejms » Sub Okt 06, 2018 12:11 pm

Znači 68n menja trasu od dosadašnje na trasu 95ice?
Kokos
Korisnikov avatar
Higher intermediate
Pridružio se: Čet Mar 17, 2011 3:19 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 815
Pohvalio: 1826

Postod Kokos » Sub Okt 06, 2018 12:40 pm

Za noćni prevoz je najvažnije dodati polaske oko 3.
"Najzad, Beograd je najidealnije mesto na svetu da se uhvati autobus za Zemun." - Momo Kapor

https://prugomokoevrope.wordpress.com/
Norexan
Korisnikov avatar
Higher intermediate
Pridružio se: Uto Sep 08, 2015 12:32 am
Kontakt:
Pohvaljen: 458
Pohvalio: 1224

Postod Norexan » Sub Okt 06, 2018 5:32 pm

To ће бити као обреновачки 860е има да важи месечни БусПлус али само под условом да си доплатио карту за ноћни. Прво јер већини људи не треба ноћни превоз а друго како би се обезбидила куповина карата има да улазимо сви на врата и да куцамо или ће нам кондуктер прегледавати карте и куцати за нас. Односно систем немаш пластичну картицу купујеш папирну карту као сад, имаш картицу дај да ти је валидирам. :)
Slika
#СВЕПОДМАЧ
solecar
Korisnikov avatar
Expert
Kontakt:

Postod solecar » Sub Okt 06, 2018 9:32 pm

Dzejms » Sub Okt 06, 2018 12:11 pm napisao:Znači 68n menja trasu od dosadašnje na trasu 95ice?

Bolji opis je dnevna trasa linije 7 na NBG.
Slika

Slika

Povratak na “Javni gradski saobraćajni prevoz”