Taksi (Taxi) prevoz

Tramvaji, autobusi, trolejbusi, a nadamo se jednog dana i metro...

Moderator: Igor

Dorotej
Novice
Pridružio se: Pon Jan 21, 2019 12:40 am
Kontakt:
Pohvaljen: 1
Pohvalio: 0

Re: Taksi (Taxi) prevoz

Postod Dorotej » Pon Jan 21, 2019 12:55 am

Taksisti koji stoje u potkovici kod palate Albanije su regularni taksisti grada Beograda.Oni voze narod npr do Banovog brda za 3000 dinara,a strance i za vece iznose.Kad pogledate vozni park,vidite da ni jedan njihov auto nije ispod 10 000 evra.Desavalo se da nasi ljudi pitaju za voznju , a regularni taksisti kod Albanije kazu da su na poziv ili da su na cekanju :-) a u stvari cekaju strance ili nekog naseg koga oni procene kao odgovarajucu zrtvu.Ja se sad pitam,kako njih niko do sda nije prijavljivao,kaznjavao kad ceo grad kuka na njih????
Divlji taksisti su trenutno iskorenjeni,ali ostao je glavni problem,a to su regularni taksisti sa belim tablama,super tablama,naj company tablama .Na Uscu stoje isti takvi ljudi napred na pocetku,a pri kraju stoje Pink,Lux i ko se tu jos zatekne od postenih taksista.I bele table nisu sve lopovske,ali vecina belih tabli vozi kola od 10 000 evra.Sto se tice divljaka,oni su buduci regularni taksisti koji ce preuzeti Albaniju i sva veca mesta u gradu kao ovi sto rade pre njih .
Pohvale za post: 1
jovancvet
Beginner
Pridružio se: Uto Jul 17, 2018 1:22 am
Kontakt:
Pohvaljen: 40
Pohvalio: 7

Postod jovancvet » Pon Jan 21, 2019 4:35 am

BATICA » Pet Jan 18, 2019 1:23 am napisao:
sveta2013 » Čet Jan 17, 2019 6:34 am napisao:
BATICA » Pon Jan 14, 2019 1:24 am napisao:Ja znam da lažem samog sebe kako je ovoj posao isplativ, dok vi kao korisnici znate da je isplativ i to je to.
A realnost i istina je tamo negde........

Ako je neisplativ uvek imaš opciju da radiš nešto drugo.

p.s. da li hoćeš da mi prodaš taksi dozvolu?

Ako ti je taksi skup uvek imaš opciju GSP

ps
rado bi je prodao ali zakonski nije moguće

Imam opciju CAR GO
jovancvet
Beginner
Pridružio se: Uto Jul 17, 2018 1:22 am
Kontakt:
Pohvaljen: 40
Pohvalio: 7

Postod jovancvet » Pon Jan 21, 2019 4:37 am

BATICA » Pon Jan 14, 2019 1:24 am napisao:Ako ti je taksi skup uvek imaš opciju GSP

Imam opciju CAR GO
Pohvale za post: 3
Gorstak89
Korisnikov avatar
Higher intermediate
Pridružio se: Uto Jan 15, 2013 4:42 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 674
Pohvalio: 372

Postod Gorstak89 » Pon Jan 21, 2019 3:47 pm

Ja naše taksiste vrlo ne volim, premda stvarno čast izuzetcima ima jako poštenih i dobrih ljudi tu. Ali većina je bahata, većina me iseče u saobraćaju, blokira prolaz, gura se, blokira autobuse i sl. DA ne govorim o prekobrojnim prekršajima!
ali i grad je dosta nepošten prema njima tako da i tu ima problema. Ja bih za početak ukinuo monopol, ili bih taksisitima izašao u susret, ispunio im zahteve, dao im čak i status službenog lica, ali da su prekršaji daleko skuplji, npr 4 puta, da u kolima nose gps trackere sa kamerom i da se to redovno proverava za brzinu i prekršaje. verujem da bi taksisti odustalo od statusa službenog lica. svakao da neki red mora da se zavede!
@SuroviDadas

Povratak na “Javni gradski saobraćajni prevoz”