Lidl Beograd

Teme o pojedinačnim projektima koji se nalaze u izgradnji

Moderator: Igor

Piccolo
Beginner
Pridružio se: Pon Mar 25, 2013 9:42 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 159
Pohvalio: 130

Re: Lidl Beograd

Postod Piccolo » Pet Apr 06, 2018 4:05 am

Ovaj u Pančevu deluje drugačije na renderu od do sada izgrađenih.
Pohvale za post: 1
Aleks@
Beginner
Pridružio se: Ned Dec 10, 2017 1:15 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 42
Pohvalio: 4

Postod Aleks@ » Pet Apr 06, 2018 9:33 am

Oni su dobili stari dizajn, tipičan unazad 10 godina, iz nekog razloga.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Biciklistkinja
Korisnikov avatar
Higher intermediate
Pridružio se: Sre Jul 23, 2014 1:12 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 863
Pohvalio: 234

Postod Biciklistkinja » Pet Apr 06, 2018 11:43 am

Šta će biti sa novim Lidlom na uglu Cvijićeve i 19. Novembra u bivšoj GSP-ovoj daraži? Mislim da bi bilo baš šteta da se taj objekat sruši i da se napravi klasičan Lidl i da bi bilo mnogo bolje unutar tog objekta samo napraviti modernu prodavnicu. Zna li neko da li je taj objekat pod nekom zaštitom?
"Nemam kad da razmišljam na raskrsnici,
Mogu stići jedino kudgod u blizinu."
Aleks@
Beginner
Pridružio se: Ned Dec 10, 2017 1:15 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 42
Pohvalio: 4

Postod Aleks@ » Pet Apr 06, 2018 11:45 am

Zašto bi ta ogavna rugoba bila pod bilo kakvom zaštitom, da li znaš o čemu pričaš?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
SRBO
Korisnikov avatar
Higher intermediate
Pridružio se: Pet Jan 23, 2015 9:48 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 774
Pohvalio: 27

Postod SRBO » Pet Apr 06, 2018 12:22 pm

Има потенцијала та гаража да се среди, не знам унутра
laki72
Expert
Pridružio se: Sre Sep 07, 2011 11:56 am
Kontakt:
Pohvaljen: 6043
Pohvalio: 1642

Re: RE: Re: Lidl Beograd

Postod laki72 » Pet Apr 06, 2018 7:48 pm

zeljkobg77 napisao:Sutra konkurs za prodavce
[url]https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2018&mm=03&dd=08&nav_id=1366937[/url]
E sad da vidimo koliko brzo su Nemci sposobni da izvrse odabir i obuku. Koliko im treba da obuce radnike za posao tipa ''uzmi tu kutiju i nosi je tamo'' plus registar-kasa. U Idei su vrlo ekspeditivni po tom pitanju.
Do oktobra bi obucili ljude za let na Mars... bice valjda brze.

Jel to pricas (pises) na osnovu licnog iskustva rada u supermarketu, ili na osnovu pretpostavki?
Jer i ja sam gledao pilota kako pilotira 707 i izgleda jednostavnije nego voznja kartinga ;)
ddddd napisao:Nisam govorio o velikim kesama. Govorio sam o tregericama. I nadam se da znate da Lidl naplaćuje i tregerice.

Lidl "tregerice" ima samo na vocu i povrcu, kao i kod pekarskih proizvoda.
I da, ne naplacuje ih.

Zezeljko napisao:
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=523075#p523075]paradox polje » 08 Mar 2018 02:05 pm[/url] napisao:Баш ме интересује како ће се узимати колица, тј који новчић ћемо морати да убацимо. У Грчкој би евро или пола евра (заборавих), а код нас највећи метални новчић је 20 дин а он осим того што је смешно мале вредности истовремено је јако редак. 10 дин је нешто чешћи али реко бих не довољно, а за 5 дин се дефинитвно не исплати да уопште стављају тај механизам.

Ja koliko kapiram, taj sistem služi samo za to da bi se kolica lepo vraćala na mesto predviđeno za nih, a ne da bi oni tu imali nekakvu isplativost, stoga je zaista nebitno da li će staviti mehanizam sa 5/10/20 dinara.
Mene više zanima da li će recimo početi da naplaćuju za povraćaj PET ambalaže, koliko znam kad su došli u Hrvatsku, uvedena je povratna naknada za sve plastične flaše od 0.5 kuna (8 dinara)?

To nije do Lidl-a, vec do propisa drzave u kojoj se posluje.

Takodje, vidim da se od strane vise forumasa beskrajno ponavlja 'povratna naknada za plasticne flase'.
Pa moram vas ispraviti, nisu samo plasticne, vec i staklena ambalaza. :)

ddddd napisao:Kada budete kupovali voće i povrće u super msrketima u rinfuzu, da li će naplaćivati kese u kojim merite isto? Kupite 2 kg krompira i strpate u kesu, izmerite i na kasi vam zaračunaju 2 din za kesu. Ili merite svaki krompir posebno i na svaki lepite etiketu sa bar kodom? Šta li će tek biti kada kupujete pasulj, neću ni da razmišljam o tome.

Vickasto, nema sta.
A mozda cemo kupiti dzacic krompira, vec upakovan?
;)
Ima ih u razlicitim merama, ne sekiraj se :D

I za kraj.
Ok, otvorice 'nam' LIDL.
Al cemu 'bre' tolika euforija i nestrpljenje?

Slicno 'histeriji' oko IKEA robne kuce... ;) :D

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
ddddd
Intermediate
Pridružio se: Sre Mar 01, 2017 11:21 am
Kontakt:
Pohvaljen: 53
Pohvalio: 50

Postod ddddd » Pet Apr 06, 2018 8:01 pm

Kese naplaćuju i to 0,20 € . Moje iskustvo je da se novčić za kolica koristi i Italiji, Nemačkoj, Austriji i Grčkoj. To rade da neko ne bi izgurao kolica iz kruga prodavnice.
Vlad000
Korisnikov avatar
Beginner
Pridružio se: Pet Okt 12, 2012 4:09 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 48
Pohvalio: 15

Re: RE: Re: Lidl Beograd

Postod Vlad000 » Pet Apr 06, 2018 9:01 pm

ddddd napisao:Kese naplaćuju i to 0,20 € . Moje iskustvo je da se novčić za kolica koristi i Italiji, Nemačkoj, Austriji i Grčkoj. To rade da neko ne bi izgurao kolica iz kruga prodavnice.
Баш ће неко ко хоће украсти колица жалити пола евра.
То се ради због враћања колица на њихово место, а не да се остављају крај кола на паркингу.

Једва чекам дан кад ће се почети наплаћивати кесе и давати повратна накнада за флаше у Србији.
Pohvale za post: 3

Povratak na “Projekti u izgradnji”