Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Teme o pojedinačnim projektima koji se nalaze u izgradnji

Moderator: Igor

srecnouseljenje
Novice
Pridružio se: Sub Mar 17, 2018 8:24 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 7
Pohvalio: 5

Re: Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Postod srecnouseljenje » Ned Apr 21, 2019 5:45 pm

Meni su uradili plocice veoma su fleksibilni, razgovarajte sa njima...
knezevic.tt
Beginner
Pridružio se: Sre Apr 11, 2018 8:10 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 49
Pohvalio: 0

Re: RE: Re: Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Postod knezevic.tt » Ned Apr 21, 2019 9:47 pm

Piccolo napisao:

Lokacija je ok, problem je više nedostatak infrastrukture i prave veze sa gradom, Slanački put bi već u narednih 5 godina trebalo od Višnjičke proširiti sve do groblja...

Da, tako se Zrenjaninski put proširuje od raskrsnice Borča-Ovča (Putnik) do sadašnjeg Šopija/Lidla, pa...dvocifren broj godina. Tako je i S.Maškovića proširena do V.Stepe. I Južni bulevar probijaju do V.Ilića... i ko zna šta još.

Lepo bi bilo, ali nema ništa od toga.

T-T
jocke
Novice
Pridružio se: Ned Mar 24, 2019 11:59 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 1
Pohvalio: 0

Re: Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Postod jocke » Ned Apr 21, 2019 11:50 pm

vmaša » Ned Apr 21, 2019 4:43 pm napisao:Pozdrav svima,
razmatramo kupovinu stana u lameli B kod privatnika pa bih vas zamolila za par odgovora:
- ako ste kreditni kupci, da li ste već isplatili ceo stan ili čekate sa puštanjem do pred useljenje?
- da li je neko tražio kadu umesto tuš kabine i koliko su fleksibilni po tom pitanju, pošto je keramika već ugrađena? Da li ste sami kupovali kadu ili investitor kupuje?
- da li vam je investitor radio zidne pločice u kuhinji ili sami, da li to ulazi u cenu?
Hvala unapred na odgovorima.

Sto se tice plocica u kuhinji to znam da stavljaju u dogovoru sa stanarima, u zavisnosti od toga ko ce kakvu kuhinju da stavlja, da ne bude da se plocice ne slazu sa dezenom kuhinje. Oni imaju neke plocice u ponudi, a ako vam ne odgovaraju mozete sami da kupite plocice a oni ce ih staviti. Takodje neko stavlja plocice u kuhinji na zidu skroz od poda, a neko samo od radne ploce do viseceg dela, ali mislim da oni lepe onako kako kupac zeli. E sad da li vam oni refundiraraju nesto za to sto ste vi kupili plocice to ne znam. Za kadu isto ne znam da li bi razbijali kupatilo i da li uopste moze da stane... ali mislim da je sve stvar dogovora ...

Povratak na “Projekti u izgradnji”