"Zelena avenija" stambeno-poslovni kompleks u Zemunu, Petra Kočića 14

Teme o pojedinačnim projektima koji se nalaze u izgradnji

Moderator: Igor

Larana
Novice
Pridružio se: Sre Mar 06, 2019 3:58 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 16
Pohvalio: 8

Re: "Zelena avenija" stambeno-poslovni kompleks u Zemunu, Petra Kočića 14

Postod Larana » Sre Dec 04, 2019 1:29 pm

Larana » Sre Dec 04, 2019 12:09 pm napisao:Evo mali update zivota u stanovima Zelene Avenije:
Izolacija losa- cujete i razumete sta vase komsije pricaju
Lift- prokisnjava
Kada vas komsija kuva ili zapali cigaru znacete to vrlo dobro jer ce svi mirisi da se sliju kod vas u stan, nekima se konstantno oseca dim od cigareta u kupatilima pa im tako i peskiri smrde na duvan
Prvi sprat mora da trpi muziku iz teretane, a zapadna strana trpi brujanje stamparije
Zelene povrsine- NEMA
Interfon ne radi a kada radi to traje dva dana.
Gornji spratovi takodje prokisnjavaju i ljudi muku muce sa mokrim zidovima
Sve ugradjene tus kabine propustaju vodu

Nisan naglasila da je lamela 4 u pitanju i da su ovo sumirani utisci svih stanara u L4.
Pohvale za post: 1
zal2
Novice
Pridružio se: Čet Avg 02, 2018 11:20 am
Kontakt:
Pohvaljen: 87
Pohvalio: 10

Postod zal2 » Sre Dec 04, 2019 5:23 pm

Larana » Sre Dec 04, 2019 1:29 pm napisao:
Larana » Sre Dec 04, 2019 12:09 pm napisao:Evo mali update zivota u stanovima Zelene Avenije:
Izolacija losa- cujete i razumete sta vase komsije pricaju
Lift- prokisnjava
Kada vas komsija kuva ili zapali cigaru znacete to vrlo dobro jer ce svi mirisi da se sliju kod vas u stan, nekima se konstantno oseca dim od cigareta u kupatilima pa im tako i peskiri smrde na duvan
Prvi sprat mora da trpi muziku iz teretane, a zapadna strana trpi brujanje stamparije
Zelene povrsine- NEMA
Interfon ne radi a kada radi to traje dva dana.
Gornji spratovi takodje prokisnjavaju i ljudi muku muce sa mokrim zidovima
Sve ugradjene tus kabine propustaju vodu

Nisan naglasila da je lamela 4 u pitanju i da su ovo sumirani utisci svih stanara u L4.

To se Vama ucinilo, iz prostog razloga sto niste procitali objavu na facebook-u. Vidite da kazu da je sve idealno:
Slika
Markedjani
Novice
Pridružio se: Pon Jan 13, 2020 5:45 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 0
Pohvalio: 0

Postod Markedjani » Uto Jan 14, 2020 10:42 am

Dobar dan svima,

razmišljamo o kupovini stana u kompleksu Zelena Avenija, u novoj Lameli 3 i videli smo da su ovde mišljenja oprečna i podeljena, i zato bi voleli da čujemo savete i sugestije nekoga ko tu već živi. Razgovarali smo sa jednim parom iz prve useljene zgrade koji su imali neke zamerke (prvenstveno na kvalitet parketa, vidi se da nije visokolakiran već je skoro skroz mat, ali to nije bila njihova zamerka već moje zapažanje, i kose Velux prozore kojii su im prokišnjavali. Dobili su objašnjenje da moraju sami da ih čiste kada je sneg (mada mi nije jasno kako, jer su oni na 7 spratu) ali su generalno imali pozitivan utisak. Oni su mišljenja da se ova firma Montex "vežbala" na njihovoj zgradi i da su ispravljali neke nedostatke u narednim lamelama. U svakom slučaju su opovrgli dosta nekih negativnih navoda sa ovog foruma.

Mi razmišljamo o kupovini dvosobnog ili trosobnog stana sa garžnim mestom i intersuje nas kakva je izolacija, unutrašnja zvučna izolacija, koliki su troškov grejanja (s obzirom da je grejanje po utrošku), koliki su mesečni troškovi...

Kakva su vaša isustva i da li vi znate nekoga lično ko tamo živi sa kim bi moglo da se popriča?

Nadam se da ćete nam pomoći.

Hvala unapred!

Marko
ViktorViktor
Novice
Pridružio se: Pon Feb 29, 2016 9:27 am
Kontakt:
Pohvaljen: 12
Pohvalio: 13

Postod ViktorViktor » Pon Mar 23, 2020 12:36 am

Markedjani » Uto Jan 14, 2020 9:42 am napisao:Dobar dan svima,

razmišljamo o kupovini stana u kompleksu Zelena Avenija, u novoj Lameli 3 i videli smo da su ovde mišljenja oprečna i podeljena, i zato bi voleli da čujemo savete i sugestije nekoga ko tu već živi. Razgovarali smo sa jednim parom iz prve useljene zgrade koji su imali neke zamerke (prvenstveno na kvalitet parketa, vidi se da nije visokolakiran već je skoro skroz mat, ali to nije bila njihova zamerka već moje zapažanje, i kose Velux prozore kojii su im prokišnjavali. Dobili su objašnjenje da moraju sami da ih čiste kada je sneg (mada mi nije jasno kako, jer su oni na 7 spratu) ali su generalno imali pozitivan utisak. Oni su mišljenja da se ova firma Montex "vežbala" na njihovoj zgradi i da su ispravljali neke nedostatke u narednim lamelama. U svakom slučaju su opovrgli dosta nekih negativnih navoda sa ovog foruma.

Mi razmišljamo o kupovini dvosobnog ili trosobnog stana sa garžnim mestom i intersuje nas kakva je izolacija, unutrašnja zvučna izolacija, koliki su troškov grejanja (s obzirom da je grejanje po utrošku), koliki su mesečni troškovi...

Kakva su vaša isustva i da li vi znate nekoga lično ko tamo živi sa kim bi moglo da se popriča?

Nadam se da ćete nam pomoći.

Hvala unapred!

Marko

sačekaj malo prijatelju, biće po gradu kvadrat 1.200 -1.300 i to da biraš gde ćeš :D
shadestudio
Intermediate
Pridružio se: Čet Maj 30, 2019 3:34 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 373
Pohvalio: 50

Postod shadestudio » Pon Mar 23, 2020 12:55 am

Tesko da ce biti ta cena.
@shade.archviz • archviz studio
Assad84
Intermediate
Pridružio se: Ned Jun 16, 2019 12:32 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 290
Pohvalio: 107

Postod Assad84 » Pon Mar 23, 2020 2:16 am

Влажни снови оних који из неког разлога жарко желе да живе у централним општинама главног града али то да плате -50% ако може, а после кад га купе да порасте цена, тај филм неће сигурно гледати па да ово ванредно стање траје годину дана.
Nike_patofna
Novice
Pridružio se: Sre Apr 29, 2020 12:47 am
Kontakt:

Postod Nike_patofna » Sre Apr 29, 2020 5:00 pm

Da li je na kraju neko uspeo da uknjizi svoj stan? Takodje me zanima u kojoj je fazi gradnja lamele 8? Pise na sajtu da bi useljenje trebalo biti u junu mada mislim da ce se to odloziti zbog trenutne situacije...
loly123
Novice
Pridružio se: Uto Avg 27, 2019 1:06 pm
Kontakt:

Postod loly123 » Uto Maj 19, 2020 9:33 am

Koliko mi je poznato niko sem lamele 1 jos uvek nije uknjizio stan.
Lamela 8 ne izgleda useljivo bar spolja.

Da li jos nekome od komsija iz Lamele 4 smeta buka od stamparije? Preko dana i nekako ali sinoc buka nije prestala celu noc. Da li je neko zainteresovan da se zajedno pozalimo bar za tu nocnu buku?

Povratak na “Projekti u izgradnji”