"Zelena avenija" stambeno-poslovni kompleks u Zemunu, Petra Kočića 14

Teme o pojedinačnim projektima koji se nalaze u izgradnji

Moderator: Igor

tviti986
Novice
Pridružio se: Pon Maj 08, 2017 3:18 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 1
Pohvalio: 6

Re: "Zelena avenija" stambeno-poslovni kompleks u Zemunu, Petra Kočića 14

Postod tviti986 » Uto Avg 22, 2017 10:07 am

Poslednja informacija koju smo dobili od Zelene Avenije je da ce gradnja/prodaja lamele 4 i 5 da pocne tek sredinom septembra zbog prikupljanja potrebne dokumentacije koja kasni zbog godisnjih odmora, vrucine :roll: , itd.. Cena 1790/1800 evra po kvadratu sa PDV-om.

Istrazivali smo i ostale novogradnje u okolini, ali je tesko doci do informacija gde se nesto gradi, pogotovo ako je jedna zgrada u pitanju, iz nekog razloga se investitiori ne reklamiraju mnogo.. ili bar ja ne mogu da nadjem..

Da li neko zna mozda za jos neku novogradnju na potezu od Paviljona, Retenzije, Kalvarije ili malo dublje u Zemun na liniji 18-ice?
Zemona je rasprodata sto se tice 3.0 stanova.

Ako je skretanje sa teme moze i na pp :)
Hvala unapred :)
Kokos
Korisnikov avatar
Higher intermediate
Pridružio se: Čet Mar 17, 2011 3:19 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 529
Pohvalio: 1076

Postod Kokos » Uto Avg 22, 2017 10:27 am

Naselje Aleksa Dundić na mestu bivše kasarne u Cara Dušana. Nije baš na liniji 18ice, ali nije ni daleko. Prve zgrade polako izranjaju (ili što bi neko rekao izdžigljavaju) iz zemlje.
"Najzad, Beograd je najidealnije mesto na svetu da se uhvati autobus za Zemun." - Momo Kapor

https://prugomokoevrope.wordpress.com/
Pohvale za post: 1
tviti986
Novice
Kontakt:

Postod tviti986 » Uto Avg 22, 2017 10:35 am

Hvala na odgovoru.
Za Zemunske kapije znam, i super je to prica, ali mi je to preduboko u Zemunu, zbog povezanosti sa poslom, porodicom..
boby07
Intermediate
Pridružio se: Pon Jan 28, 2013 8:41 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 144
Pohvalio: 31

Postod boby07 » Uto Avg 22, 2017 12:40 pm

tviti986 » Tue Aug 22, 2017 9:07 am napisao:Poslednja informacija koju smo dobili od Zelene Avenije je da ce gradnja/prodaja lamele 4 i 5 da pocne tek sredinom septembra zbog prikupljanja potrebne dokumentacije koja kasni zbog godisnjih odmora, vrucine :roll: , itd.. Cena 1790/1800 evra po kvadratu sa PDV-om.

Istrazivali smo i ostale novogradnje u okolini, ali je tesko doci do informacija gde se nesto gradi, pogotovo ako je jedna zgrada u pitanju, iz nekog razloga se investitiori ne reklamiraju mnogo.. ili bar ja ne mogu da nadjem..

Da li neko zna mozda za jos neku novogradnju na potezu od Paviljona, Retenzije, Kalvarije ili malo dublje u Zemun na liniji 18-ice?
Zemona je rasprodata sto se tice 3.0 stanova.

Ako je skretanje sa teme moze i na pp :)
Hvala unapred :)

Pravi se zgrada na samom uglu Radoja Dakića i Petra Kočića (na min od zelene avenije). Letos se raspitivao na gradilištu. Cena 1450e sa pdv-om.
ccc
Korisnikov avatar
Beginner
Pridružio se: Pon Nov 21, 2016 11:39 am
Kontakt:
Pohvaljen: 22
Pohvalio: 22

Postod ccc » Uto Avg 22, 2017 1:50 pm

To je ona na cosku? Nesto sam nacuo da nisu u PDV sistemu.
Malo evolucije nije na odmet.
tviti986
Novice
Kontakt:

Postod tviti986 » Uto Avg 22, 2017 3:18 pm

boby07 » Uto Avg 22, 2017 12:40 pm napisao:Pravi se zgrada na samom uglu Radoja Dakića i Petra Kočića (na min od zelene avenije). Letos se raspitivao na gradilištu. Cena 1450e sa pdv-om.

Videla sam i nju, nego je nesto mnogo blizu kuce prekoputa ulice, pa bi realno bio neki treci sprat da se uzme da se ne gledamo kroz prozore, a zgrada je jako mala pa mi se cini da mozda nema lift. A cena je mnogo bolja od ZA, tako da se isplati cak i da nema povracaja PDV-a.
Ima i neke novogradnje isto u Petra Kocica, ka Zemunskom parku i Vrtlarskoj, neke kao 2 zgrade, ali nema nikakve table sta je u pitanju, koji investitor, rok izgradnje itd..

Povratak na “Projekti u izgradnji”