Stambeni kompleks Zemunske kapije - državna stanogradnja

Teme o pojedinačnim projektima koji se nalaze u izgradnji

Moderator: Igor

Kanta
Intermediate
Pridružio se: Pon Jun 04, 2018 5:26 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 75
Pohvalio: 29

Re: Stambeni kompleks Zemunske kapije - državna stanogradnja

Postod Kanta » Sre Avg 15, 2018 4:30 pm

Za sliku bojlera sam ostao bez teksta.
Zar je morao sa emajliranim kazanom od 4 god. garancije ako je sve drugo skuplje.
Pa kupatilo, onako, nista specijalno, mislim da na slikama izgleda mnogo losije nego uzivo. Kao u oglednom stanu, tamo je mnogo prijatnije. Ne volim braon boju, pa kako je, tako je. Doduse, ovo je ono malo koje nema prozor. Mislim da je to jedini tip stana koji nema prozor u kupatilu.

Cemu sluze ovoliki prekidaci na ulazu u kupatilo?
darkot
Intermediate
Pridružio se: Uto Jan 17, 2017 4:08 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 73
Pohvalio: 107

Postod darkot » Sre Avg 15, 2018 4:41 pm

Hm, mozda ovako: 2x svetlo, bojler, grejalica, ventilator = 5 prekidaca. Mislim da je garancija na sve 2 godine, ako sam dobro razumeo jos na pocetku kada smo rezervisali stan. Treba proveriti ali mislim da necemo dobiti pojedinacne garancije na ugradjene proizvode.
unedfined
Intermediate
Pridružio se: Sre Sep 13, 2017 10:10 am
Kontakt:
Pohvaljen: 202
Pohvalio: 757

Postod unedfined » Sre Avg 15, 2018 4:42 pm

Imam dosta svoje muke tako da ne želim da komentarišem Vašu... ali Gospode Bože, V&B WC šolja i ova mega soc tuš kadica i bojlerčina... GDS očigledno mora da očuva reputaciju.
Pupsik
Novice
Pridružio se: Ned Avg 05, 2018 4:43 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 5
Pohvalio: 7

Postod Pupsik » Sre Avg 15, 2018 4:47 pm

Надам се да нећу увредити никог и надам се да су само лоше слике, ал ово мени све личи на социјалне станове...колико је уопште цена квм? Извињавам се још једном, јер се о укусима не расправља.
Kanta
Intermediate
Pridružio se: Pon Jun 04, 2018 5:26 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 75
Pohvalio: 29

Postod Kanta » Sre Avg 15, 2018 5:02 pm

Kakvo vredjanje, pa svi smo tu da diskutujemo. Bas je bezveze sto se na forumu svi nesto nekom izvinjavaju, opusteno ljudi.

Slike kupatila su ovde bas odvratne ispale, uzivo stvarno nije tako. I ovo je ono malo kupatilo u jednosobnom stanu, sva druga su veca i imaju prozore i kadu.

Cena stanova je od 1.355-1.547 + PDV. Sve zavisi od strukture i polozaja stana, svaki ima svoju cenu.
Imas na sajtu koliko kosta svaki stan pojedinacno.
Meni je recimo slicno bio stan u Panorami koji sam hteo i ovaj po kvadratu.

@unedfined, upravo ono sto i mene nervira. Francuska solja i najjeftiniji bojler. Doduse, njega cu lakse zameniti cim crkne i nije neka stavka.
Kao i kod kupatila u Gornjem gradu, one plocice izgledaju jako skupe, ali kupatilo i dezen mi se ne dopada, kao sto su i ovde dobre plocice, ali sam efekat meni nista posebno. To je do arhitekata, a mi prihvatamo, sta da radimo kad nam nisu dopustali izbor materijala, bar nama, ne znam vama.

@darkot
Kod sanitarne opreme u predugovornom obavestavanju prva recenica je, naravno, da je sve visokog kvaliteta sta god to znacilo.
Pobrojani su solja, tus kabina, kada, bojler, galanterija.
Poslednja recenica: "Za svu sanitarnu opremu vazi garancija proizvodjaca".
Tako da ja nemam nameru da ne dobijem sve garancije od kade, bojlera, i sve sto su vec naveli u sanitarnu opremu.
Pohvale za post: 1

Povratak na “Projekti u izgradnji”