Stambeni kompleks Zemunske kapije - državna stanogradnja

Teme o pojedinačnim projektima koji se nalaze u izgradnji

Moderator: Igor

Pupsik
Beginner
Pridružio se: Ned Avg 05, 2018 4:43 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 23
Pohvalio: 11

Re: RE: Re: Stambeni kompleks Zemunske kapije - državna stanogradnja

Postod Pupsik » Pon Jun 17, 2019 11:53 am

abb napisao:
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=629142#p629142]MajstorBob » 11 Jun 2019 07:25 am[/url] napisao:Što se tiče korova, nije bitno koji je, bitno je da ne bi trebalo da ga bude uopšte za te pare koje uzimaju za fantomsko održavanje. Meni je fantastična njihova odbrana da je naselje još uvek gradilište pa kao šta sad da održavamo kad će svakako da se isprlja zbog građevinskih radova?!!!

Evo jedna razglednica sa Voždovca za društvance iz GDS-a kako ipak sve može iako je naselje još uvek gradillište :D
[img]http://beobuild.rs/forum/download/file.php?id=73395&mode=view[/img]

Pozdrav iz Voždovih kapija!

Pa sad svakako da sve može, ali pitanje koliko je pametno voditi decu tik uz gradilište dok ti iznad glave šetka kran i nije previše teško za odgovoriti. Nije pametno uopšte! Svedoci smo ne tako malog broja povreda ljudi koji su samo prolazili trotoarom pored gradilišta, da ne pominjemo "ugodni" boravak u blizini istog. Prašinu i prljavštinu koju pri tom udišemo da i ne pomenemo.
Кран не прелази изнад парка, градилиште је добро обезбеђено са високим металним оградама.

Отправлено с моего TA-1021 через Tapatalk
Pohvale za post: 1
klisko
Novice
Pridružio se: Sub Apr 06, 2019 1:28 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 12
Pohvalio: 0

Re: Stambeni kompleks Zemunske kapije - državna stanogradnja

Postod klisko » Pon Jun 17, 2019 7:25 pm

Pitanje za buduće komšije koji su već uselili: kako je sa ovim vrućinama, da li se klime baš mnogo koriste ili je izolacija dobra pa može i bez njih? Shvatio sam da u sadašnjem stanu koristimo skoro isključivo klimu u spavaćoj sobi pa se razmišljam šta uraditi, staviti multisplit ili samo jednu unutrašnju jedinicu? Ako jesu, da li u dnevnu ili spavaću? Mislim da montirati dve spoljne jedinice nije moguće bez glupiranja sa fasadom što nikako ne želim. Možda je čak i jedna multisplit jedinica prevelika za predviđeno mesto.
Kakva su vaša iskustva?
Dr.iox
Beginner
Pridružio se: Sub Sep 01, 2018 10:27 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 32
Pohvalio: 0

Re: RE: Re: Stambeni kompleks Zemunske kapije - državna stanogradnja

Postod Dr.iox » Pon Jun 17, 2019 7:29 pm

klisko napisao:Pitanje za buduće komšije koji su već uselili: kako je sa ovim vrućinama, da li se klime baš mnogo koriste ili je izolacija dobra pa može i bez njih? Shvatio sam da u sadašnjem stanu koristimo skoro isključivo klimu u spavaćoj sobi pa se razmišljam šta uraditi, staviti multisplit ili samo jednu unutrašnju jedinicu? Ako jesu, da li u dnevnu ili spavaću? Mislim da montirati dve spoljne jedinice nije moguće bez glupiranja sa fasadom što nikako ne želim. Možda je čak i jedna multisplit jedinica prevelika za predviđeno mesto.
Kakva su vaša iskustva?
Na terasi je 80cm predvidjeno za spoljnju jedinicu koja je za dvosoban sasvim dovoljna. Leti ne moze bez klime provereno makar na gornjim spratovima. O bezobrazluku sa klimama nemam vise energije da govorim. Pre par dana u E2 na 6 spratu ka parku su postavili na fasadu. Ona firma u E na prvom spratu 5 komada na fasadu...

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Povratak na “Projekti u izgradnji”