Šta je novo?

Big Rakovica (bivši Capitol Park)

Cuburac93

Higher intermediate
Učlanjen(a)
10.04.2010.
Poruke
1.035
Pohvaljen
169
Lokacija
Srbija,Beograd
Malo pre sam prošao pored novog (budućeg) šoping šola kako bi rekao stručnjak iz Cip-a.
Sve je porušeno, sada se rasčišćava.
 
Vožd je stavio par slika u Raazni projekti u vezi tog rušenja, pa ako može neko da prebaci. Slike su od 20-og decembra. :)
 
Mogli su unutra da odrade lokale komotno ovako jos jedna sopng sol auto put bezlicna sarena kutija
 
751ecb1093715c8860004a35cbb28813.jpg


4bc74653d34a8844e91da3ee0bacf149.jpg


Ajd da prilozim i ja neku fotografiju.
Slikano pre nekoliko dana :)

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
Nije ni realno da su igde makli, po onakvom vremenu se ni u Rusiji ne gradi.
 
Nemam reči da opišem koliki je ovo korak nazad u odnosu na prethodnu zgradu na tom mestu :bash:
 
Čekao si tram? Ovo je jedna od stvari koja će povećati iskorišćenost trojke.
 
^^^
Da,dok sam čekao trojku na brzinu fotkao mobilnim.
Hteo sam da fotkam i onaj metalni dimnjak što je rastavljen na proste činioce ali mi je naišao tram. Inače mislio sam da će taj dimnjak u staro gvoždje ali koliko vidim oni peskare i farbaju zastitnom bojom sve njegove elemente. Kao da će ga prodati nekome. :?
 
Dimnjak ce da vrate, samo ce ga malo pomeriti zbog rasporeda objekata.
 
Jok bre, vratiće ga kao znamenitost i verovatno pretvoditi dodatno u "totem" - nakačiti neke reklame i sl. Ovo drugo nisam siguran, ali svakako neće imati naravno potrebu da služi svojoj originalnoj svrsi, više kao pokazatelj šta je tu bilo.
 
Prolazeći juče pored gradilišta videh da stvarno pomeraju dimnjak ka delu placa do Topčiderke. Auto dizalica je baš u tom trenutku dizala donji deo koji je jedini ostao u uspravnom položaju.
 
Vrh