"BW Galerija" - Beograd na vodi [ Tržni centar | 300 000m² ]

Teme o pojedinačnim projektima koji se nalaze u izgradnji

Moderator: Igor

solecar
Korisnikov avatar
Professional
Pridružio se: Uto Dec 06, 2011 2:06 am
Kontakt:
Pohvaljen: 10479
Pohvalio: 18944

Re: "BW Galerija" - Beograd na vodi [ Tržni centar | 300 000m² ]

Postod solecar » Pet Mar 05, 2021 4:06 pm

Minnheima » 05 Mar 2021 13:51 napisao:Naše oči izgleda ne vide isto, pošto ja ne uočavam neku bitniju razliku između pomenutih zapadnih lanaca (koje sam u dobroj meri obišao) i ovih naših koje se otvaraju poslednjih godina. Sve su veće i sve bolje dizajnirane, ponuda je iz dana u dan raznovrsnija, a i cene nisu više toliko različite kao što su nekad bile (ako uloviš značajnije popuste, mogu da budu i niže od stranskih). Sad, šta nama stiže, da li je to identičan kvalitet ili neki škart, već je druga priča. Moje iskustvo je takvo da, osim sa televizorima, nisam imao nekih neugodnih iznenađenja kada je tehnika kupljena kod nas u pitanju.

Apropo Big Banga, bio sam im čest gost i kupac, ali nikada nisam imao utisak da je u pitanju kakva nedostižna galaksija (osim što je u to vreme bila jedna od najvećih radnji potrošačke elektronike kod nas). Meni je, recimo, daleko zanimljiviji bio grčki Megastores Electroniki kod Arene (gde je danas Gigatron Megastore) - tamo si prvi put na jednom mestu, van specijalizovanih hi-fi salona, mogao da opipaš i oslušneš vrlo solidan odabir audio-uređaja, a pamtim i izbor Pionirovih plazmi koje su plenile kvalitetom slike a šurile cenom. :D
Megastore elektroniki su bili baš super radnja. Kod njih kupio za smešnu lovu zvučnike za kompjuter, i evo i dan danas rade kao da su tek kupljeni. I raznorane druge stvari sam kupovao kod njih. Šteta što danas nema tako neko. A ovo sa mogućnošću isprobavanja proizvoda mi lično ne znači mnogo, jer više saznam preko interneta i komentara drugih o iskustvu sa nekim proizvodom.
Slika

Slika
Minnheima
Intermediate
Pridružio se: Uto Avg 17, 2010 6:29 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 617
Pohvalio: 2326

Postod Minnheima » Pet Mar 05, 2021 4:19 pm

Naravno, to sa isprobavanjem proizvoda je samo "fajnal tač" (mada nije beznačajan, mnogo šta me je uživo odbilo iz raznoraznih razloga), a dotad se sve lepo prostudira naširoko i nadugačko u virtuelnom univerzumu. Često imam osećaj da patim od bolesti zavisnosti kad je upoređivanje testova i lov na najniže cene posredi. :)
Pohvale za post: 1
Bulbulderac17
Korisnikov avatar
Advanced
Pridružio se: Ned Jan 04, 2015 8:10 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 6506
Pohvalio: 158

Postod Bulbulderac17 » Sub Mar 06, 2021 1:44 am

Tehnomanija ništa spec...par dobroh modela televizora izloženo ostalo kao gigatron.

Nike je prilično dobar..i skup naravno..:)

Sent from my iPhone using Tapatalk
Гага
Korisnikov avatar
Professional
Pridružio se: Sre Dec 08, 2010 7:33 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 12460
Pohvalio: 19641

Postod Гага » Sub Mar 06, 2021 5:46 am

Техноманија је скупља од Гигатрона.
Pegasus
Higher intermediate
Pridružio se: Pet Jul 10, 2009 10:28 am
Kontakt:
Pohvaljen: 418
Pohvalio: 2845

Postod Pegasus » Sub Mar 06, 2021 11:51 am

Juce su na sajtu objavljena jos 2 lokala koja ce biti na prizemlju - Europcar rentacar i Dan John koji je prosle godine otvorio i u Uscu lepu radnju.

Povratak na “Projekti u izgradnji”