Voždove Kapije [ Stambeno Poslovni kompleks | 70 000 m²]

Teme o pojedinačnim projektima koji se nalaze u izgradnji

Moderator: Igor

Litota
Novice
Pridružio se: Sre Feb 15, 2017 3:47 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 1
Pohvalio: 8

Re: Voždove Kapije [ Stambeno Poslovni kompleks | 70 000 m²]

Postod Litota » Pon Feb 19, 2018 2:22 pm

Nadja, bravo, svaka na mestu. Sto se ugaonih tice, mislim da Nadja misli na sirinu dnevne gde se smesta lenjivac ugaone, a lenjivac je oko 1.6m. Njeno pitanje je da li je Tv na 3.4m blizu ili ne, i da li je kvadratura koja se nudi u dnevnoj i trpezariji mala ili nije.
missnadja
Novice
Pridružio se: Pon Feb 19, 2018 1:45 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 2
Pohvalio: 0

Re: Voždove Kapije [ Stambeno Poslovni kompleks | 70 000 m²]

Postod missnadja » Pon Feb 19, 2018 2:30 pm

Litota » Pon Feb 19, 2018 1:22 pm napisao:Nadja, bravo, svaka na mestu. Sto se ugaonih tice, mislim da Nadja misli na sirinu dnevne gde se smesta lenjivac ugaone, a lenjivac je oko 1.6m. Njeno pitanje je da li je Tv na 3.4m blizu ili ne, i da li je kvadratura koja se nudi u dnevnoj i trpezariji mala ili nije.

Upravo to,jer trenutno zivim u iznajmljenom stanu gde je sirina dnevne sobe 3m,novogradnja je u pitanju stan je lep,ali zid naspram garniture na kome stoji televizor stvara osecaj kao da ti je ispred nosa,gusi... ne mislim bukvalno al da docaram tu blizinu,imas osecaj kao da ce da se spoji sa zidom gde je garnitura a ti ces ostati izmedju :)

Povratak na “Projekti u izgradnji”