Gornji grad - Zemun [Stambeni kompleks]

Teme o pojedinačnim projektima koji se nalaze u izgradnji

Moderator: Igor

vladimir15
Novice
Pridružio se: Ned Jun 17, 2018 8:29 am
Kontakt:
Pohvaljen: 9
Pohvalio: 4

Re: Gornji grad - Zemun [Stambeni kompleks]

Postod vladimir15 » Čet Jul 19, 2018 11:35 am

@mikelebre - Hvala na informaciji. Ovo me je zanimalo baš. Zvuči korektno zaista. Interesantno je kako je kod jednog drugog investitora ima u kupoprodajnom ugovoru prag tolerancije do 3% ako dođe do odstupanja prilikom merenja površine nepokrentnosti i cena se ne koriguje u tom slučaju.
Filipini
Novice
Pridružio se: Sub Jul 21, 2018 10:59 am
Kontakt:
Pohvaljen: 0
Pohvalio: 0

Postod Filipini » Sub Jul 21, 2018 11:24 am

Poštovanje svima,

Interesuje me da li neko od vas zna šta je planirano da se gradi na placu koji se nalazi ispred zgrade sa severne strane. Koliko vidim, predviđen je drvored i mala ulica i još jedan drvored preko puta ulice. Pitanje je da li će Zelenilo i kada će zasaditi drveće. Uvidom u dokumentaciju koju je Gogiša poslao, tamo piše da je dozvoljena gradnja na placu pored ulice p+2+pt, i to celom dužinom (parcela obeležena kao C3). Postavlja se pitanje koliko će to biti blizu zgrade i hoće li narušiti i u kojoj meri pogled koji sada imamo sa severne strane. Ukoliko nikne zgrada tik uz ovu, to više neće biti to.

Pitam ovo jer mi još malo nedostaje da bih kaparisao stan na trećem spratu koji upravo gleda u tom pravcu. Takođe, dobio sam info da su prodata sva parking mesta i da su ostale klackalice. Da li je to istina ili njih prvo nude, pa kod koga prođe? Hvala.
unedfined
Intermediate
Pridružio se: Sre Sep 13, 2017 10:10 am
Kontakt:
Pohvaljen: 169
Pohvalio: 665

Postod unedfined » Sub Jul 21, 2018 1:58 pm

Što se tiče parking mesta, još u aprilu kada sam pitao nije više bilo parking mesta za običan svet, samo nekoliko dupih rezervisanih za vlasnike penthous-a.

Evo gedajuči po katastru, možda će neko videti bolje od mene,

Možete sami proveriti ovde
http://katastar.rgz.gov.rs/KnWebPublic/ ... esult.aspx
https://a3.geosrbija.rs/

Parcela 11419 zauzima najveći deo iznad kompleksa i iznad koloseuma, gradsko građevinsko zemljište 3850 kvadrata pasnjaka prve klase. Jedna porodična kuća "izgrađena bez odobrenja grada" i jedan objekat nepoznate namene isto tako bez dozvole. Ima dvoje različitih privatnih vlasnika.

Parcela 11421/1 koja je troguao koji počinje od samog severoistočnog ćoška kompleksa i skoro izlazi na Cara Dušana. Gradsko gradjevinsko zemljiste, Troje ili cetvoro razlicitih vlasnika.

U praksi ta šuma sa severne strane je sva na privatnim posedima i ne verujem da će država nepotrebno sebi dizati pritisak i parničiti se sa tim ljudima da bi im oduzela zemljište. A ako dođe investitor i ponudi dovoljno...

Evo za ne daj bože proverio sam i pracelu sa "belom zgradom", svi njeni delovi su u vlasništvu World Trade Capital

Evo i jedne tužne vesti. Parcela 11423/1 koja je pod šumom i nalazi se sveroistočno od gornjeg desnog ćoška kompleksa. Vlasnik Inkop d.o.o. http://www.inkop.rs
Tako da tu dobijamo komšije uskoro :(

Eto bar ako umem da čitam, parcela paralelna sa dobrovoljačkom ima nekoliko privatnih kuća koje su legalne tako da će valjda to neće dirati.
Trecelice
Beginner
Pridružio se: Sub Dec 16, 2017 11:16 am
Kontakt:
Pohvaljen: 49

Postod Trecelice » Sub Jul 21, 2018 4:06 pm

SlikaSlika

Poceli su da “presvlace” zgradu broj 2

Sent from my iPhone using Tapatalk
Pohvale za post: 2
Yellow
Novice
Pridružio se: Pet Mar 09, 2018 9:09 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 1

Postod Yellow » Ned Jul 22, 2018 12:54 pm

ITmilos » Pon Jul 16, 2018 12:32 pm napisao:
Johnny84 » Mon Jul 16, 2018 10:12 am napisao:Komšije,

Da li Vam je poznata visina plafona u stanovima? Nešto mi je to promaklo, ne mogu da se setim...

Hvala unapred.

2.6m

Iskreno, mislim da je visina od 2.6 malo niska, jer značajno smanjuje mogućnost spuštanja plafona (2.7 je neki minimum ukoliko hoćete da spuštate), tako da mi nisu baš najjasnije slike sa rendera, gde je plafon značajno spušten.

Takođe, da li je neko pitao o mogućnosti ugradnje dodatne klima jedinice, na primer za spavaću sobu!? Koliko stan treba da ima kvadrata (soba) da bi investitor ugradio klimu u svaku sobu?
Da li neko znao da li će kuhinja imati sopstveni kuhinjski bojler, ili će biti priključena na centralni, u kupatilu?
Koje je marke kupatilski bojler i kolika mu je zapremina, pošto nisam mogao nigde da nađem?
Filipini
Novice
Pridružio se: Sub Jul 21, 2018 10:59 am
Kontakt:
Pohvaljen: 0

Postod Filipini » Ned Jul 22, 2018 2:12 pm

Da li je neko kupovao klackalice umesto parking mesta i moze li da napise iskustva ili bilo sta sto bi moglo dame opredeli ili odgovori od kupovine?

Hvala.
Trecelice
Beginner
Pridružio se: Sub Dec 16, 2017 11:16 am
Kontakt:
Pohvaljen: 49

Postod Trecelice » Ned Jul 22, 2018 3:01 pm

Bojler je Ariston, zapreminu ne znam...

Sent from my iPhone using Tapatalk
Mazailunja
Korisnikov avatar
Novice
Pridružio se: Čet Jun 15, 2017 3:57 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 14
Pohvalio: 26

Postod Mazailunja » Ned Jul 22, 2018 5:20 pm

Ariston...klasicna zapremina...zdepast malo...moderan...
Johnny84
Beginner
Pridružio se: Uto Feb 06, 2018 4:48 pm
Kontakt:
Pohvalio: 114

Postod Johnny84 » Ned Jul 22, 2018 5:22 pm

Mazailunja » Ned Jul 22, 2018 4:20 pm napisao:Ariston...klasicna zapremina...zdepast malo...moderan...

80 litara...
Mazailunja
Korisnikov avatar
Novice
Pridružio se: Čet Jun 15, 2017 3:57 pm
Kontakt:
Pohvalio: 26

Postod Mazailunja » Ned Jul 22, 2018 5:24 pm

Da da.. 80

Povratak na “Projekti u izgradnji”