Paunov breg

Teme o pojedinačnim projektima koji se nalaze u izgradnji

Moderator: Igor

SRBO
Korisnikov avatar
Higher intermediate
Pridružio se: Pet Jan 23, 2015 9:48 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 1484
Pohvalio: 35

Re: Paunov breg

Postod SRBO » Pon Mar 04, 2019 1:36 am

Па сливала се, више не. У пола града се сливала канализација па ником ништа, неће од тога од једном големи да израсту из земље и да ти поједу зграду
Pohvale za post: 1
DusanBG
Higher intermediate
Pridružio se: Sre Sep 26, 2012 11:42 am
Kontakt:
Pohvaljen: 685
Pohvalio: 582

Postod DusanBG » Uto Mar 05, 2019 2:06 pm

Ceo Beograd leži na potocima koji i dalje teku, samo pod zemljom... A što se tiče kanalizacije, ona je ukopana u cevi sada i to je to.
Tikvica
Intermediate
Pridružio se: Sre Okt 10, 2018 10:31 am
Kontakt:
Pohvaljen: 1467
Pohvalio: 22

Postod Tikvica » Sre Apr 17, 2019 2:18 pm

BregSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlika

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
Jedna slika govori više od hiljadu reči,a dve slike...
Daisy
Novice
Pridružio se: Ned Apr 21, 2019 10:21 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 0
Pohvalio: 0

Postod Daisy » Ned Apr 21, 2019 10:25 pm

Ima li ovde stanara koji žive u Paunovom bregu? Kakva su iskustva?
nensy-nensy
Novice
Pridružio se: Uto Maj 07, 2019 8:03 am
Kontakt:
Pohvaljen: 4
Pohvalio: 12

Postod nensy-nensy » Uto Maj 07, 2019 8:09 am

Ja sam trazila stan za podstanarstvo tamo, kasnije i za kupovinu. Ono sto sam primetila je to da su precenjenji, kao i cela Banjica..Da su konkretno na P.Bregu stanovi sa uskim sobama, ne mozes da stavis garderober i bracni krevet u spavacoj sobi a o decijem krevecu da ne pricam..Prelepo sve izgleda ali potpuno ne funkcionalno. Cak sam gledala i stanove na 7 spratu one sa vecom kvadraturom i terasom..Sve usko, potpuno neupotrebljivo.
Zivim na Banjici, godinama, ok je kraj ali su brutalno skupi kako za iznajmljivanje tako i kupovinu. Na Vracaru sam zivela jeftinije, plus po ovim vojnim zgradama sa ogromni infostan-om..Ne znam, trazim vec duze vreme stan za kupovinu, bas na Banjici, nista normalno da nadjem kako nova tako stara gradnja. Nazalost..moje iskustvo.
imemperor1
Korisnikov avatar
Novice
Pridružio se: Pon Apr 29, 2019 10:30 am
Kontakt:
Pohvaljen: 11
Pohvalio: 68

Postod imemperor1 » Uto Maj 07, 2019 12:02 pm

nensy-nensy » Uto Maj 07, 2019 8:09 am napisao:Ne znam, trazim vec duze vreme stan za kupovinu, bas na Banjici, nista normalno da nadjem kako nova tako stara gradnja. Nazalost..moje iskustvo.

Ima jedna fina zgrada na uglu Paunove i Josipa Slavenskog koja je završena, a ima odmah ispod nje nova koja se gradi, useljenje će biti jula sledeće godine, cena je oko 1.600e/m2 sa pdv-om. Tu je npr maximalno iskorišćen prostor, samo je malo čekanja da se završi nova zgrada pošto su u prvoj svi stanovi rasprodati osim jednog od 68m2 ja mislim...
nensy-nensy
Novice
Kontakt:

Postod nensy-nensy » Uto Maj 07, 2019 6:27 pm

Znam, brat rodjeni je kupio u toj zgradi stan. Mislim da je oko 1750 kvadrat! Uzas! Isto izolacija uzas, grejanje katastrofa, po utrosku.. dal su hladni zidovi ove zime jer je tek useljeno ne znam ali klima non stop radi.
Precenjeno! Kao ima 50m2 ja mislim da nema ni 40. Pritom receno im je useljenje u maju prosle god uselili seu martu ove..Pre bih za te pare kupila u paunovom bregu, lepsa mi je zgrada unutra, toplija a i kazu da je super izolacija. Ne cujem komsije kako razgovaraju u svom stanu..Banjica-precenjena! Strasnoo! Svasta prodaju! Vidim da cu morati da menjam lokaciju, ne vredi!
imemperor1
Korisnikov avatar
Novice
Kontakt:

Postod imemperor1 » Sre Maj 08, 2019 7:16 am

Hvala za info oko te zgrade, mi smo ulazili da pogledamo jedan stan ali nažaost nismo se dugo zadržali pa nisam ispratio sve detalje. Inače i meni je delovalo da se mnogo oteglo useljenje za tu prvu zgradu, nisam znao tačan rok ali znači to je bilo probijeno opasno, to je ono što me i brinulo kada se kupuje u toliko ranoj fazi izgradnje. Inače pominjali su i da možda par kvadrata neće biti uknjiženo preko planiranih, da li je uspeo da uknjiži stan?

Što se Paunovog brega tiče pa da, tu je povoljnija cena, mada za tu lokaciju je i to skupo nažalost. Cene su jednostavno otišle visoko u poslednje 3 godine kada je krenuo balon da se naduvava. Ja samo čekam da uskoro počne postepeno povećavanje Euribora i nova kriza pa da se kupe stanovi po realnim i prostojnim cenama.
nensy-nensy
Novice
Kontakt:

Postod nensy-nensy » Sre Maj 08, 2019 7:56 am

Da, uknjizio je. Sto se tice tih par kv pominjali su, mislim da je tako kao sto pricas. Mogu ih pitati.
Oteglo se, da da..I dole nastavlja sada pravi jos jednu zgradu. Meni je besmisleno da je cena kvadrata ista u sivoj fazi i kada je zgrada zavrsena..(ma ni ova prva jos uvek nije, konstantno je prasina u zgradi i oko nje..)
Mislim da ce druga ici brze, sada su vec uigrani ali opet, to je moje licno misljenje. Ne mora da znaci.
Uglavom je prva zgrada najbolja, ako je "ovakva" bolja od sledece, ne uzimam je u razmatranje :) Def, ne vredi tog novca..Iskreno.
imemperor1
Korisnikov avatar
Novice
Kontakt:

Postod imemperor1 » Sre Maj 08, 2019 8:57 am

Da, ja kad sam bio da vidim tu prvu zgradu, ispred su bili radnici još uvek, nešto se ispred ulaza sredjivalo itd, nije mi izgledalo da je sve završeno oko zgrade.

Jeste, slažem se, visoke su to cene u početnoj fazi izgradnje za taj deo Banjice. Moraćemo da sačekamo da padnu cene za par godina, šta da se radi. :) Ako nešto naleti povoljno može se videti, ali sada svi dižu cene u nebesa.
Johnest_Hon
Korisnikov avatar
Higher intermediate
Pridružio se: Sub Okt 16, 2010 12:07 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 701
Pohvalio: 1756

Postod Johnest_Hon » Sre Maj 08, 2019 9:06 am

Nensy ceo Beograd je trenutno precenjen pa je i Banjica malo uhvatila zalet...
Ovo buduće naselje Rasadnik iza Paunovog brega deluje zanimljivo, planski od starta...
Pohvale za post: 2
nensy-nensy
Novice
Kontakt:

Postod nensy-nensy » Sre Maj 08, 2019 9:48 am

Johnest_Hon » Sre Maj 08, 2019 9:06 am napisao:Nensy ceo Beograd je trenutno precenjen pa je i Banjica malo uhvatila zalet...
Ovo buduće naselje Rasadnik iza Paunovog brega deluje zanimljivo, planski od starta...

Primetia sam da se nesto gradi gore, to mi je pa i realno sa cenama, nadam se da je to sve cisto sa papirima..Nisam se raspitivala. Malo je u brdu koliko znam
Poslednja izmena od nensy-nensy u Sre Maj 08, 2019 9:55 am, izmenjeno 1 put ukupno.
nensy-nensy
Novice
Kontakt:

Postod nensy-nensy » Sre Maj 08, 2019 9:55 am

imemperor1 » Sre Maj 08, 2019 8:57 am napisao:Da, ja kad sam bio da vidim tu prvu zgradu, ispred su bili radnici još uvek, nešto se ispred ulaza sredjivalo itd, nije mi izgledalo da je sve završeno oko zgrade.

Jeste, slažem se, visoke su to cene u početnoj fazi izgradnje za taj deo Banjice. Moraćemo da sačekamo da padnu cene za par godina, šta da se radi. :) Ako nešto naleti povoljno može se videti, ali sada svi dižu cene u nebesa.

Ista je situacija i sa kirijama. Bankrotirah :D od najma do infostan-a, radimo samo za racune :laugh: Ja mislim da cemo menjati lokaciju, jako brzo. Trenutno sam primorana da budem na Banj, deca..ali vidim nas vec u skroz drugom kraju, u najavi :roll: dal ce padati cene, sumnjam. :roll: Ajde da se nadamo..Previse su poleteli.
Ne znam da li pratite oglase, solidna kvadratura nema ispod 85hilj. A da ne pricam sto mora da se ulozi 10hilj samo da bi se uslo i malo upristojilo.."krpilo" - Parket, Stolarija, kuhinja i kupatilo, najosnovnije, staro skoro 40god..Strahota! Uz ratu za kredit mi ide i veliki infostan.
A o novogradnji smo vec pricali, nista normalno ... :bash:
No, da ne skrecemo sa P.Brega.
A znate li kada se planira zavrsetak onog dela u nastavku? Jesu li cene, uslovi i kvalitet isti kao pre? Da li je neko isao skoro? Bilo bi super da se javi neko ko zivi u zgradama P.Brega.. :)

Povratak na “Projekti u izgradnji”