Kneza Miloša Residence

Teme o pojedinačnim projektima koji se nalaze u izgradnji

Moderator: Igor

NSB
Korisnikov avatar
Novice
Pridružio se: Sre Maj 02, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 48
Pohvalio: 55

Re: Kneza Miloša Residence

Postod NSB » Uto Jun 11, 2019 10:11 pm

Београд, Кнеза Милоша Residence

Pohvale za post: 2
unedfined
Higher intermediate
Pridružio se: Sre Sep 13, 2017 10:10 am
Kontakt:
Pohvaljen: 713
Pohvalio: 1718

Postod unedfined » Sre Jun 12, 2019 12:11 am

Interesantno je kako su svi zaboravili da je na ovom divnom legalnom i elitnom gradilištu poginuo neprijavljeni radnik, nego svi koji imaju nekoliko stotina hiljada evra u kešu pri sebi da brzo "obrnu" stan samo maštaju kako će da profitiraju. O tempore o mores...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Pohvale za post: 1
Imemig
Novice
Pridružio se: Čet Apr 11, 2019 11:01 am
Kontakt:
Pohvaljen: 5
Pohvalio: 9

Postod Imemig » Sre Jun 12, 2019 10:07 pm

Ja zaista ne razumem sta bi po tvome trebalo da se uradi molim te objasni, rezume desila se nesreca covek je poginuo ali na zalost nece biti poslednji. U gradjevini se desavaju takve stvari i na drugim poslovima ginu ljudi o saobracaju da i ne pricam.
Jedino sto sam primetio ti si vise puta potencirao samo tu nesrecu i na neki nacin prebacio nama koji diskutujemo o projektu da nas samo zarada zanima.( mada i ako je tako ne vidim sta je tu lose niko nikoga ne pljacka, potkrada, itd. ljudi bi ulozili novac i gledali zaradu i opet objasni problem u tome)
Mene licno zaista ovaj projekat interesuje jer ako se izvede kako je zamisljeno bice zaista rezidencijalno a kao sto sam vise puta pomenuo ukoliko prodam svoj stan kupio bih od svih trenutnih projekata u Bg samo ovde i ne zato da bih zaradio nego sto bih bas tu ziveo. Ali kao sto rekoh pojasni nam sta treba da se desi po tvome sa projektom. :violina:
Pohvale za post: 2

Povratak na “Projekti u izgradnji”