Šta je novo?

Kopernikus Panorama

lord alfred

Novice
Učlanjen(a)
26.01.2019.
Poruke
4
Pohvaljen
0
Pozdrav svim forumašima!

Pretražio sam forum i video da ne postoji post za novi stambeno-poslovni objekat "Kopernikus Panorama", na uglu ulica Gospodara Vučića i Ravaničke.

Koji su vaši utisci po pitanju ovog kompleksa?
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
LOKACIJA
Objekat je pozicioniran u urbanoj zoni, sa dosta zelenila i izuzetnom infrastrukturom, koja omogućava
kvalitetan i komforan život budućih vlasnika.

Nalazi se na uglu Ravaničke i ulice Gospodara Vučića, u neporednoj blizini Cvetkove pijace i Bulevara Kralja Aleksandra. Zgrada je većim delom orijentisana ka Ravaničkoj ulici, koja je izuzetno mirna i tiha.

Lokacija ima dobru vezu i sa autoputem, a što se tiče linija gradskog prevoza, dostupni su:

Trolejbusi: 19, 21, 22, 29
Autobusi: 46, 55
Tramvaji: 5,6,7,14
OBJEKAT I STANOVI
Objekat je spratnosti Po1+Po2+P+5+Ps. Sadrži 87 stambenih jedinica, 11 lokala, 73 garažnih parking mesta i 35 parking mesta na otvorenom platou.

Planirani objekat ima dve podzemne etaže, prizemlje, pet nadzemnih etaža i povučeni sprat.

Sve tri lamele povezane su sa dve podzemne srednje garaže.

U prizemlju objekta je planirana izgradnja 11 poslovnih prostora. Nadzemne etaže od prvog sprata, uključujući i povučeni, su planirane kao stambene etaže.

Svaka od tri lamele ima nezavisan ulaz, odnosno vetrobran, prostor za komunikaciju, stepenišni i prostor lifta.

Raspoloživi su stanovi od 1.5 do 5.0 sa kvadraturama od 39 m2 do 206 m2

PDV: Uključen

Raspon cene: 1980-2200 EUR/m2

Rok završetka: 01.06.2019.


 
Pretpostavljam menadzer prodaje istog? :)

Sent from my Lenovo K53a48 using Tapatalk
 
Ne, zainteresovani kupac :) Časna reč.

Znam da je čudno pošto mi je prvi post, ali sam baš iz tog razloga i napravio profil, da čujem utiske i savete iskusnijih i stručnih ljudi, jer se ja baš i ne razumem previše u kvalitet gradnje i generalno stvari na koje treba obratiti pažnju prilikom kupovine nekretnine...
 
Malo poskupo za tu lokaciju. Da je bliže krstu ili bulevaru... Ovako samo čekamo prvu zgradu sa istočne strane gospodara vučića da pređe 2000.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
По рендеру изгледа баш лепо, неупоредиво лепше од досадашњих зграда!
Како ми се чини, ово неће бити демитара, већ је фасада комбинација камена, алубонда, треспе и стакла.
Треба сачекати да се појави још рендера, али ако буде тако то би био значајан помак у естетици и квалитету објеката који је у Србији на безнадежно ниском нивоу.
 
Kako samo svi izrenderuju idilične pristupne saobraćajnice i ulice sa drvoredima, bez (obostrano) parkiranih vozila, okolne zgrade lepe i slične... Ih miline...



TapaT
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=598076#p598076:38fblmd7 je napisao(la):
unedfined » 27 Jan 2019 01:19[/url]":38fblmd7]Malo poskupo za tu lokaciju. Da je bliže krstu ili bulevaru... Ovako samo čekamo prvu zgradu sa istočne strane gospodara vučića da pređe 2000.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Нећеш дуго чекати, оно код Букуље што је стајало недовршено годинама се продавало за 1800, а то је убедљиво најгори део Учитељског јер једноставно је на дну, нит има поглед, ем је на великој улици па је бука, ем је одмах иза напуштена фабрика која је сада изгледа у власништву Ратка Митровића
 
A da li imate neke informacije, saznanja o investitoru, projektantu i slicno?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=598153#p598153:10s8b99i je napisao(la):
lord alfred » Ned Jan 27, 2019 3:19 pm[/url]":10s8b99i]A da li imate neke informacije, saznanja o investitoru, projektantu i slicno?
Saznanja o investitoru, pa videti pod Kopernikus generalno. Dakle nemajte brige da su divlji, državnu-gradsku podršku sigurno imaju.
 
bio na gradilistu, od panorame vise nema ni p jer se zbog zgrade koja se gradi preko puta nista nece videti do poslednjeg sprata. Postoji i zgrada prekoputa od "greda valjevo" investitora, ona je malo jeftinija, kvalitet slican ili malo nizi. Što se kvaliteta tiče za kopernikus, bar po onome što pričaju, deluje kvalitetno ali i cena malo jača za taj deo, mada je tu negde. Naravno ove zelene povrsine treba zanemariti, tu zna poprilicna guzva da nastane, ulica uska, prolazi gsp, kamioni, automobili pa kad se svi zbune...
 
Slazem se za panoramu, ali nazalost, gledajuci silne stanove i zgrade sirom ove strane Beograda, bojim se da je sve manje takvih lokacija, gotovo i da ih nema. Jednostavno, tesko je naci lokaciju i biti siguram da sutra nece neko prodati plac ispod, gde ce niknuti visokospratnica. I to je zalosno, ali tako je...
Sa druge strane, Kopernikus deluje da rade kvalitetno, prolazio sam nekoliko puta pored gradilista, Ravanicka ulica je mirnija, dok je G. Vučića prometnija...tako da sad zavisi i od lamele u kojoj bi se kupio stan.
 
Gospodara Vučića je u tom delu od Bulevara do V.Ilića veoma prometna, nabijanje stanova uz put je van pameti. Kad se stvore bedemi sa obe strane, a na dobrom smo putu da se to dogodi, biće veselo
 
Неће се направити бедеми, него се шири на другу страну са све помоћном улицом. Зато је она зграда преко пута онако окренута, та ће у ствари да буде на улици
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=598357#p598357:1qfttjxf je napisao(la):
lord alfred » Pon Jan 28, 2019 4:05 pm[/url]":1qfttjxf]Slazem se za panoramu, ali nazalost, gledajuci silne stanove i zgrade sirom ove strane Beograda, bojim se da je sve manje takvih lokacija, gotovo i da ih nema. Jednostavno, tesko je naci lokaciju i biti siguram da sutra nece neko prodati plac ispod, gde ce niknuti visokospratnica. I to je zalosno, ali tako je...
Sa druge strane, Kopernikus deluje da rade kvalitetno, prolazio sam nekoliko puta pored gradilista, Ravanicka ulica je mirnija, dok je G. Vučića prometnija...tako da sad zavisi i od lamele u kojoj bi se kupio stan.

tako je. u ravanickoj nista od pogleda, gleda se komsiji u tanjir ali je i ulica mirnija. Ako se uzme deo u g.vucica ili na cosku dobija se pogled ali i buka i guzve koje ce se mozda smanjiti ako ulicu prosire. Znam da ponestaje dobrih lokacija i da su cene nerealne ali gradi se sve vise tako da ce valjda i ponestati kupaca pa ce malo stati rast cene. Ja mislim da je 2000e za tu lokaciju mnogo, nekih 1800-1900 sa tom gradnjom bi bilo ok ali dok se nadje osgovarajuci stan i cena vreme prolazi...
 
Zasto nema dovoljno parking mjesta u garazi ...mimo onih na otvorenom ...
 
Pozdrav svima! Prvo pa musko, da ozivim temu od pre 2 godine. Cini mi se da je ostalo jos stanova u ponudi, pa reko da vidim ima li ovde neko iskustva, da je kupio ili gledao stan u ovom kompleksu?
 
Vrh