Šta je novo?

Tri Nove - Zemun

Milos28

Novice
Učlanjen(a)
27.08.2019.
Poruke
7
Pohvaljen
5
Cene za stanove u Tri Nove u Zemunu su:

Prizemlje 1.700 EUR
Prvi sprat 1.800 EUR
Srugi sprat 1.850 EUR

Imajući u vidu da tek kreće gradnja - preskupo. Lokacija je lošija od Gornjeg Grada, a cene za taj kompleks su bile 1.540, 1.650 i 1.700.
 
Pa to je ok cena kako danas ide novogradnja,to je lep deo Zemuna,sada na sta ce da ispadne kad se sagradi u to ne ulazim.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=653606#p653606:ojqsr56e je napisao(la):
Milos28 » 27 Авг 2019 11:28 am[/url]":ojqsr56e]Cene za stanove u Tri Nove u Zemunu su:

Prizemlje 1.700 EUR
Prvi sprat 1.800 EUR
Srugi sprat 1.850 EUR

Imajući u vidu da tek kreće gradnja - preskupo. Lokacija je lošija od Gornjeg Grada, a cene za taj kompleks su bile 1.540, 1.650 i 1.700.
@Милоше28, кад се отвара нека нова тема, онда се дају и нека конкретнија обевештења, цртежи, објашњења, где се налази, инвеститор, ....Овако с'неба, па у ребра.
 
Na temi za Gornji Grad se pričalo o Tri Nove, jer je isti investitor. U trenutku kada se otvorila tema nije bilo drugih info osim one koju sam preneo.
 
Ako ste već otvorili temu, mogli ste se potruditi oko par slika, rednera, mape lokacije. Ukoliko objekat nije toliko bitan, svakako postoji tema ''Razni projekti''. Ovo nije forum za ''tragace za stanom'', nego generalno gradjevinski forum u kome se raspravlja i prati gradnja objekata u svakom pogledu, a ne samo oko inofmacija o ceni kvadrata. Ovo je sugestija i za buduće otvaranje tema, a ujedno i kritika za otvorenu temu BW Metropolitan, koja takođe nema rendere.
 
flash":1s8knm3u je napisao(la):
Ako ste već otvorili temu, mogli ste se potruditi oko par slika, rednera, mape lokacije. Ukoliko objekat nije toliko bitan, svakako postoji tema ''Razni projekti''. Ovo nije forum za ''tragace za stanom'', nego generalno gradjevinski forum u kome se raspravlja i prati gradnja objekata u svakom pogledu, a ne samo oko inofmacija o ceni kvadrata. Ovo je sugestija i za buduće otvaranje tema, a ujedno i kritika za otvorenu temu BW Metropolitan, koja takođe nema rendere.
Dobićemo rendere i zvanični sajt čim "Gornji Grad II d.o.o." dobije građevinaku dozvolu i sajt se aktivira.

Evo nezvanične informacije iz neimenovanog izvora, depuje copy paste materijala iz Gornjeg Grada, ali su pločice u kupatilu više nalik onina u SunCity (nisu šarene). Nema fundermax panela nigde. Samo demit i one tanke ukrasne ciglice.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Pozdrav,

Da li neko zna da li je ovo tlo lesno i postoji li rizik od klizista?

Takodje, citao sam temu Gornji grad i neko je rekao da su klackalice bolje ako su oba parking mesta tvoja, u suprotnom bolje imati standardno parking mesto. Jel moze neko da objasni ovo?
 
Ako delis klackalicu sa nekim, onaj ko uzme donji sprat nema mnogo prostora u visini i zeznuto je za otvaranje gepeka, desavace ti se non stop da ti je auto u rupu pa moras da cekas da se klackalica podigne da bi isterao auto, ako uzmes na spratu onda imas prostora u visinu al opet je problem sto ce ti se desavati da je auto iznad nivoa za izlaz pa moras da cekas da klackalica spusti auto, ako uzmes oba parking mesta ne moras da dizes non stop klackalicu a imas parking mesto kad ti neko dodje u posetu.
 
Samo da dodam, u mejlu koji sam dobio od investitora navedeno je da su cene kvadrata stana od 1700-1900e, dok je cena vila od 2.000-2.300e.
Cena standardnog PM je 10.000e, dok je cena klackalica 6.500/7.500e.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=654808#p654808:2nt779wy je napisao(la):
srdjanprpa » Pet Avg 30, 2019 1:32 am[/url]":2nt779wy]ako uzmes oba parking mesta ne moras da dizes non stop klackalicu a imas parking mesto kad ti neko dodje u posetu.

Ne mora da znači jer klackalice mogu imati 4 parking mesta (2 gore, 2 dole) kao nalik na Gornji Grad (tako je i u Zemoni): viewtopic.php?t=3974&start=1975#p615229
 
marone":i9fsy2sp je napisao(la):
Evo rendera sa Merin Holding sajta (okacen je jedan render eksterijera):



http://merin.rs/tri-nove/
Već je neko napisao gore, aktivan je sajt i samog projekta https://trinove.rs/

Takođe, agenti prodaje šalju brošure na upit, ali u njima nema ništa više nego na sajtu. Šta više, u brošuri nema svih tipova stanova.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Da li je neko pitao prodavce koji su rokovi za izgradnju?
 
Mislim da odgovor ne bi bio preterano pouzdan u ovom trenutku jer još nemaju ni sve potrebne papire.
Već nekoliko puta su pomerali početak prodaje jun->jul->avgust... I dalje ništa.

Činjenica je da je preduzeće registrovano i da su spremni da počnu čim dobiju potrebne dozvole.

Sam kompleks se nalazi na ivici lesne zaravni (ili kako se to već zove) na kojoj leži Gornji grad, u blizini klizišta, tako da se i u izgradnji mogu desiti komplikacije. Ne sumnjam da su uradili ispitivanje tla, ali ne bih bas ni slepo verovao.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Vrh