Hilton Hotel [Hotel | 34 000 m²]

Teme o pojedinačnim projektima koji se nalaze u izgradnji

Moderator: Igor

CASTELBIANCO
Korisnikov avatar
Higher intermediate
Pridružio se: Sub Dec 17, 2011 2:34 am
Kontakt:
Pohvaljen: 565
Pohvalio: 315

Re: Hilton Hotel [Hotel | 34 000 m²]

Postod CASTELBIANCO » Sre Okt 04, 2017 7:08 am

Opa. Ovo je iznenadjenje. Bio sam ubedjen da ostaje ravna površina.

Послато са Lenovo K53a48 уз помоћ Тапатока
"In the kingdom of the blind, the one-eyed man is king."
Max15
Korisnikov avatar
Intermediate
Pridružio se: Ned Feb 15, 2015 12:54 am
Kontakt:
Pohvaljen: 828
Pohvalio: 200

Postod Max15 » Sre Okt 04, 2017 11:49 am

vucko35 » Sat Sep 23, 2017 5:39 am napisao:Eto taj Lyctum....West 65,Hilton...

Ja prodajem Q-railingove alu profile(2,5m-15 kg) za 20 evra jeftinije po metru od njihovih(2m-6 kg),ali nikako da me us*** takav posao....moraću da se učlanim u stranku. :roll:

Kakve veze imaju privatne investicije sa strankama? Jel ti kada gradis kucu na osnovu politike biras od koga narucujes prozore, ogradu...?
Ocito je neko sposobniji od tebe da plasira svoju robu i ti sada kukas kao malo dete. Razmisli malo gde gresis, jel to marketing, jesi ikada direktno kontaktirao i nudio svoj proizvode ili samo cekas da se tebi jave?
Pohvale za post: 7
Delija
Korisnikov avatar
Expert
Pridružio se: Ned Jan 03, 2010 4:04 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 4170
Pohvalio: 1252

Postod Delija » Sre Okt 04, 2017 10:52 pm

Kakve veze imaju privatne investicije sa strankama?

У овој посткомуњарској корумпираној развалини од државе на жалост имају сваке везе. И ти као симпатизер/члан владајуће партије то врло добро знаш.
Чекајући метроа

"Вук на овцу своје право има ка тиранин на слаба човјека, ал тирјанству стати ногом за врат, довести га к познанију права, то је људска дужност најсветлија!"
Pohvale za post: 6
Max15
Korisnikov avatar
Intermediate
Pridružio se: Ned Feb 15, 2015 12:54 am
Kontakt:
Pohvaljen: 828
Pohvalio: 200

Postod Max15 » Pet Okt 06, 2017 2:31 am

Delija » Wed Oct 04, 2017 9:52 pm napisao:

У овој посткомуњарској корумпираној развалини од државе на жалост имају сваке везе. И ти као симпатизер/члан владајуће партије то врло добро знаш.

Najveca razlika izmedju nas je ta sto ti ides i glasas na izborima, dok je ne. Nikada nisam niti planiram, uostalom nemam ni vremena za takve stvari. Mene politika ne zanima i ti to znas. Ti jednostavno imas potrebu sebe virtuelno da izdignes zato sto si u privatnom zivotu potonuo. Dovoljno je samo procitati tvoje komentare gde ja svaki negativan, hejterski i inspirisan politikom. Ti jos uvek na ovom forumu nisi napisao nesto pozitivnio ili pohvalio nekoga.

Ja sam neko ko je mnogo putovao. Bio sam i u (tebi uzorne) drzave kao sto su SAD, Kanada i Nemacka ali i u one siromasnije o kojima ne znas gotovo nista. Recimo u Indiji oko 300 miliona ljudi nema pristup elektricnoj energiji, vecina njih kuva tako sto loze kravlji izmet. U Africi sam upoznao jednog unakazenog decaka (od neke kiseline) i to od strane njegove babe zato sto je verovala da je vestac! Naravno on kao i vecina ljudi tamo jede samo jednom u dva dana! U Meksiku sam bio iznenadjen time sto naoruzani roditelji dovode i odvode decu iz skole. Moraju zato sto se plase za njih jer su na meti velikom broju mafija koje se bave trgovinom organima. Samo u glavnom gradu se nedeljno nekoliko stotina dece kidnapuje da im vade organe i to najcesce na zivo!
I sad zamisli kako je meni kad se susretnem sa takvim stvarima koje evropske vesti ne prenose (verovatno zato sto su iz siromasnih drzava a i previse su ceste) i kad dodjem na ovaj forum gde Delija, Zuma i ostali samo kukaju, gde je vec godinama no1. problem sirina setalista na je***** promenadi!!! :bash:

Sustina mog posta je da ljudi u Srbiji nisu ni svesni da koliko je kod nas normalno i sto je najvaznije bezbedno. Svi sve olako kritikuju i ne znaju da cene ono sto imaju.
Najveca greska je kada neko na svet gleda kroz politiku koja kroz politicke stranke deli isti narod i pravi konflikte.
Surova istina je da je svaka drzava razvijena onoliko koliko su pametni ljudi u njoj. Srbija je jedna od najsiromasnijih u Evropi i to je ocito znak da nesto treba menjati. Mozda nisu samo polticari ti koje treba menjati, treba ,,menjati'' i gradjane. :kafa:
Pohvale za post: 13
Urke
Korisnikov avatar
Intermediate
Pridružio se: Čet Jul 16, 2009 11:24 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 377
Pohvalio: 169

Postod Urke » Pet Okt 06, 2017 11:01 am

"Uticaj gama zraka na sablasne nevene" tj "Uticaj situacije u Indiji, Africi i Meksiku na zadovoljstvo širinom promenade"
Pohvale za post: 4
GOJE
Korisnikov avatar
Advanced
Pridružio se: Uto Apr 15, 2008 10:35 am
Kontakt:
Pohvaljen: 1650
Pohvalio: 1223

Postod GOJE » Pet Okt 06, 2017 11:10 am

Upravo tako, natoplije preporučujem strašni "ignore"
....Frizurica sređena, pomorandža ceđena...Brodski podovi, morski plodovi...Podno grijanje, intimno brijanje...
http://www.youtube.com/watch?v=qnPZy3vHmsA
Pohvale za post: 3
Пантограф
Advanced
Pridružio se: Pon Apr 23, 2012 12:44 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 4790
Pohvalio: 3212

Postod Пантограф » Pet Okt 06, 2017 12:35 pm

Max15 » 06 Oct 2017 01:31 am napisao:Sustina mog posta je da ljudi u Srbiji nisu ni svesni da koliko je kod nas normalno i sto je najvaznije bezbedno. Svi sve olako kritikuju i ne znaju da cene ono sto imaju...

Srbija je jedna od najsiromasnijih u Evropi i to je ocito znak da nesto treba menjati...

Нобелове награде деле ових дана, а твоја мисао пробија, па ми сад жао што те форум није благовремено кандидовао код Скандинаваца.
Pohvale za post: 1
svrca
Korisnikov avatar
Intermediate
Pridružio se: Čet Apr 03, 2008 2:32 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 264
Pohvalio: 58

Postod svrca » Pet Okt 06, 2017 2:08 pm

Max15 » 06 Oct 2017 01:31 am napisao:
Delija » Wed Oct 04, 2017 9:52 pm napisao:

Najveca razlika izmedju nas je ta sto ti ides i glasas na izborima, dok je ne. Nikada nisam niti planiram, uostalom nemam ni vremena za takve stvari. Mene politika ne zanima i ti to znas. Ti jednostavno imas potrebu sebe virtuelno da izdignes zato sto si u privatnom zivotu potonuo. Dovoljno je samo procitati tvoje komentare gde ja svaki negativan, hejterski i inspirisan politikom. Ti jos uvek na ovom forumu nisi napisao nesto pozitivnio ili pohvalio nekoga.

Ja sam neko ko je mnogo putovao. Bio sam i u (tebi uzorne) drzave kao sto su SAD, Kanada i Nemacka ali i u one siromasnije o kojima ne znas gotovo nista. Recimo u Indiji oko 300 miliona ljudi nema pristup elektricnoj energiji, vecina njih kuva tako sto loze kravlji izmet. U Africi sam upoznao jednog unakazenog decaka (od neke kiseline) i to od strane njegove babe zato sto je verovala da je vestac! Naravno on kao i vecina ljudi tamo jede samo jednom u dva dana! U Meksiku sam bio iznenadjen time sto naoruzani roditelji dovode i odvode decu iz skole. Moraju zato sto se plase za njih jer su na meti velikom broju mafija koje se bave trgovinom organima. Samo u glavnom gradu se nedeljno nekoliko stotina dece kidnapuje da im vade organe i to najcesce na zivo!
I sad zamisli kako je meni kad se susretnem sa takvim stvarima koje evropske vesti ne prenose (verovatno zato sto su iz siromasnih drzava a i previse su ceste) i kad dodjem na ovaj forum gde Delija, Zuma i ostali samo kukaju, gde je vec godinama no1. problem sirina setalista na je***** promenadi!!! :bash:

Sustina mog posta je da ljudi u Srbiji nisu ni svesni da koliko je kod nas normalno i sto je najvaznije bezbedno. Svi sve olako kritikuju i ne znaju da cene ono sto imaju.
Najveca greska je kada neko na svet gleda kroz politiku koja kroz politicke stranke deli isti narod i pravi konflikte.
Surova istina je da je svaka drzava razvijena onoliko koliko su pametni ljudi u njoj. Srbija je jedna od najsiromasnijih u Evropi i to je ocito znak da nesto treba menjati. Mozda nisu samo polticari ti koje treba menjati, treba ,,menjati'' i gradjane. :kafa:

Lepo je upoznati se se sa tvojim biografijom i srceparjucim povezivanjem baba i zaba. Predstavljas svoj "humani" lik, a vulgarno vredjas drugog clana foruma. Pri tom i ne razumes problematiku i promasis temu. Vise srece sledeci put. I malo prouci materiju.
Pohvale za post: 4
brdjanin
Korisnikov avatar
Higher intermediate
Pridružio se: Sub Jul 24, 2010 4:03 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 225
Pohvalio: 30

Postod brdjanin » Sub Okt 14, 2017 5:49 pm

Како пролази време све су безобразнији радници на градилишту. Све је чешће скроз затворена улица због паркираних комбија и пикапова. Гурају контејнере около где им одговара. Само чекам да се заврши и да се ослободи овај део града од силеџија.

Некако ми је то добар увод у најављено обртање смерова једносмерних улица у том крају. Кажу, кад аутобус са туристима стане, јако је битно са које су стране врата. О томе одлучује градски секретаријат за саобраћај, а он је као што знамо независан од политике.
srdjanprpa
Intermediate
Pridružio se: Sre Jul 19, 2017 7:57 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 118
Pohvalio: 107

Postod srdjanprpa » Sre Okt 18, 2017 8:47 pm

Zavrsen jedan deo fasade hiltona

Slika

Slika

EDIT:

Evo i rendera
Slika
Pohvale za post: 11
Nebojsa
Korisnikov avatar
Higher intermediate
Pridružio se: Pet Avg 12, 2011 6:26 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 403
Pohvalio: 337

Postod Nebojsa » Sre Okt 18, 2017 10:52 pm

Hotel ce odlicno izgledati, verujem da smo se skoro svi pribojavali da cemo dobiti obicnu bezlicnu staklariju medjutim ova fasada je odlicna. Sto vise ovakvo kvalitetnih projekata treba izgraditi u starom delu grada kako bi zasijao i zivnuo a rugla treba rusiti, sivila restaurirati, rupe poput ove koja je do juce bila tu popunjavati. Moramo dici nivo arhitekture, slediti ovaj primer da se priblizimo koliko je god moguce Budimpesti i sl. gradovima iako nemamo tu staru austrougarsku raskos. To je jedini put da se Beograd oporavi od visedecenijskog nazadovanja i propadanja.
zexland
Korisnikov avatar
Advanced
Pridružio se: Čet Jun 07, 2007 3:54 am
Kontakt:
Pohvaljen: 1224
Pohvalio: 4216

Postod zexland » Sre Okt 18, 2017 10:56 pm

Odlicna fasada !
Live, Love & Create
GOJE
Korisnikov avatar
Advanced
Pridružio se: Uto Apr 15, 2008 10:35 am
Kontakt:
Pohvaljen: 1650
Pohvalio: 1223

Postod GOJE » Čet Okt 19, 2017 8:59 am

Kako su nam samo uvalili mošu kad su skinuli skele. Nije nam prvi put da se primimo dok još nije sve komplet zavšreno.
....Frizurica sređena, pomorandža ceđena...Brodski podovi, morski plodovi...Podno grijanje, intimno brijanje...
http://www.youtube.com/watch?v=qnPZy3vHmsA
marone
Korisnikov avatar
Beginner
Pridružio se: Čet Nov 25, 2010 12:51 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 123
Pohvalio: 131

Postod marone » Čet Okt 19, 2017 9:36 am

Ovo obecava. Lepo ce se uklopiti u okolne objekte. Nadam se ce i stub biti odradjen kao na renderu
sieze the day
VladimirG
Beginner
Pridružio se: Pet Maj 26, 2017 5:39 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 38
Pohvalio: 20

Postod VladimirG » Čet Okt 19, 2017 11:35 am

Ovo odlicno izgleda!! :)
milos.tro
Korisnikov avatar
Expert
Pridružio se: Uto Dec 24, 2013 11:42 pm
Pohvaljen: 11868
Pohvalio: 5079

Postod milos.tro » Čet Okt 19, 2017 10:23 pm

[QUOTE=NELSON HAHA;142987201]Хилтон. Постављање слова.
Slika

Гаража
Slika

Детаљ унутрашњости.
Slika[/QUOTE]
Nelson Haha sa SSC
lukarts
Intermediate
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 7:15 am
Kontakt:
Pohvaljen: 109
Pohvalio: 228

Postod lukarts » Pet Okt 20, 2017 5:51 am

Pa da ovo ce izgleda da obisitni render, priznajem da sam bio skeptican oko samog finalnog izgleda. Bilo bi super ako bi se i fasade malo doterale oko Hotela.
Drakche
Korisnikov avatar
Higher intermediate
Pridružio se: Čet Avg 19, 2010 11:50 am
Kontakt:
Pohvaljen: 852
Pohvalio: 1063

Postod Drakche » Pet Okt 20, 2017 7:19 am

Nadam se da ce tako biti i sa "Y" stubom na cosku, koji daje glavni karakter renderu.
srdjanprpa
Intermediate
Pridružio se: Sre Jul 19, 2017 7:57 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 118
Pohvalio: 107

Postod srdjanprpa » Pet Okt 20, 2017 3:11 pm

I slova su postavljena

Slika
Pohvale za post: 5
Bulbulderac17