Šta je novo?

Savski amfiteatar (Beograd na vodi)

Koliko dobija za pr snimke od beograda na vodi doo ili orlovih brda trba da unovci talenat
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=539329#p539329:36590pbp je napisao(la):
direktor » 20 May 2018 11:45 pm[/url]":36590pbp]Koliko dobija za pr snimke od beograda na vodi doo ili orlovih brda trba da unovci talenat

Тренутно на Јутјубу постоји неколико канала који афирмативно свакодевно извештавају готово увек из Београда на води. Сви су покренути у слично време и сви извештавају на сличан начин, тако да ме не би чудило да им се то плаћа.
 
Snimaju oni i druge delove BG-a, Hilton, Skyline, C. Garden, dešavanja ...
Mislim da su korisni, mada puno motaju kamerom levo desno...tako da su fotke bolji izbor.
 
Verovatno im se plaća po broju lajkova,pošto obavezno na kraju reportaza sledi preporuka po tom pitanju.
 
Gde to ima da se naplaćuje, pa da snima svaki dan? :D
Dečko mi je rekao da je bio, ja mu tražio fotke da mi pošalje, ali pošto je bilo i snimaka, onda sam časkom spakovao to u video.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=539224#p539224:3k4n7ydr je napisao(la):
astrodule » 20 May 2018 01:48 pm[/url]":3k4n7ydr]Useljenje (kraj maja) se približava.

Kada će biti prve žurke?

Vidi se tendencija da se završi šetalište - NOOOOOOT

@Ksenija još uvek nisam u bike mode-u. Mada možda se @Goje primeti kako trči najlepšom promenadom na svetu.
GOJE ovde trči samo po bic. stazi, jerbo bi završio karijeru rekreativca sav izlomljen, trčanjem po 3D kockama. :sesir:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=539318#p539318:39o2t63m je napisao(la):
Zuma » 20 May 2018 10:56 pm[/url]":39o2t63m]Obala na kojoj je previše tesno za jednu dobru žurku?

Стварно, не могу да пуштају змајеве, голубове... :wink:
Додуше изем ти журку ако није тесно :mrgreen:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=539238#p539238:3unjz098 je napisao(la):
Gambi » Ned Maj 20, 2018 4:20 pm[/url]":3unjz098]Ne razumem neciji osecaj licne pobede kada vidi da je nesto lose uradjeno na BNV? Cak navijaju a se ne odradi kako treba da bi mogli da likuju time sto su bili u pravu. A u isto vreme toliko su zabrinuti za sve detalje ovog projekta da cak ni sami kupci stanova nemaju tolike primedbe.
Stičem utisak da si prilično sumoran pa mi se nameće pitanje: zbog čega isključuješ mogućnost da ono što se tebi dopada nekome se ne dopada i već ga osuđuješ kao lošeg čoveka.

A ja ti kažem, kome je do ovog grada taj će biti iskren i kritikovaće jer, dozvoli, mnogo je razloga za kritiku, to možeš i sam videti. Pošto se meni projekat ni malo ne dopada a naročito tok gradnje (dokazi su fotografije a i sama poseta terenu kao i mišljenja članova koji ozbiljno sagledavaju projekat), logično je da se tvoja opaska odnosi i na mene. Kako god, bila bih zadovoljnija da graditelji ne greše nego što ja sumnjam. Na kraju, živim u ovom gradu sa mojim potomcima i biće ih sve više i više, pa bi bilo krajnje neljudski i nehrišćanski da se radujem.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=539508#p539508:2nu62i4a je napisao(la):
Ksenija » Pon Maj 21, 2018 5:37 pm[/url]":2nu62i4a]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=539238#p539238:2nu62i4a je napisao(la):
Gambi » Ned Maj 20, 2018 4:20 pm[/url]":2nu62i4a]Ne razumem neciji osecaj licne pobede kada vidi da je nesto lose uradjeno na BNV? Cak navijaju a se ne odradi kako treba da bi mogli da likuju time sto su bili u pravu. A u isto vreme toliko su zabrinuti za sve detalje ovog projekta da cak ni sami kupci stanova nemaju tolike primedbe.
Stičem utisak da si prilično sumoran pa mi se nameće pitanje: zbog čega isključuješ mogućnost da ono što se tebi dopada nekome se ne dopada i već ga osuđuješ kao lošeg čoveka.

A ja ti kažem, kome je do ovog grada taj će biti iskren i kritikovaće jer, dozvoli, mnogo je razloga za kritiku, to možeš i sam videti. Pošto se meni projekat ni malo ne dopada a naročito tok gradnje (dokazi su fotografije a i sama poseta terenu kao i mišljenja članova koji ozbiljno sagledavaju projekat), logično je da se tvoja opaska odnosi i na mene. Kako god, bila bih zadovoljnija da graditelji ne greše nego što ja sumnjam. Na kraju, živim u ovom gradu sa mojim potomcima i biće ih sve više i više, pa bi bilo krajnje neljudski i nehrišćanski da se radujem.
Stvarno ne razumem kako si to zakljucila da sam ja sumoran? A jos vise ne razumem ovo kad kazes da osudjujem nekoga da je los covek zbog njegovog razlicitog misljenja? Mora da si me pobrkala sa nekim. Pre bih rekao da neko ko mene naziva botom ili govori da sam ja zasluzio "sa kulenom" je taj koji mene osudjuje kao loseg i korumpiranog coveka koji radi za "sendvic" jer imam drugacije misljenje zar ne?

Nije nikakav problem kritikovati, to je sastavni deo izgradnje pa i onih kojima se projekat svidja i postujem licno misljenje svake osobe. Ali kad se neki forumasi cak raduju kad se desi pozar ili neki nezeljeni rezultat izgradnje, i kada nemaju niti jedan pozitivan stav o bilo kojoj stavki projekta, onda se tu nazire neka mrznja i ogorcenist koja ne bi smela biti prisutna u objektivnom komentarisanju.
Tema je toliko izpolitizovana da kada cim kazes nesto u pozitivnom smislu, neko napise da to pricas za "sendvic".
 
Ja se radujem svakoj nezgodi i problemu u vezi BnV gde nema ljudskih žrtava ili povreda.

Zašto - zato što to govori o onima koji ovaj prosečni kopirani projekat dižu na nivo državnog projekta, najboljeg na svetu, nikad viđenog, zarad jeftinih političkih poena, lične zarade i što su zauvek oduzeli metre najlepšeg zemljišta koje svaki grad može da ima - uz reku. Da su barem kvalitetno uradili taj deo koji su nam ostavili uz reku, nego nisu, a nisu ni blizu da završe šetalište do Gazele.

Em sporo, em nekvalitetno.

Zbog svega toga, želim da se ovaj projekat nikada ne završi i da svi koji su upleteni u njega bankrotiraju (i završe u zatvoru).
 
astrodule » Uto Maj 22, 2018 10:53 am

I sta posle,ko ce placati penale ?
 
@astrodoole
nadam se da tvoje frustracije nemaju pozadinu u privatnom zivotu, inace si bas u problemu :cry:


Ovo u Estoniji poprilicno bzv. Retko kad ti miskevi zalice na nesto
 
Sto citiras post koji je iznad to je suprotno pravilima foruma
Kakvi penali ako investitor bankrotira orlova brda zajedno sa bgh2o
 
Dr cemu ponavljanje citiranja postova i zagusenja foruma bez potrebe
Kad bankrotiraju nema penala
 
Kakvi penali, kad tužilaštvo počne da radi svoj posao pa se na sudu organizatori ovog pljačkaškog projekta osude na višegodišnje kazne robije uz oduzimanje celokupne imovine, automatski će ugovor o BnV postati ništavan jer državni ugovor koji je sklopljen korupcijom državnih službenika ne može da proizvodi pravna dejstva.
 
@Gambi Država i jeste ispolitizovala ceo ovaj prjekat da ne zaslužuje ni jedan jedini pozitivan komentar. A osnov svega je eksproprijacija, određivanje zemljišta kao javni interes. Izvini, tržni centri i stambene kule ne mogu da budu javni interesi, nikada. I samo da je to u pitanju, projekat ne zaslužuje ni jedan jedini pozitivan komentar. Da ne nabrajam ostalo. Posebno je tragično što i okolni objekti stradaju zbog ovog projekta (pruga, most...). Sklanjaju prugu pa prave autoput kroz BnV?!?! Menjaju most jer je ovaj valjda ružan da stoji pored njihove lepote? Čak su i splavovi morali da budu premešteni da ne uznemiravanu buduće stanovnike. A šta dobijaju Beograđani? Jedno veliko ništa, jer izlaza na Savu nema. Prostor koji je ostavljen između obale i najbližeg objekta je tragično mali da bi se zvao "izlaz Beograda na reku".
 
Pa upravo je izmestanje tih ruznih krimogenih turbo splavarskih kanti jedna od pozitivnih posledica ovog projekta. Tuzno je sto je jedno stambeno naselje sa trznim centrom to pokrenulo i uzrokovalo, znaci da nije njega i dalje bi se "dicili" simbolima neverovatnog nocnog zivota a kad smo vec kod toga dali je ijedan splav do sad izmesten? ...
 
Beobike stvarno je i meni totalno suludo da izlaz na Savu bude jedino iz Hercegovacke zar nije moguce bilo vec oko tramvajskog da se nesto napravi.Gomila ljudi ni nece na reku jer im je daleko da pesace ili kad prosetaju hoce da izadju nazad oko tramvajskog mosta.
 
@Nebojsa Izmeštanje? Neće biti, samo su pomereni, pa sada neće da smetaju finoj gospodi u BnV već nekim drugim nesrećnicima. Ako su toliko loši, zašto ih ne ukinemo ili sklonimo daleko daleko... I još jednom, BnV je prevara, to nije javni interes, predstavljen je da jeste, na prevaru je nametnut. I kriminogeno je što umesto izlaza Beograda na vodi dobijamo "naselje na vodi" gde mu mesto nije.

Tu je bilo idealno mesto za Bg Central Park, baš zato jer je u centru, a zagušenje u centru je već veliko, ali tu ne može mnogo da se mulja, ne može da se busa čija je kula veća, tu nema koketiranja sa Arapima ili već kojima. Tu se prepoznaje osećaj za javni interes, kojeg, iskreno, ni jedna vlast do sada nije baš mnogo imala, ova po najmanje.
 
Ova Estonija ili sta vec izgleda grozno.
Ne kapiram radovanje i nadanje propadanju ali ajde sta koga cini srecnim to je vec duboko licna stvar.
Bila sam na zurkici Savamala drustva pre neki dan bilo je bas super, ali bas. :p
 
@11030
Drago mi je čitati tvoju impresiju a naročito zbog "žurkice". Nije život za samo jedno zadovoljstvo. Ah, jadi moji...

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=539525#p539525:1oxnng4y je napisao(la):
Gambi » Uto Maj 22, 2018 3:15 am[/url]":1oxnng4y]
Stvarno ne razumem kako si to zakljucila da sam ja sumoran?
Eto, takav utisak sam stekla ali ne brini, nisi jednini i proćiće što je najvažnije. A možda i neće
18102421.gif

A jos vise ne razumem ovo kad kazes da osudjujem nekoga da je los covek zbog njegovog razlicitog misljenja? Mora da si me pobrkala sa nekim. Pre bih rekao da neko ko mene naziva botom ili govori da sam ja zasluzio "sa kulenom" je taj koji mene osudjuje kao loseg i korumpiranog coveka koji radi za "sendvic" jer imam drugacije misljenje zar ne?
Ma kakvi, gde tebe da pomešam sa bilo kim, vrlo si originalan. Vrati se na tvoje postove, nešto mi se ne da da pretražujem tvoje dubokoumne misli vis a vis BNV i forumaša koji ostavljaju zdravorezumsku kritiku. Ako ti se dopada, uživaćeš samo ne znam kada.
Ne volim sedviče osim u sopstvenoj režiji.
 
Vrh