Novo idejno rijesenje i projekt.

Diskusije o predloženim projektima, idejama i uticaju raznih projekata na Beograd

Moderator: Igor

terranet
Novice
Pridružio se: Pon Jul 27, 2009 12:23 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 0
Pohvalio: 0

Postod terranet » Pon Jul 27, 2009 12:31 pm

Posto sam VELIKI laik za arhitekturu i gradjevinu..jer sam covjek od tehnike.. :),imam jedno pitanje i ovih dana trazim odgovor na mnogo slicnih mjesta.....
Ovako...treba mi detaljno idejno rijesenje ,na moj "grubi" prijedlog i ideju o izgradnji i uredjenju jednog manjeg centra,baziranog na totalnoj tisini,miru i zdravoj ishrani,koji ce biti zatvorenog tipa u planinskom kraju na nekih 1000-1200 metra nadmorske visine,u kom pretezno vlada zima nekih 6 mejseci i ogromna crnogoricna suma.Lokaciju su uglavnom mjesane,tacnije,spojeno je sve (proplanci,pasnjaci,brdo,uzbrdica,suma)Znaci,za sada je u opticaju nekoliko placeva-zemljista,a mislim da bi izbor lokacije u mnogome pomogao buducoj ideji.Placevi su za sada velicine od 15 duluna (1 dulum=1000m2) pa na vise....Zaboravio sam reci ,moja zelja je da bude samo kamen i drvo....i nista vise....
KOga mozete predloziti za takvu nesto..nekog arhitektu,neku agenciju ili studio..neke mlade momke sposobne i kreativne..itd....?

pozzz

Povratak na “Opšte diskusije o projektima”