Razvoj novobeogradskih blokova

Diskusije o predloženim projektima, idejama i uticaju raznih projekata na Beograd

Moderator: Igor

maršalsavo
Korisnikov avatar
Beginner
Pridružio se: Pon Feb 18, 2019 9:40 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 96
Pohvalio: 26

Re: Razvoj novobeogradskih blokova

Postod maršalsavo » Ned Sep 08, 2019 10:19 pm

Odlicne vesti! Oba mesta su prelepa za zivot, samo kad bi unificirali roletne na bloku 23 one drvene
Tikvica
Intermediate
Pridružio se: Sre Okt 10, 2018 10:31 am
Kontakt:
Pohvaljen: 2833
Pohvalio: 94

Postod Tikvica » Pon Sep 09, 2019 12:03 pm

Počinje da se gradi u Vojvođanskoj odmah posle raskrsnice sa Gandijevom.Za sada se radi toplovod,pretpostavljam za novu zgradu,a pošto je ovo Gagin teren on će saznati više.Ovi radnici na toplovodu nemaju pojma šta će biti kad oni završe svoj deo posla a table nema.SlikaSlikaSlikaSlikaSlika

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
Jedna slika govori više od hiljadu reči,a dve slike...
Pohvale za post: 2
Bezaninac
Intermediate
Pridružio se: Čet Mar 29, 2012 8:59 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 145
Pohvalio: 394

Postod Bezaninac » Pon Sep 09, 2019 3:03 pm

Tu se radi ova desetospratnica o kojoj sam pisao u "Raznim projektima"... a neko ju je već lepo ocenio kao "BnV efekat" :)
Prikačeni fajlovi
vojvodjanska 3.JPG
vojvodjanska 3.JPG (75.71 KiB) Pogledano 725 puta
Pohvale za post: 1
cloud041
Higher intermediate
Pridružio se: Uto Okt 10, 2017 7:30 am
Kontakt:
Pohvaljen: 382
Pohvalio: 0

Postod cloud041 » Pon Sep 09, 2019 8:22 pm

Blok 65 je na putu da postane najgori blok na NBG. Samo slažu zgrade jednu do druge a zelenih površina ni u najavi.

Sent from my iPhone using Tapatalk
MrGood2016
Beginner
Pridružio se: Ned Jun 17, 2018 12:28 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 25
Pohvalio: 4

Postod MrGood2016 » Pon Sep 09, 2019 8:25 pm

Skapirali investitori da je zelenu povrsinu danas koriste iskljucivo seniri da odvedu kerove na veliku nuzdu.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Гага
Expert
Pridružio se: Sre Dec 08, 2010 7:33 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 9609
Pohvalio: 16478

Postod Гага » Pon Sep 09, 2019 11:58 pm

Tikvica » 09 Сеп 2019 12:03 pm napisao:Počinje da se gradi u Vojvođanskoj odmah posle raskrsnice sa Gandijevom.Za sada se radi toplovod,pretpostavljam za novu zgradu,a pošto je ovo Gagin teren on će saznati više.Ovi radnici na toplovodu nemaju pojma šta će biti kad oni završe svoj deo posla a table nema.

@Тиквице, није само "мој" терен, ту је и @Бежанинац, @Белка, @МаРкОс,..., а одговор си добио. Зграда се не уклапа у Војвођанску улицу због прекомерне висине у односу на остале зграде у тој улици, а са те леве стране. Да је упола мања, било би у реду.
Tikvica
Intermediate
Pridružio se: Sre Okt 10, 2018 10:31 am
Kontakt:
Pohvaljen: 2833
Pohvalio: 94

Postod Tikvica » Uto Sep 10, 2019 5:54 am

Da da,na njih sam zaboravio.Bežanija i Kosa su pokriveni .@Bežaninac hvala za info,a što se tiče zgrade samo mogu da konstatujem da je dobro što su u nastavku već izgrađene one zgrade uz Vojvođansku jer da se danas zidaju sve bi bile ovakvi šifonjeri.

Jedna slika govori više od hiljadu reči,a dve slike...
SerbPacker
Intermediate
Pridružio se: Uto Mar 14, 2017 8:30 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 241
Pohvalio: 13

Postod SerbPacker » Uto Sep 10, 2019 10:14 am

Baš će biti monstrum od zgrade... Još se "naslanja" na onu nesrećnu zgradu u Gandijevoj koja je pola useljena, a pola zvrji prazno avetinjski.
Preveliko je zaista da je 6 spratova max bilo bi kako tako...

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
Felipe
Korisnikov avatar
Intermediate
Pridružio se: Sre Maj 16, 2007 11:23 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 5
Pohvalio: 0

Postod Felipe » Uto Sep 10, 2019 10:57 am

maršalsavo » 08 Sep 2019 09:19 pm napisao:

Odlicne vesti! Oba mesta su prelepa za zivot, samo kad bi unificirali roletne na bloku 23 one drvene

Ova vest za B23 je zahtevala da se posle bezmalo 8 godina ponovo ulogujem na forum, iz tudjine, mada vas i dalje na redovnoj bazi citam i pratim. :D
Elem, u pitanju je "moj" blok, pa se osecam k'o ponosni roditelj, ili pak ponosni sin, ne znam ni ja... :lol:

Da su bar roletne problem. :?
Komsija iznad mene je, kao i mnogi u poslednjih nekoliko godina, sazidao bunker na terasi. Velikih prozora dnevnog boravka je sve manje, dele ih na pola, a neretko i zazidaju donje horizontalne prozore, pa sve zajedno ostavlja vema ruzan utisak. Zgrade izgledaju sve neuglednije. :(
Do pre desetak godina su sve zgrade, osim solitera, u prilicnoj meri odolevale nesavesnim intervencijama. Mislio sam da je u pitanju neisplativost da se te male terase okupiraju, zastakle, zazidaju, i nadao se da ce zgrade ostati prilicno netaknute. Kad li, medjutim... :(
Ostaje nada da ce zahvaljujuci statusu koji sada uzivaju, kao deo stalne postavke, u nekom trenutku biti vracene na staro. Volim da mastam u tom pravcu. :)

:sesir:

Povratak na “Opšte diskusije o projektima”