Šta je novo?

Stadion/ trzni centar - FK „Voždovac“

vlada

Novice
Učlanjen(a)
08.01.2007.
Poruke
18
Pohvaljen
7
Lokacija
Belgrade
Fudbalski klub Voždovac od sledeće godine imaće teren kakav dosad nije viđen na našim prostorima. Utakmice na vrhu tržnog centra od 74.600 kvadratnih metara
 
Moram priznati da mi se dopada ovo :) Lepo izgleda.....


bg%20vozdovac_620x0.jpg
 
Nama je izgleda u krvi da zidamo po krovovima! :laugh:
 
Nadam se da ce se gradnja zavrsiti u predvidjenom roku,te ce se nedugo zatim krenuti u dalju urbanizaciju tog dela dusanovca ciji delovi ne izgledaju bas reprezentativno...
 
па и не треба већи. ионако игра у трећој лиги, а просечан број људи тамо је једва 200 по утакмици (мада ни у првој није ништа боље)
 
Hoće li novi stadion imati sređen prilaz iz Zaplanjske?

Ako toga nema, džaba sve ovo ako je u lokalnoj uličici
 
улаз на стадион ће бити из Заплањске и Димитрија Маринковића, а улаз у тржни центар из Димитрија Маринковића
 
Само да када заврше тржни центар стадион не доживи судбину Обилића и тих грандиозних планова неких људи.
 
A preko puta Centralno groblje i Beogradski vodovod i kanalizacija...
 
Evo malo slika, kako će navodno sve to da izgleda:

pogled%205.JPG

pogled%2011.JPG

pogled%204.JPG

pogled%209.JPG

pogled%208.JPG

pogled%202.JPG

nocni%20pogled.JPG

pogled%2012.JPG


a ovako to izgleda ovih dana, radi se punom parom

182214_154022614652146_100001332256403_266811_6876459_n.jpg
 
Super je projekat, ali me zanima sta ce biti kada neko zune loptu u protivnickom shesnestercu :D
 
Dva puta gledaju kroz prste dok treci put streljaju na mestu :D
 
Bojim se da će od ovog projekta ostati samo tržni centar, a stadion će, naravno, morati da sačeka neka bolja vremena. Mislim da je cela priča plasirana samo, kako bi se uz što manje buke, srušio stadion kluba koji sledeće godine slavi 100 godina postojanja.
 
IggyBGD":21vdiu58 je napisao(la):
Bojim se da će od ovog projekta ostati samo tržni centar, a stadion će, naravno, morati da sačeka neka bolja vremena. Mislim da je cela priča plasirana samo, kako bi se uz što manje buke, srušio stadion kluba koji sledeće godine slavi 100 godina postojanja.
Nazalost, bas takav scenario se sprema
 
Ne bih bio baš toliki pesimista, ljudi koji su uzeli to da rade imaju sigurno način da isteraju to do kraja, dugo su ovde i žive pored gradilišta.
 
наш инвеститор је директор клуба већ не знам ни ја колико година
 
ne bi bilo lose da ovo stvarno zavrse, taman da za par godina reprezentacija ne mora da bude domacin u podgorici ili skoplju a bogami i veciti, ako se domognu nekih evropskih liga
 
Projekat lepo izgleda, zaista sadržajno i maštovito.
Važno da napokon neki megamarket nije dizajniran kao kutija cipela.
Ali zar nisu mogli neku drugu boju da izaberu, nego svi odreda rade sivo, sivo, sivo, sivo... Kao da Beograd nije pun sivila :notok:
Mogli su da projektuju fasadu u bojama npr. drveta i kamena?
Da se kao materijali koriste Trespa, kamen, Alubond/Alpolic sa teksturom kore drveta...
 
Vrh