Šta je novo?

Dunavske terase - Karaburma

thunderbg

Novice
Učlanjen(a)
13.05.2012.
Poruke
1
Pohvaljen
0
Pozdrav svima.

Da li postoje neke blize informacije o projektu za naselje "dunavske terase" na Karaburmi?
U kojoj fazi je projekat, ko je investitor, plan pocetka i zavrsetka radova i ostalo.

Hvala unapred na pomoci.
 
Jedina informacija kojom ja raspolažem jeste tabla koju sam uslikao jer je i ranije traženo na forumu:

nP7Uk.jpg
 
Dosta je uznapredovalo, već se vide zgrade iz busa.
 
:cool: hmm nemaju web sajt niti bilo koju informaciju vezanu ya prodaju!!!

Da nije neka prevara posredi ???? :bash: :violina:
 
Ta firma gradi,evo njihovog kontakta na internet strani odozgo


KONTAKT

ZOP INŽENJERING d.o.o.

Adresa:
Karađorđeva 61
11 000 Beograd

Telefon:
011 6286 802
Fax:
011 6286 803

E-mail:
office@zopinzenjering.com
 
Ima na ogradi reklama za "prodaju" sa telefonom, pa ću slikati jedan dan.
 
Građevinsko preduzeće
ARAMONT d.o.o.
Višnjička 38, 11000 Beograd
Tel/faks: +381(0)11 2750 813
2750 814, 2750 815, 2750 816
prodaja@aramont.com
www.aramont.com


Zavrsetak radova se ocekuje najkasnije do decembra 2013.

Gore su navedeni kontakti, kao i adresa.
Cena stanova je 1445e s PDVom, a cena lokala je je 1600e.
 
Na sajtu ZOP inzinjeringa i dalje pise da ce slike uskoro, a dole navedeni sajt koji je Anitica dala je fenomenalan. Dajem u jednoj slici njegov kompletan sadrzaj koji po kvalitetu "obecava" da je investitor prava sigurica. Kupujem bez da pitam bilo sta :laugh:

aramont.jpg
 
A cena prava sitnica, 1450e sa PDV, toliko o padu cena koji svi prizeljkuju.
 
Za one koji su zainteresovani, ovo je dovoljno informacija. Sve dodatne, mogu dobiti putem telefona, ili neka licno dodji.

A, pad cena koji prizeljkujete , realan je samo u Borci, Ovci, Surcinu. Gde je inace cena niza.
Za ovakav stambeno-poslovno-sportski cenatar neukusno je uopste raspravljati o tome da li je ova cena pristupacna ili ne. Planom je predvidjeno samo u lokalima 17000 kvadrata. Odredjene firme (Liliy, Maxi, Hleb i kifle) su vec zauzele svoje mesto u naselju. Pored toga, bice i apoteka,dve banke teretana, frizerski salon itd.
Za ono sto se dobija, i za kvalitet i te kako je pristupacna. No, svako ima pravo na svoje misljenje.
 
Prvo jako pohvalno ako ste videli koliko ovde ima potencijalnih kupaca i shvatili koliko je bitno da se na ovaj nacin promovisete. Pretpostavljam da cete biti PR za dunavske terase na ovom forumu.

Samo u drzavi Srbiji se smatra neukusom komentarisati cenu bilo cega.
Ona i jeste osnovno merilo kompletnih parametara neke nekretnine, ukljucujuci lokaciju i kvalitet samog objekta.

Sto se tice komercijalnih objekata koje ste naveli oni se nalaze i u delovima grada gde je cena kvadrata mnogo niza. Nisam ni ocekivao da ce u 21.veku postojati deo grada koji nema prodavnicu, pekaru, parfimeriju, frizera ili apoteku.

Sada online semu stanova imaju ne samo GDS ili neke velike firme, vec svaka ozbiljnija gradjevinska firma koja nesto prodaje pa se to ocekuje i od vas.

Mi ovde na forumu i jesmo tu da komentarisemo, hvalimo, ili nesto drugo.

Mene za pocetak zanimaju neke osnovne stvari, a ako pratite forum znacete da mnoge druge to zanima.
1. Da li se moze dobiti drzavna subvencija za ove stanove?
2. Kada se ocekuje 80% zavrsenosti objekta?
3. Da li je u pitanju projektno finansiranje neke banke?

Cene ne padaju samo u rubnim delovima, evo ja dajem grafik stanja u naselju Visnjicka banja.

visnjica.jpg
 
Anitica":qxrh2uea je napisao(la):
Za ovakav stambeno-poslovno-sportski cenatar neukusno je uopste raspravljati o tome da li je ova cena pristupacna ili ne.

Ma idi begaj, da necete mozda cenzuru na forumu da odredite, platite ili sl. A jeste li mozda culi da Karaburmu u zargonu zovu "narkomansko naselje" u kojem inace stanovi kostaju od 900-1000e.
 
jel ovo spavaća nema prozora?


Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
svsavic":orrrzkbb je napisao(la):
Interesantan 2.5 stan koji ima sp. sobu bez prozora ili ima neko ogledalo??!!

Mislim daje to ono sto sam ja video u hotelu u Turskoj. Soba je imala prozor, ali kad otvoris prozor tu je ustvari bio kao neki kanal za luftiranje dimenzija tipa 2mx1m. Naravno da je bilo katastrofa luftirati (na vrhu kanala bio neki veliki ventilator), ali to je neko maksimalno koriscenje prostora. Ustvari i nemas prozor jer nemas sta da vidis, a opet neko razmislja da je to spavaca soba pa mu ne treba. Taj kanal ustvari sluzi da tu stavis klima jedinicu i imas "provetravanje na struju".

Tako je bilo to sto sam video, i mislim da je upravo to resenje koje su primenili.
Dobijas neverovatno iskoriscen stan naspram kvadrata, a odrices se prozora u spavacoj sobi. Mislim da ce mnogi to prihvatiti zarad komfora deteta, a nemaju novca za veci stan.

Ne znam kad su stavili sajt, ali ne znam ni sta ce im kad po ovom ispada da su sve prodali osim onih u potkrovlju koji gledaju ka unutrasnjosti dvorista, i naravno onog najveceg koga ima na vise spratova.
 
ocekivac":cwbegpk6 je napisao(la):
Anitica":cwbegpk6 je napisao(la):
Za ovakav stambeno-poslovno-sportski cenatar neukusno je uopste raspravljati o tome da li je ova cena pristupacna ili ne.

Ma idi begaj, da necete mozda cenzuru na forumu da odredite, platite ili sl. A jeste li mozda culi da Karaburmu u zargonu zovu "narkomansko naselje" u kojem inace stanovi kostaju od 900-1000e.

Stvarno je neukusno raspravljati o OVOJ ceni za stan u kome je jedna spavaca soba bez pravog prozora :D ... a o OVOJ ekonomskoj situaciji da se ne govori. :?:

Inace, meni ovo po pristupu jako licin na West 65, nagurane zgrade kao da si u centru grada i ogroman broj stanova koji gledaju pravo u neki zid ili neciji prozor. Jos jedan primer kako bi bilo bolje da su udvostrucili spratnost a proredili zgrade. O pogledu preko Dunava ili na grad koji bi onda vecina stanova imala da ne govorim.
 
Zar to ogledalo-prozor nije u stvari svetlarnik?
 
A sta kazete na povrsinu kombinovane odnosno dnevne sobe od citavih 12m2???
 
Ima spavaća soba prozor koji "gleda" na svetlarnik koji se jasno vidi na renderu - to su ove rupe na krovu. Nije sjajno rešenje, ali srećom investitori još uvek nisu toliko podivljali da daju ljudima sobe bez vazduha i prirodne svetlosti :D
 
OK ako si na prvom spratu dobijes nesto vazduha ali za svetlost nisam bas siguran :)... no u svakom slucaju ovaj detalj bi morao da utice na cenu stana. Mislim da nasim investitorima nikako da dodje iz one stvari u glavu da "luksuzan stan" jednostavno ne moze da ima ovakvu falinku a da se svejedno prodaje po nekoj astronomskoj ceni. No dobro, trziste ce da odluci.
 
Vrh