Beogradske reke i priobalja

Javni parkovi, zelenilo i ekologija Beograda

Moderator: Igor

Дошљак
Korisnikov avatar
Advanced
Pridružio se: Sub Nov 01, 2014 12:14 am
Kontakt:
Pohvaljen: 3303
Pohvalio: 9433

Re: Beogradske reke i priobalja

Postod Дошљак » Sub Maj 19, 2018 12:22 pm

Ситне су то паре колико се обрне и опере лове ноћу. Али их мрзи да плате чистаче.
Pohvale za post: 3
astrodule
Korisnikov avatar
Expert
Pridružio se: Sre Avg 05, 2009 12:39 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 5314
Pohvalio: 1068

Postod astrodule » Sub Maj 19, 2018 12:41 pm

A i zašto bi trošili novac na to kada ih niko ne kažnjava, a gostiju će uvek biti.

Mnogi ugostitelji uopšte ne obraćaju pažnju na takve "sitnice", a i zašto bi kada je malo ljudi kao što smo mi koji bi to pohvalili.

Evo jedan, pomalo banalan primer. Na Adi dosta kafića ima teren za odbojku na pesku, ali mreže skoro svuda landaraju, trake koje izigravaju linije su često pocepane, pesak nije izravnan, a ponegde i fali par kubika. Sredstva da bi se to sredilo se dobiju bukvalno za jedan vikend i to samo od para koje se dobiju od odbojkaša za termin (a plaćanje je obično na ruke).
Stvari koje me nerviraju:
1. Roditelji koji sa decom prelaze na crveno
2. Nepropisno parkiranje iako parking postoji na manje od 100m
Duletov blog
Slika
Pohvale za post: 1
nekianonimnilik
Korisnikov avatar
Intermediate
Pridružio se: Sre Avg 30, 2017 3:54 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 290
Pohvalio: 5030

Postod nekianonimnilik » Ned Maj 20, 2018 12:20 am

astrodule » Čet Maj 17, 2018 11:08 pm napisao:Nisu svi posetioci splavova razvratnici, narkomani i ko zna šta sve još neki ovde misle. Ekipa je slična kao u gradu na sličnim "suvozemnim" mestima pa ne vidim pozive da se i ta mesta zatvore.

pa ja sam da se i to pozatvara, al su splavovi prioritet jer se vide, cuju, skupljaju djubre i smrde, a ovo sto bleje u podrumima ako im nije odvratno koga briga, samo da me ne smaraju SVAKI je*** PUT kad prodjem skadarlijom da dodjem u neki njihov podrum
Pohvale za post: 4
ГЛАС ПРИРОДЕ
Intermediate
Pridružio se: Sub Avg 08, 2015 2:20 am
Kontakt:
Pohvaljen: 284
Pohvalio: 117

Postod ГЛАС ПРИРОДЕ » Sre Maj 23, 2018 10:26 pm

astrodule » Суб Мај 19, 2018 12:41 pm napisao:A i zašto bi trošili novac na to kada ih niko ne kažnjava, a gostiju će uvek biti.

Mnogi ugostitelji uopšte ne obraćaju pažnju na takve "sitnice", a i zašto bi kada je malo ljudi kao što smo mi koji bi to pohvalili.

Evo jedan, pomalo banalan primer. Na Adi dosta kafića ima teren za odbojku na pesku, ali mreže skoro svuda landaraju, trake koje izigravaju linije su često pocepane, pesak nije izravnan, a ponegde i fali par kubika. Sredstva da bi se to sredilo se dobiju bukvalno za jedan vikend i to samo od para koje se dobiju od odbojkaša za termin (a plaćanje je obično na ruke).

Да ли је битнији изглед тих терена или природне целине у коју су углављени ? Како данас изгледа цео један велики врт на обали Савског језера, најпосећенији део Аде ,где пролазе стотине хиљада људи , природна целина на којој је све мање дрвећа, а све више свега и свачега ?
Pohvale za post: 6
astrodule
Korisnikov avatar
Expert
Pridružio se: Sre Avg 05, 2009 12:39 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 5314
Pohvalio: 1068

Postod astrodule » Sre Maj 23, 2018 10:49 pm

Ne razumem šta hoćeš da kažeš.

Послато са SM-G800F уз помоћ Тапатока
Stvari koje me nerviraju:
1. Roditelji koji sa decom prelaze na crveno
2. Nepropisno parkiranje iako parking postoji na manje od 100m
Duletov blog
Slika
ГЛАС ПРИРОДЕ
Intermediate
Pridružio se: Sub Avg 08, 2015 2:20 am
Kontakt:
Pohvaljen: 284
Pohvalio: 117

Postod ГЛАС ПРИРОДЕ » Čet Maj 24, 2018 12:20 am

Троје је разумело.
Poslednja izmena od ГЛАС ПРИРОДЕ u Čet Maj 24, 2018 12:33 am, izmenjeno 1 put ukupno.
Pohvale za post: 2
direktor
Korisnikov avatar
Professional
Pridružio se: Pet Okt 10, 2008 2:07 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 10465
Pohvalio: 4115

Postod direktor » Čet Maj 24, 2018 12:26 am

A upotreba rijeci vrt basta za park sumu livadu ....
*Ова порука је за приватну, а не јавну употребу. Њена сврха/циљ/намера није вршење нити позивање на вршење кривичних или других кажњивих дела, већ упражњавање Уставом зајемчене слободе мисли, савести и говора.
Пеђа
Novice
Pridružio se: Uto Sep 29, 2015 11:38 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 13
Pohvalio: 3

Postod Пеђа » Čet Maj 24, 2018 12:38 am

astrodule » Чет Мај 17, 2018 11:08 pm napisao:Nisu svi posetioci splavova razvratnici, narkomani i ko zna šta sve još neki ovde misle. Ekipa je slična kao u gradu na sličnim "suvozemnim" mestima pa ne vidim pozive da se i ta mesta zatvore.

Нису наравно.Има ту и сплаваруша. :lol:

Шалим се наравно али да треба увести неки ред треба.
Pohvale za post: 1

Povratak na “Zeleni forum”