Kupovina nekretnine, stana, kuće (pitanja i saveti)

Opšte diskusije o ekonomiji, kulturi i vestima vezane za Beograd

Moderator: Igor

direktor
Korisnikov avatar
Professional
Pridružio se: Pet Okt 10, 2008 2:07 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 14275
Pohvalio: 5965

Re: Kupovina nekretnine, stana, kuće (pitanja i saveti)

Postod direktor » Uto Maj 14, 2019 7:35 am

Mora da ima licencu agent ...
*Ова порука је за приватну, а не јавну употребу. Њена сврха/циљ/намера није вршење нити позивање на вршење кривичних или других кажњивих дела, већ упражњавање Уставом зајемчене слободе мисли, савести и говора.
nensav
Higher intermediate
Pridružio se: Čet Jan 16, 2014 6:03 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 248
Pohvalio: 200

Postod nensav » Uto Maj 14, 2019 1:44 pm

Da li neko živi u profesorskoj koloniji, kakvo je naselje, da li ima svu potrebnu infrstrukturu? Zgrade mi izgledaju veoma stare ne znam zašto su cene tako paprene (osim toga što je blizu centra, što za mene i nije neki razlog)
unedfined
Higher intermediate
Pridružio se: Sre Sep 13, 2017 10:10 am
Kontakt:
Pohvaljen: 658
Pohvalio: 1644

Postod unedfined » Uto Maj 14, 2019 5:27 pm

nensav » Uto Maj 14, 2019 11:44 am napisao:Da li neko živi u profesorskoj koloniji, kakvo je naselje, da li ima svu potrebnu infrstrukturu? Zgrade mi izgledaju veoma stare ne znam zašto su cene tako paprene (osim toga što je blizu centra, što za mene i nije neki razlog)

Zato što je na 15 minuta peške od centra. Zato što opet u krugu od 15 minuta peške je moguće naći svaki tip prodavnice potreban, gomila kafića i kluobva i ok restorana. Zato što sada kroz 29. Novembra ima jako dobre veze autobusima sa Novim Beogradom, ne više smao 95 i 16.

Po svoj prirodi logično je da lokacija bude tek nešto ispod samog Dorćola po ceni.

Povratak na “Gradski život i vesti”