Bioskopi

Opšte diskusije o ekonomiji, kulturi i vestima vezane za Beograd

Moderator: Igor

abrines
Higher intermediate
Pridružio se: Čet Maj 04, 2017 9:25 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 960
Pohvalio: 872

Re: Bioskopi

Postod abrines » Čet Feb 14, 2019 11:46 pm

Danas videh na Instagramu da je bivsi bioskop Sumadija, sada "Teatar na Brdu" na Banovom brdu dobio novog vlasnika, Andriju Milosevica i jos neku glumacku ekipu oko njega. Secam se da je to pre drzao neki privatnik, pod kojim uslovima, ne znam. Mada meni se cini da su glumci ovde samo maska. Verujem da je politika uprela prste pa me interesuje da li neko zna vise o ovome?
Pohvale za post: 1
direktor
Korisnikov avatar
Professional
Pridružio se: Pet Okt 10, 2008 2:07 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 15067
Pohvalio: 6272

Postod direktor » Čet Feb 14, 2019 11:53 pm

Nije vlasnik vec vodi program tetra na brdu prostor je vlasnistvu drzave a korisnik opstina cini mi se to sve lako provjerljivo
*Ова порука је за приватну, а не јавну употребу. Њена сврха/циљ/намера није вршење нити позивање на вршење кривичних или других кажњивих дела, већ упражњавање Уставом зајемчене слободе мисли, савести и говора.
Zezeljko
Intermediate
Pridružio se: Uto Jun 05, 2012 7:53 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 145
Pohvalio: 433

Postod Zezeljko » Čet Feb 21, 2019 3:33 pm

Jel ima neko predstavu, postoji li ikakva šansa da nabavim karte za sutrašnje otvaranje FEST-a?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
direktor
Korisnikov avatar
Professional
Pridružio se: Pet Okt 10, 2008 2:07 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 15067
Pohvalio: 6272

Postod direktor » Čet Feb 21, 2019 4:46 pm

Ako ti neko pokloni ili kod tapkarosa
*Ова порука је за приватну, а не јавну употребу. Њена сврха/циљ/намера није вршење нити позивање на вршење кривичних или других кажњивих дела, већ упражњавање Уставом зајемчене слободе мисли, савести и говора.
Ksenija
Korisnikov avatar
Higher intermediate
Pridružio se: Pon Jan 11, 2016 2:09 am
Kontakt:
Pohvaljen: 2078
Pohvalio: 6440

Postod Ksenija » Čet Apr 18, 2019 12:59 am

abrines » Čet Feb 14, 2019 10:46 pm napisao:Danas videh na Instagramu da je bivsi bioskop Sumadija, sada "Teatar na Brdu" na Banovom brdu dobio novog vlasnika, Andriju Milosevica i jos neku glumacku ekipu oko njega. Secam se da je to pre drzao neki privatnik, pod kojim uslovima, ne znam. Mada meni se cini da su glumci ovde samo maska. Verujem da je politika uprela prste pa me interesuje da li neko zna vise o ovome?

У праву си, закупац је Андрија Милошевић. Театар нема стални ансамбл, углавном гостују што за децу што са одрасле. Нисам посетила па изостаје лични утисак. Ту је Виктор Савић важан фактор.
Иначе, седишта у сали су преудобна, једном само што нисам заспала, но сестра ме држала на оку да је не обрукам :lol:
У истој сали, давних година, наступао је уважени члан Беобилда ГОЈЕ. Да се зна. Slika

Да гледам филм могу и стојећи али оно што доживљавам у ЈуКинотеци је неиздрживо. Објавила сам штрајк глађу или ћу одустати, зависи. :mrgreen: Последња представа је била у склопу фестивала Сто година сјајног Ингмара Бергмана и предосадна "Јесења соната". Седишта у равни са подом, испред мене двометраш. Углавном, филм нисам гледала али сам сковала план за нове полице у радној соби и крој за поролећну хаљину.

Фотографије сале Театра на брду поставила на теми "Културна дешавања" viewtopic.php?f=3&t=852&start=275
Idealna lepota za žabca je žaba. /Volter
Veče glomazne poezije
Pohvale za post: 1

Povratak na “Gradski život i vesti”