Šta je novo?

Velike stepenice, farbanje

luki

Novice
Učlanjen(a)
09.10.2013.
Poruke
6
Pohvaljen
1
Lokacija
ravna604
Nalaze se ovde

Bilo bi skroz kul da se ofarbaju, primera ima kol'ko 'oces.

E sad, u kom fazonu, koga pitati za dozvolu. Kol'ko kapiram, oblozene su granitom il' mermerom (kako god, nije beton), a ne znam koja farba moze na to da ide a da je kisa ne spere... :)

I tako, sta mislite o ovome, obzirom da je projekat beton hale odlozen zbog beograda na vodi?
 
Može i kao mozaik u San Francisku:

cbmitbowyael5lf.jpg
 
Jedan čovek, odn. njegova slika se već nameće kao logično rešenje koje bi krasilo stepenice. 8-B Mali, reaguj!

:D
 
Fina ideja nevjerujem da bi dozvolili , inace stepencie su poplocane gaborom , mozda stepenice kod APR koje su nikakve da se presuku novim slojem pa da se oslikaju
 
Ovo je fantastično ideja. I mislim da bi trebalo uraditi više ovakvih stepenica u Beogradu a i u drugim gradovima.
Jedan of topic, ko je primetio policajca kako proverava isprave vozača Google auta kod tih istih stepenica :)

Sent from my Asus ME572 using Tapatalk
 
Bad-Toro":1rpd2ppy je napisao(la):
Jedan of topic, ko je primetio policajca kako proverava isprave vozača Google auta kod tih istih stepenica :)

Sent from my Asus ME572 using Tapatalk
Тад кад је гугл снимао, Опел Астре су имале немачке таблице (Хамбуршке), а возили су их наши људи, што наравно није смело по закону. Из тог разлога су Астре оцарињене и сад су са БГ таблицама.
Аутомобил са страним таблицама не могу да возе наши људи који живе овде у Србији, сем ако има радну визу земље где је возило регистровано.
 
Nego da se vratimo na temu, ko je nadležan da dozvoli ovakvo sređivanje stepenica? Grad, opština, neko treći? Zna li neko?

Sent from my Asus ME572 using Tapatalk
 
Probaj sa nekim drugim stepenicama za pocetak na cukarici ili negdje drugo .
Obicno se trazi dozvola od opstine .Potrazi blicov clanak o najvecim stepenicama u gradu .Bitna stvar je da stepenice ne postanu klizavije
 
S obzirom da se oslikava deo stepenica koji nije gazeci, nece sigurno biti klizavije. A pretpostavljam da su po slicnom zahtevu dobijane dozvole za "ukrasavanje" fasada, uglavom po centru grada.
Sent using Nokia Lumia 1320 from Tapatalk
 
Vrh