Šta je novo?

Autoput Miloš Veliki / A2: Beograd-Požega-Boljare (Koridor 11)

Plecko dobre fotkice, rekao bih da je u pitanju izrada privremene devijacije kako bi se oslobodio prostor za izgradnju subova na postojecoj trasi koja treba da predje (preleti) preko buduce trase auto-puta
 
Tako je Igore, izmešta se postojeća trasa puta u desnu stranu, a onda kreću da prave nadvožnjak... Ali uporedno s tim počeli su da buše rupe za šipove bliže mostu...
Majstore čeka pakleno leto...
 
Biće danas obećanja i polu-informacija. Obilaze most kod Obrenovca velika trojka + kneski ambasador.

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
Vest na B92 da ce Lajkovac-Ljig biti gotov do kraja godine a da ostaje Surcin-Obrenovac i Obrenovac-Ub koji ce biti gotovi do kraja iduce godine a mozda i pre roka posto radovi idu odlicno - rece AV i ostade ziv! hahahahaha pa ovo vise nema ni na stripu! Toliko je postalo smesno da nema vise svrhe ni pratiti ovu temu...
 
Čekajte ljudi, otkud sad Ub - Obrenovac tek sl godine? Jel to već poznato od ranije, ja tek sad to čujem. Ispade da ćemo do novembra imati AP do do Lajkovca? Jesam ja razumela dobro?
 
Ovo je nevidjena prevara i sramota !!!
Ljudi moji ala ovi lazu ovo nije normalno !!!!
Bem ti zemlju ovakvu u kojoj nema odgovornosti
Propali smo stvarno !!! Tuga jedna !!!!
A o falsifikovanju ekonomskih podataka necu ni da pricam. Mi zivimo jednu veliku laz !!!
 
Auh, neki dan najavljuju kraj koridora tek za 2024, a sad ovo.
Izgleda da im su ozbiljno shvatili da ne lazu o rokovima, pa su sad uzeli neki ultrapesimisticki stav :D
 
Daj ljudi ne nasjedajte na novinare i njihovu nestrucnost .Gledo sam celi izvestaj i nista nije preneto kako je receno .Cak je spomenuto da ce i onu glinenu deonicu da zavrse i sve do novembra ove god. .A. Do kraja sledece god do Surcina.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=540390#p540390:c7smhar6 je napisao(la):
Darko78 » Pet Maj 25, 2018 1:11 pm[/url]":c7smhar6] Do kraja sledece god do Surcina.
hehe :gobb: :mrgreen: :bash:
 
Vest telegrafa je iz marta, iz tunela, nema veze sa današnjom izjavom.

Inače kompletna izjava o svim projektima, pravcima i koridorima i rokovima u vezi sa njima bi bila potpuno u redu, uz maleni uslov da je objavljena 2015.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=540390#p540390:9dvboby4 je napisao(la):
Darko78 » Pet Maj 25, 2018 1:11 pm[/url]":9dvboby4]Daj ljudi ne nasjedajte na novinare i njihovu nestrucnost .Gledo sam celi izvestaj i nista nije preneto kako je receno .Cak je spomenuto da ce i onu glinenu deonicu da zavrse i sve do novembra ove god. .A. Do kraja sledece god do Surcina.
Dobro je da makar priča o celoj deonici, o kojoj i mi svo vreme govorimo. U rokove ne bih mnogo zalazila jer je isti taj predsednik govorio da će videti mozda da i jednu tunelsku cev osposobe i puste do kraja 2017, a ona ne znam da li je i sad pod sa elektro optemanjem... Dakle, njegove i izjave minis. Mihajlović treba uzimati sa rezervom
 
Ja sam danas opleo bajsem od Obrenovca do Uba autoputem, milina za vožnju.... vratio sam se lokalnim putem...
 
Trebalo bi da je tacno 20 kmh prosecna brzina. Kao tempomat da je ukljucio :)
 
Plecko moze neki rezime dokle se stiglo?Šta je sa piromanom (most) ,jeli cela trasa pod 2 sloja i ima li negde i zavrsnog?
 
"За мање од 3 године до Пожеге" и сви им верујемо.
Запамтите ову изјаву, сада је мај 2018, значи до маја 2021 готово до Пожеге. Верујем да је ово стајати све до априла 2021 када ћемо да угледамо математичке чаролије, тј како 3 постаје 4 па 5 па ....
Ја сам запамтио, а има и на YouTube-у када је ЗМ 2014. рекла да ће деоница од БГ до Чачка (дакле не од Љига или Лајковка или Обреновца већ све од Сурчина) бити готова до краја 2017. Дакле опет 3 године које су већ постале 5 а верујем да ће бити и 6, и на крају кад постане 7 или 8 рећи ће да су завршили пре рока.
 
Nista im ni ja ne verujem ali nisi u pravu za ovo u zagradi .Jedino ova deonica do Surcina ide kako treba do sad .A trebalo je ima god da bude od Beograda do Cacka .Obrenovac je ipak BG.
 
Вероватно си у праву гледано на паприру, али када на ТВ-у кажеш од Београда, ту се по мом мишљењу не може сматрати од Обреновца. Обреновац јесте београдска општина али није део Београд-а. Обреновац је град за себе.
Сада не могу да нађем тај клип, али ево га један сличан исто из 2014, АВ и ЗМ обилазе радове и "гађају се" са роковима. АВ у једном трентку каже да иако је рок за пут од БГ до Чачка средина 2017 да ће они то вероватно завршити до краја 2016. Добро вероватно мисли на Обреновац али манипулише па каже од БГ јер је Обреновац оптина која спада под територију града Београда. Али, погледајте клип, након овога следи сулуда реченице, да ће до краја 2016 бити готова деоница до Чачка а можда и ПОЖЕГЕ!! омг шта рече човек.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=EJNfm6ZkpGI[/youtube]
 
O ovome ti i kažem prvobitni rok je premašen za celu god.do sad .Ali se ovde ne govori o deonici do Surčina ono što si napisao u zagradi. A ovo o Pozegi se ne moze ni komentarisat. A za Obrenovac sam napisao u kontekstu ako obecaju Bg - Cacak uvek mogu da kazu pa Obrenovac je Bg i u pravu su.I ne vidim neku razliku Obrenovac ili Surcinska petlja dok ne povezu sa Jurija Gagarina.
 
Vrh