Šta je novo?

Autoput Miloš Veliki / A2: Beograd-Požega-Boljare (Koridor 11)

Krcane što se tiče trake koju su " zaboravili " to je bila šala izmedju Mire i mene .A za ovaj deo od Obrenovca do Surčina 100% si u pravu.
 
>> Imam neki osecaj da ce most biti gotov,ali da ce ostalo kasniti. 2 petlje su tu, onaj pravac u ravnici,
>> idealno za nase podizvodjace da naprave kasnjenje..

... dovoljno je setiti se Pupinovog mosta i petlje na Zrenjanincu :(
 
Ovaj Maslar nikad da snimi kako treba .I sad su snimci stari dve nedelje što se vidi po onom asfaltiranju .
 
Moram malo da Miri docaram krajolike jos bolje da joj ostanu u secanju u buduce kad god bude prolazila :lol: Pa evo jedne davne kad su oni pocinjali, a mi bili deca! U medjuvremenu su oni radili a mi imali sasvim dovoljno vremena i da porastemoPogledajte prilog 5ne obracajte paznju na datumima na slikama jer je to vreme arhiviranja i nisu tacni. Jesen sedamdeset i neke...Pogledajte prilog 4pa onda zima osamdeset... i neke u DicimaPogledajte prilog 3a bogami i na gradilistu na ulazu u sami tunelPogledajte prilog 2lepa Sumadija, a u drugom delu fotografije stubovi od nadvoznjaka na Ibarskoj! Naravno jos uvek se gradi :mrgreen:Pogledajte prilog 1 a i tada se kao i sada gradilo 24hLjuti krs je morao da popusti :lol:
Moramo malo i parodije :kk: :lool: bolje i ovako nego sa frustracijama :bash:
 
Kad vi necete nesto sveze ja moram nesto bajato! Dakle ovo su bili moji poslednji pogledi na Srbiju ove 2018, tacnije sredina Septembra. Slike su uzasno loseg kvaliteta ali kad nece niko od vas da se proseta moram ja ovako :roll: :cry: Truba na obilaznici Pogledajte prilog 9onda nadvoznjak u izgradnji preko obilaznicePogledajte prilog 8Pogledajte prilog 7izmedju pruge i JakovaPogledajte prilog 6prelaz preko puta na ulazu u JakovoPogledajte prilog 5ovo je tacna pozicija buduce naplatne stanice u JakovuPogledajte prilog 4 dalje ka putu za manastir FenekPogledajte prilog 3 pa onda oko vojnog objekta kruznoPogledajte prilog 2 I onda vrlo simbolicno zaista moj poslednji pogled na Srbiju, pre nego sam utonuo u oblake i nostalgiju 8) 8) Most sa tadasnjim stanjemPogledajte prilog 1
A onda ona stara dobra od Drugog nacina "oblaci nebo i dugi put! Dugi put...! :cry:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=581364#p581364:3j6bjjnl je napisao(la):
KrCan » Sre Nov 14, 2018 12:28 pm[/url]":3j6bjjnl]Kad vi necete nesto sveze ja moram nesto bajato! Dakle ovo su bili moji poslednji pogledi na Srbiju ove 2018, tacnije sredina Septembra. Slike su uzasno loseg kvaliteta ali kad nece niko od vas da se proseta moram ja ovako :roll: :cry: Truba na obilaznici Pogledajte prilog 9onda nadvoznjak u izgradnji preko obilaznicePogledajte prilog 8Pogledajte prilog 7izmedju pruge i JakovaPogledajte prilog 6prelaz preko puta na ulazu u JakovoPogledajte prilog 5ovo je tacna pozicija buduce naplatne stanice u JakovuPogledajte prilog 4 dalje ka putu za manastir FenekPogledajte prilog 3 pa onda oko vojnog objekta kruznoPogledajte prilog 2 I onda vrlo simbolicno zaista moj poslednji pogled na Srbiju, pre nego sam utonuo u oblake i nostalgiju 8) 8) Most sa tadasnjim stanjemPogledajte prilog 1
A onda ona stara dobra od Drugog nacina "oblaci nebo i dugi put! Dugi put...! :cry
Hvala za sve! Pre svega što.si na forumu i sto.si jako puno doprineo da nam radovi budu bliže. Zaista je malo " čudno" iz ulaza u tunel gledati na Ljig,hvala i za te slike,a ostaje nada da ćemo sl godine svi uzivati u njima.

jesi li otišao iz Srbije ? Napusti tamo te poslove i dodji u otadžbinu ,vidiš kako nam je ipak lepo! A u međuvremenu nemoj da te nema ovde na forumu ,nema veze sto ne praviš reportaže,učestvuj u komentarima obavezno!
I da kinezi do Pz brzo i u roku izgrade AP ( ko zna mozda nekad nesto i bude bez kašnjenja) pa da se provozas brzo do naših krajeva i pri tome uživaš u vožnji! Krcane još jednom veliko hvala!
 
Snimak nije dostupan. Krcane Krcane šta si to postavio kada je služba reagovala :p

Šalim se Krcane proveri da li si uneo ispravan link na forum možeš i u novom postu ;)
 
evo dok Krki popravi taj svoj snimak, da stavim ja par mojih današnjih od obrenovačke petlje do nadvožnjaka preko pruge u Piromanu...
ovo je ta nova obrenovačko/mislođinska raskrsnica, desno za Barič i Bgd a levo za Obrenovac...
evo malo bukobrana...e onda sam krenuo prema nadvožnjaku preko pruge, prvo što me iznenadilo kad sam došao do mosta preko Kolubare je to što je desna traka skroz završena što se tiče one izolacije i završnog sloja asfalta, u levoj su bili radovi u toku, nisam slikao jer sam morao brzo da proletim s bajsom da im ne smetam...znači most preko Kolubare gotov za par dana komplet, dalje sam naišao na neke slične deonice preko vode, tj.manji mostići i nadvožnjaci koji su isto bili završeni sa završnim slojem, fali samo da se iscrtaju linije...evo slike pogled prema Obrenovcu i pogled prema Ubu...i tako sam stigao do nadvožnjaka preko pruge...da vas ne zbuni na ovoj slici nadvožnjak preko pruge je onaj skroz u daljini...ovo je pogled prema Ubu a ovo je pogled prema Obrenovcu...na ovoj slici se vidi da razdelni pojas još nije gotov...ali je desna traka skroz gotova što se tiče asfalta a u levoj fali završni sloj...i tako ja krenuh nazad za Barič...optimističan
 
Odlicno Plecko svaka čast a od nadvoznjaka je skroz gotovo do Uba .
Šta je Plecko sa odmaralistem pre nadvoznjaka preko pruge?
Znaci ostalo ti je nadgledanje radova oko Obrenovca ostalo je znaci sve skoro gotovo .
 
pa dalje od nadvožnjaka nisam išao, gledajući u daljini mi deluje skroz gotov a ona odmaralište nije ti taknuto, samo nasut onaj krupan tucanik...ma to odmaralište mogu i posle NG da rade...
 
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=k5uvZkSGWLk[/youtube]
i jedan snimak sa nadvožnjaka...
 
Plećko,hvala za sve slike i objašnjenja!
Da li je neko gledao to na N1 sa minist.Mihajlovic? Da nije rekla nešto oko rokova,a ne samo klasično " glinena je *jedini* problem i kriva je bivša vlast..."?
 
MAG-ov dron ponovo u akciji
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=mCV6vR2W5H0[/youtube]
 
Miro evo ja malopre odgledao a biće sutra sigurno na jutjubu.
Ma ništa, sve u svemu voditeljka neka smotana, plavokosa je svim pitanjima vešto izbegavala da da direktan odgovor. Očekivao sam kao voditeljku Brankicu Stanković, a ovako sve u svemu traljavo. Ništa što već nismo čuli :bash:
 
Miro evo je emisija Insajder Debata - Mihajlovicka.

Sta bi ja dao da je ja propitujem. Pa razbio bi je ko beba zvecku.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=hAre-M1SI2I[/youtube]
 
Ovo je sve namesteno ispade najbolja .Novinar ne zna ili nece da je pita ništa važno ma ovo je smesno.
 
Voditeljka se jako lose pripremila. To je kao kad bi ja otisao na poslovni sastanak nepripremljen, jer se kolega koji je u stvari trebao da ide na sastanak razboleo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moram primetit da je konačno ovaj problem gllinene dosao na naslovnu stranu Blica ,jutros u jutarnjem Tv Prva tema jutra ovaj problem gostovao Mrkonjic i on nastavlja svoju priču optužuje Zoranu opet pogibija ljudi pita ko je kriv ,zasto se do sad šutilo ako ne valja ...bolje ga pitaju voditelji jutartnjeg nego sinoc celi insajder.
 
Sad pre 15 min bio Mrkinjic na TV prva u jutarnjem programu! Govorio nam o glinenoj i o naslovnoj danasnjoj u blicu! Prosto me covek ubedio u njegovu nevinost! Mozda bi cak trebalo da mu platimo odstetu! Sve prica u prvom licu kako je on sve radio!
Ako moze neko nek postavi da i vi razumete da i "samo da je kisa padala, moralo je popucati" iako je on sve dobro uradio! Cak kaze da on nikad ne bi prijavu nikom napisao i sve nazvao budalastinom!
 
Meni je bilo posebno interesantno juče u emisiji (ZM na N1) da na pitanje da li je problem u lošem materijalu, odgovor je bio NE?!? Moglo se čuti da je problem u tome što nije rađeno dovoljno ispitivanja pre projekta, da je problem u nadzoru i da je problem u tome što deonica nije održavana 3 godine nakon izgradnje pa su se zapušili odvodni kanali i stvorili uslove da se trup navlaži. Osim toga i izjava direktora Planuma da postoji direktiva odozgo da mora da se radi sa nametnutim podizvođačima (zna se zašto), nad kojima nema nikakvog nadzora.
 
Da Krcane kad je rekao da je budalastina to je bio vrh.
 
Meni iznenadi kad Plecko rece juče da odmorište pre nadvoznjaka preko pruge ne rade (Piroman) , jer je ono bilo namenjeno za privremenu čeonu naplatnu.Onda deluje da od ovoga nema ništa pre proleca a do tad bi mogli da urade i nadvoznjak Obrenovačkog i puste preko normalne naplatne .Jer mi gledajuci snimak dronom ukljucenje za Mislodjin i privremenu vezu sa autoputem deluje suvise malo.A do tad ce i tunel barem pola.Bojim se da ce ovo moje razmisljanje biti istinito nazalost.
I na ostalim petljama nema naplatnih ,ne vidim žičanu ogradu nigdje ....
Istopi se i moj optimizam ,jedino ako ovaj medijski pritisak nešto ne promeni i nadju neko polu resenje ali nisam više siguran bili to bilo dobro.
 
Vrh