Šta je novo?

Hotel "Izvor", Arandjelovac

Она златна у ентеријеру ми делује мало сељоберски, али формом је прилично лепо испројектован.
 
па слажем се да је кичаст... ал да се тако нешто гради у аранђеловцу, па дође ми да кажем да ме заиста не занима стил... иначе, кич је наручио клијент, архитекта је само извео оно што је тражено.

могу да додам и да је један мој ортак био у том хотелу и каже да је стварно професионално вођен.
 
Aranđelovački "Izvor" najbolji hotel Balkana
Tanjug | 15. april 2014. 15:50 | Komentara: 1

Hotel "Izvor" iz Aranđelovca dobitnik je prestižne nagrade Najbolji hotel Balkana, koju tradicionalno svake godine dodeljuje Balkanska asocijacija hotelijera
hotel-izvor-arandjelovac.jpg

http://www.novosti.rs/vesti/turizam.90. ... el-Balkana (ceo tekst) :)
 
Jel zna neko u kojoj je funkciji ovaj okrugli deo objekta? Šta je u njemu?
 
ink":2de1myue je napisao(la):
па слажем се да је кичаст... ал да се тако нешто гради у аранђеловцу, па дође ми да кажем да ме заиста не занима стил... иначе, кич је наручио клијент, архитекта је само извео оно што је тражено.

могу да додам и да је један мој ортак био у том хотелу и каже да је стварно професионално вођен.

Клијент није ни мало наиван, за некога је кич а за некога прилагођење циљним клијентима а циљни клијенти су гастарбајтери. Довољно је видети испред хотела колико је паркираних аутомобила са страним таблицама а да је немогуће чути страни језик па да буде јасно колико је ово једна успешна прича.

Аквапарк је одличан, тобогани могу да буду ствар укуса aли чињеница да је добро одржаван и да је на одличној локацији је неспорна. Тешко је бити равнодишан према погледу са врха тобогана на Букуљу и Ар.

Да је више оваквих хотела туризам би био знатно развијенији јер овај хотел је погурао локални туризам тако да ко год има услова у близини бави се издавањем соба и апартмана.
 
Мени се уопште не свиђа хотел, а на исту фору се прави већ годинама и хотел "Торник" на Златибору. Исти је инвеститор, и кичераја има за извоз!
Боље да се неко најзад сети да заврши онај хотел "Хајат" на Црном врху, мада њему је већ потребно и реновирање свега до сада изграђеног...
 
Укуси се разликују, али ово је дефинитивно једна успешна прича од које цео крај има користи.
 
Vrh