Šta je novo?

Crna Gora

dragan

Professional
Učlanjen(a)
09.12.2006.
Poruke
12.325
Pohvaljen
5.354
Lokacija
Fruška gora
cghu3.jpg
 
Hm... ovo je vec inostranstvo :) Regionalni razvoj se odnosi na regione unutar zemlje
 
Na šta se odnosi piše lepo u ovom uvodnom postu, a Crna Gora je 'jedva inostranstvo' - za mene.

Steva":33gx7jn6 je napisao(la):
Dobrodošli u novu podsekciju :) ( 'Nova podsekcija diskusija - Regionalni razvoj')

Slobodno može da se diskutuje o gradnji u Srbiji i ostalim većim gradovima u zemlji i okolini.
 
^^ Svidja mi se projekat, ali mislim da je na pogresnoj lokaciji sto se arhitektonskog stila tice i uklapanja sa ostalim (vec postojecim) zgradama.
 
Колико сам схватио биће прив. апартмани, и до сад је резервисано преко 70% капацитета.. а цене су зло, наопако и све тако :cool:

у сваком случају не бих се бунио око архитектуре да пијуцкам чивас виски у ђакузију, док залази сунце, а часу досипају две заносне плавуше :vops::cool:
 
^^ Jeste, ali previse takvih arhitekturalnih nedoslednosti ce smanjiti vrednost ostalim nekretninama u blizoj okolini. Nisam pratio cene nekretnina u Crnoj Gori detaljno, ali mislim da bez nekih vecih infrastrukturalnih promena (sanitarnih, komunikativnih, saobracajnih) tesko da ce doci do stabilizacija trzista na visokom cenovnom nivou, te se ne isplati kupovati te nekretnine sada, vec tek za par godina.

Pogled sa terase, doduse... auf!
 
a da li je boravak all included? (struja i voda 24h dnevno? :lol:). Koliko znam, u Budvi još uvek nije izgrađena nova fabrika za preradu vode a oni samo dodaju stambene objekte. Ili da se vrate par vekova unazad pa da svaka zgrada ima svoju cisternu za vodu.
 
covece ovo kao viseci vrtovi Vavilona samo na crnogorski nacin :D
 
Jedino što vredi u CG su delovi Boke, Stari grad u Budvi (ali bez ljudi) i naravno - LUŠTICA.... Koja je PREDIVNA... No, kao po običaju i nju će usrati... Žestoko.. Na rtu, mislim da se zove Azra, će graditi hotel, sve su pokupovali bogati Rusi i Enlgezi, i očajno je... :( Stvarno šteta, šteta, šteta... :( :( Više neće biti lepo ni krajem sezone da odeš, jer će ti hoteli usrati predivnu prirodu Luštice..
 
praguc":mbtu9sfc je napisao(la):
covece ovo kao viseci vrtovi Vavilona samo na crnogorski nacin :D
I ja bas htedoh reci da me podseca na Hanging Gardens... Oni vise nemaju mesta na samoj obali pa presli da "naseljavaju planine" :)
 
vest_12_velika_velika.jpg


Atlas Grupa i Capital Investment počinju realizciju projekta koji će pomeriti standarde u građevinarstvu
Jedinstven kvalitet i dizajn ovog objekta približiće vas novom, evropskom načinu života

Objavljujemo početak prve faze prodaje apartmana u

ATLAS CAPITAL CENTRU

Atlas Capital Centar vam nudi čitav niz pogodnosti koji će vaš život učiniti udobnijim, interesantnijim i luksuznijim:

* 85,000 kvadratnih metara modernog stambenog, poslovnog i komercijalnog prostora
* Centar je smešten u najdinamičnijem delu Podgorice, između dva bulevara – Cetinjski put i
Vojvode Ilije Plamenca, središtu glavnog poslovno-stambenog distrikta Crne Gore
* Neposredna blizina velikom broju restorana, hotela, šoping centara i parkova
* Upotreba najkvalitetnijih materijala po svetskim standardima u svakom segmentu gradnje
* Usluge profesionalnog održavanja i obezbeđenja
* Moguća rezervacija parking mesta

Pozovite da rezervišete!
+382 20 238 87
 
To je greška na tom njihovom sajtu, zato sam ga i dao, a evo prave slike ( kao ona gore) :

atlas_capital_center_150308.gif


"Colliers International Crna Gora je objavio da će biti ekskluzivni agent za Atlas Centar, najveći višenamjenski
projekat u Crnoj Gori. Projekat u Podgorici je zajednički projekat Atlas Grupe i Capital Investment-a iz
Ujedinjenih Arapskih Emirata, i sadržaće jedinice za stanovanje, maloprodajne i poslovne jedinice.

Ukupna građevinska površina projekta će biti 85,000m2, na parceli od 13,850m2.
Uključivaće 28,550m2 poslovnog prostora, 13,750m2 prostora za stanovanje i 13,900m2 maloprodajnog prostora.
Colliers International Montenegro će biti ekskluzivni agent za izdavanje i prodaju ovih jedinica.
Tu će, takođe, biti i 31,529m2 garažnog prostora sa 1,112 parking mjesta.

Atlas Centar će se nalaziti u glavnoj poslovnoj zoni Podgorice (GPZ), na Cetinjskom putu.
Ova zona se smatra naprestižnijom i najpoželjnijom poslovnom zonom, kao i zonom za stanovanje, u glavnom
gradu, zbog blizine centra grada i svog sjajnog pristupa.
Otvaranje centra se planira 2010. godine."
E-Kapija

PS .. vidi ovde : http://www.beobuild.net/discussion/viewtopic.php?pid=9978#p9978
 
Da Crna Gora se razvija :). Sto se tice nekog sto je pomenuo da nema vode, vara se. Izgradjena je fabrika za preradu vode i bice vode 24/7 :p.
 
A i ne kaže se nosači vode nego sakadžije. Pozdrav Rave92 i dobrodošao na forum. Očekujemo dobre vesti i izveštaje iz CG! :D
 
"Hoteli imaju normalno vodosnabdevanje, a očekujemo da će se najdalje za sedam dana stanje normalizovati i u ugroženim delovima grada, izjavio je budvanski gradonačelnik."


Hvala Jovanovom.

Ne znam sta svi idu u BD. U Ulcinju uvijek ima vode i struje...
 
Primetio sam da u postovima "RAVE92" postoji neka doza ismevanja i takmicenja prema Srbiji i srpskom narodu!! Meni je neverovatno da sve republike bivse Juge od kada su se ocepile od Srbije,jedini cilj im je da budu bolji od Srba. A koliko vidim to radi i Crna Gora!! Tako da su poceli i medjusobno da se udruzuju da bi ispunili cilj. Ja sam crnogorce uvek dozivljavao kao bratski narod a i uvek cu (izmedju ostalog sto mi je pola familije iz CG) i srecan sam kada se tamo nesto novo i lepo desava,ali osecam da ta radost nije obostrana. Ali znam da narod nije kriv, nego iskljucivo vlast koja prethodnih 10 godina namerno pokusava da pokvari nase odnose. I kolko vidim,radije idu u HR i Al. Ali vratice se oni Srbiji cim uvide da ne mozes da odvojis nesto sto je neodvojivo!! Ovo je malo offtopic,ali koristi...hehe

Sto se gradjenja tice u CG, iz pouzdanih izvora sam saznao da i oni imaju svog Miskovica u obliku Milovog brata!! Tako da ce se uskoro sresti sa nenormalnim monopolom!! hehe

P.S:Kazu da gradove cine ljudi a ne gradjevine,tako da prednost uvek dajem Herceg Novom ,jer je on najbolji u oba kriterijuma
 
Vrh