Crna Gora

Diskusije o razvoju u regionu

Moderator: Igor

zoranuro
Novice
Pridružio se: Uto Jul 24, 2018 1:05 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 3
Pohvalio: 6

Re: Crna Gora

Postod zoranuro » Sre Avg 08, 2018 9:09 am

Slazem se s KrCanom. Mislim da ce se graditi velike ski staze na Bijelasici tako da ce se bukvalno svako s aerodroma do ski centra prevesti najduze za 45 minuta. Izvinite necu vise na ovu temu!
Garfild
Korisnikov avatar
Beginner
Pridružio se: Pet Avg 26, 2016 1:18 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 124
Pohvalio: 20

Postod Garfild » Sre Avg 08, 2018 10:52 am

Slazem se sa Krcanom, nema te sile, medija i politike koja ce me odvojiti od mog naroda. Pa cak i ako su neki pod uticajem medija zavedeni, nadoci ce,polako. Sve dodje na svoje.
Pohvale za post: 1
MiraC
Intermediate
Pridružio se: Pon Okt 30, 2017 2:57 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 367
Pohvalio: 1182

Postod MiraC » Sre Avg 08, 2018 11:08 am

slaninar » Sre Avg 08, 2018 7:53 am napisao:Igore u pravu si, nije mi bilo u cilju da ubacujem politiku u ovaj forum, pošto sam ograničen.Tema je ipak autoput Beograd -Požega(trenutno).

Jako malo je vesti o trenutnim radovima do Pz pa zato se i komentarisu te deonice u CG. A opet malo je vesti iz CG da bi to bila posebna tema. A na kraju to su delovi koji će se nekad spojiti. Samo ko zna za koliko i koliko godina....
Garfild
Korisnikov avatar
Beginner
Pridružio se: Pet Avg 26, 2016 1:18 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 124
Pohvalio: 20

Postod Garfild » Sre Avg 08, 2018 11:20 am

Ma mene je sramota kad krenu odvajanja. Krcan je sve u pravu. Neko osmislio da bi se osecali razlicitima. Kod mene to ne pije vode. Uostalom sto se pre zavrsi deonica Matesevo-Smokovac to ce pre nasi da potegnu do Pozege kako bi moglo da se ugovara dalje.
Mel
Korisnikov avatar
Intermediate
Pridružio se: Čet Nov 26, 2015 10:31 am
Kontakt:
Pohvaljen: 160
Pohvalio: 259

Postod Mel » Sre Avg 08, 2018 1:01 pm

kakav mentalni sklop treba da imaš da bi se registrovao na graditeljski forum i pozvao na nediskutovanje o gradnji autoputa jer je eto preko granice?
Pohvale za post: 5
slaninar
Novice
Pridružio se: Pon Avg 06, 2018 5:16 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 6
Pohvalio: 3

Re: Autoput A2: Beograd-Pozega (Koridor 11)

Postod slaninar » Sre Avg 08, 2018 5:37 pm

@MEL
Gospodine, ja uopšte ne pozivam na bojkot deonice Matesevo-Smokvica, što možete da pročitate iz mog prvog posta. Nisam balvan i neću nikog da vredjam kao što vi to radite, nego sam samo postavio jedno korektno pitanje na koje su se mnogi našli uvredjeni. Hoću još da napomenem da niti sam patriota, niti moje pitanje ima veze sa trenutnim pisanjem medija, niti mrzim braću crnogorce. Nema tu veze nikakva granica, vi ste tu nešto umislili što nije tačno.
Pohvale za post: 2
Žika
Korisnikov avatar
Advanced
Pridružio se: Ned Mar 23, 2014 7:28 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 1987
Pohvalio: 657

Postod Žika » Sre Avg 08, 2018 6:01 pm

Ono
mislim da sam u pravu
je loš početak.
KrCan je bukvalno pola Crne Gore prepešačio da bi nam omogućio da se divimo graditeljima dok kroz planine provlače auto put. :kk:
I nemoj da pogrešno shvatiš, doprinesi nečemu.
marat
Intermediate
Pridružio se: Pet Jul 10, 2009 7:59 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 182
Pohvalio: 197

Postod marat » Sre Avg 08, 2018 6:39 pm

slaninar » 08 Aug 2018 04:37 pm napisao:@MEL
Gospodine, ja uopšte ne pozivam na bojkot deonice Matesevo-Smokvica, što možete da pročitate iz mog prvog posta. Nisam balvan i neću nikog da vredjam kao što vi to radite, nego sam samo postavio jedno korektno pitanje na koje su se mnogi našli uvredjeni. Hoću još da napomenem da niti sam patriota, niti moje pitanje ima veze sa trenutnim pisanjem medija, niti mrzim braću crnogorce. Nema tu veze nikakva granica, vi ste tu nešto umislili što nije tačno.

Pozdrav Slaninar, jednostavno, svakih 10ak dana se pojavi po neka informacija o izgradnji puta kroz CG. I nekako se uvjek nadje neko kome to iz ovog ili onog razloga smeta. I na ovih 350 strana je vec x puta zakljuceno da je sasvim ok da se prati i ta deonica. Sada si se ti ukljucio u forum sa vec mnogo puta prežvakanim pitanjem pa si dobio malo grublji odgovor ne samo zbog tvog pitanja vec i zbog vec mnogo puta ponavljene priče.

Inace prati se i u CG izgradnja autoputa kroz Srbiju, tako da tu nisi u pravu, npr na CdM forumu na vise tema ( doduse nivo kvaliteta postova na tom forumu je neuporedivo nizi od nivoa ovog foruma)
Pohvale za post: 3
nesharm
Novice
Pridružio se: Ned Maj 14, 2017 5:00 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 18
Pohvalio: 110

Postod nesharm » Sre Avg 08, 2018 7:04 pm

@slaninar
Mene recimo strasno zanima sta ce se desiti u CG sa autoputem, jer sam vrlo zainteresovan da tih 269+165 km puta (sto dodje negde oko 430km, malo osciluju cifre, jer projekti nisu ni uradjeni), rado bih da odem za vikend na more. To je nekih 5h puta sa odmorom + granica, sto zaista moze da bude petak vece/nedelja vece izlet.

Da se razumemo, to je 300km blize od Halkidikija i jedna granica manje. S obzirom koliko ljudi ide zimi u zimske centre na vikende (neki i produzene), sto to ne bi radili i tokom leta?

Da ne pricam da ce se drasticno kolicina idiota koja preko duple pune preticu nas desetoricu :). Poslednjih 2 meseca sam presao 4500km po Srbiji i nesto CG, da vidis kako svi na autoputu voze 130...dobri putevi i ozbiljna kontrola vrlo izdresiraju ljude.
Pohvale za post: 3
caribrod
Intermediate
Pridružio se: Pon Nov 10, 2014 12:52 am
Kontakt:
Pohvaljen: 1395
Pohvalio: 515

Postod caribrod » Čet Avg 09, 2018 10:39 pm

@nesharm
Ono kad ti Asprovalta nije <350km ;)
Poslednja izmena od caribrod u Čet Avg 09, 2018 10:40 pm, izmenjeno 1 put ukupno.

Povratak na “Regionalni razvoj”