Šta je novo?

Blok 11a - [ VIG Plaza - Stambeno poslovni blok]

Archangel":39oc0lf9 je napisao(la):
, neki izađoše iz kola i pokazaše značku i pitali me šta radim i ja kao zaaa sebe kao fotkam, pa sam morao da izbrišem te slike :p smor
Čiča Tomini ArchaNGELI
 
U poredjenju sa nekim novobeogradskim blokovima jes' natrpano, ali u poredjenju sa Vracarom i Zvezdarom, Blok 11a je livada ;)

Crni Arandjele, pa znas li ti ko je sve tu pokupovao stanove!? Oprosti se sa slikanjem iz svih uglova. Uostalom, valjda ti aparat ima dobar zoom - iskoristi ga :D
 
Trebao si da vices kerovi,kerovi,kerovi! Samo se plasim da ti fotoaparat ne bi preziveo tu dozu herojstva
 


Osvetljenje je malo onako kuplerajsko, što bi rekao Ilija Čvorović.
 
Лепо је прочитати и знати као обавештење.

Блок 11а постаје све ексклузивнији крај Новог Београда ! Поред атрактивних пословно-стамбених зграда, хотела, банака и сличног, прекјуче је у овом блоку отворен један ауто салон за продају ексклузивних аутомобила.

У улици Трешњин цвет 11 предузеће Хедоник д.о.о. је отворило ауто салон познатог тјунера Коуроши Мансорија (Kourosh mansory) који модификује и тјунира углавном ексклузивне аутомобиле попут Бентлија, Астон Мартина, Ролс Ројса, Ферарија, Бугатија, Поршеа, Масератија,… Поред модификовања аутомобила ова фирма се бави и дизајнирањем намештаја, углавном фотеља, а то све може да се купи у овом салону. Слике са отварања погледајте на сајту: http://www.mansory.rs/sr/events/veli...mansory-srbija .

Иначе фирма Mansory Desing & Holding GmbH се налази у Немачкој у граду Бранду, а боље је можете упознати на њиховом сајту: http://www.mansory.com/. Уколико вам се и нешто свиди и има прикладно вашем џепу од модификованих лепотана, можете то изабрати и наручити :D.

Поред овог аутосалона иста кућа (исти власник) је отворила/о и каФићћћ "Џери".

Аутосалон и каФићћћ је у овој згради

jpeg image hosting

Аутосалон изнутра на дан отварања, а на сликама је Мансори Астон Мартин ДБ9 Цирус (Мansory Aston Мartin DB9 Cyrus), 12 цилиндара, 6.000 кубика, 720 кс, убрзање 3,7 сек. до 100 км, брзина 350 km/час (електронски ограничена !):


image hosting jpg

image upload

upload images
 
Ima li neko informaciju kako ide prodaja stanova i koje su cene?
 
Ima li neko informaciju kako doci do miliona za ovo, pazi sve od karbonskih vlakana!!
 
mansory jedan od najseljačkijih tjunere. redovno viđam jednu panameru i cayena i ne mogu da zamislim šta je ljudima u glavi da bace pare na ono.
 
Ta Mansory Panamera je parkirana ispred te zgrade. Zlo od automobila po pitanju performansi :kk: a da izgleda seljana, izgleda. :notok:
 
@Милисаве и @Метане,
и та Мансори Порше Панамера и Мансори Порше Кајен су од истог човека односно власника Хедоника д.о.о. који је отворио овај ауто салон и каФићћћ, извесни Горан С.

Мансори Порше Кајен:

jpg image hosting

Менсори Порше Панамера:

image hosting jpg

Оба ова Мансори Поршеа имају исти мотор од 4.800 кубика, 690 коња с тим што је Панамера бржа за 28 км од Кајена, односно максимална брзина јој је 328 км.
 
MaRkOs":2ea61h5t je napisao(la):
Ima li neko infaormaciju kako doci do para, cica i auta zajedno. Tri po srpski. :cool:
@Маркос и @Небојша,
ви би 3 у 1, па није вам ни лоша та идеја :kk: .
Да само треба наћи неких милион еврића (све са регистрацијом). Али прво паре (играјте лото или бинго или средите неког нашег политичара :rolleyes: ), па аутомобил па цицос мацоси, па онда .... (тако иде по реду) :D .
 
Гага":2tvqpr0w je napisao(la):
MaRkOs":2tvqpr0w je napisao(la):
Ima li neko infaormaciju kako doci do para, cica i auta zajedno. Tri po srpski. :cool:
@Маркос и @Небојша,
ви би 3 у 1, па није вам ни лоша та идеја :kk: .
Да само треба наћи неких милион еврића (све са регистрацијом). Али прво паре (играјте лото или бинго или средите неког нашег политичара :rolleyes: ), па аутомобил па цицос мацоси, па онда .... (тако иде по реду) :D .

Igram loto, ali nikako da uplatim. :)
 
Ja idem u zvezde granda, kasno mi je da sad pocinjem i futbal i tenis, a loto pre bi ubola moja prababa nego ja. :)
 
Malo da pokrenem temu, kakvi su iz Imperijala po pitanju pregovora, naime poslao sam mail i raspitivao se za cenu stana u GP5, stan 2.0 i ovo sam dobio kao odgovor

"Dvosobni stanovi kostaju od 2900-3100 euram2 u zavisnosti od sprata. I je 2900, II 3000, a III 3100 euram2.
garazna mesta kostaju 18.000 i 20.000 u zavisnosti od povrsine."

zar nije bilo price da su cene koliko toliko otisle dole, u fazonu pritiskaju ih banke a stoji racunao sam u GP5 objektu od 44 jedinice 20 je prodato a 24 zvrje prazna. Cak je jedan lik na elitemadzone forumu prozborio da cena m2 ide u pregovorima i na 2000 ako si kes kupac.Sad da li je to istina i da li je neko upoznat sa kompletnom situacijom?
 
Commandant Carlos":28kuce5b je napisao(la):
Cak je jedan lik na elitemadzone forumu prozborio da cena m2 ide u pregovorima i na 2000 ako si kes kupac.Sad da li je to istina i da li je neko upoznat sa kompletnom situacijom?
Dečko lupa za sve pare. Priviligovanu cenu su dobili samo Napredni i Regionalni i to je bilo 2.550, svi ostali su platili preko te cene. Ujedno ta cena je projektovana u sklopu ugovora sa bankom o odobrenju kredita i ispod nje ne smeju da prodaju. Ugovor je sačinjen tako da sav prihod od prodaje automatski preuzima banka, pa se zbog toga razlika preko te cene uglavnom plaća u kešu ili na posebne račune koji su nedostupni banci. Prostora za spuštanje cene ima samo u nivou 100-200 ako si spreman da brzo isplatiš celu sumu. Prvobitna cena za GP5 je bila 3.200-3.400 tako da jeste bilo spuštanja.
 
Nevenkovic je u pravu,samo meni nije jasno to da su im zgrade zavrsene pre otprilike godinu i po, nisu prodali ni 40% stanova i pored toga i dalje drze nerealno visoku cenu?Razumem da banka blokira,ali nikome nije u interesu da stanovi stoje,i stajace i dalje jer ne znam ko je spreman da da 200ke za 65m2?Na kraju ce biti kao i sa savogradom i komercijalnom,koja je aktivirala hipoteku i sad ih ona prodaje.

Da li neko zna koja je cena za GP3 i ima li tu prostora za pregovore,posto je po meni malo slabija prica od ostale dve zgrade?
 
majk":3fr0bm33 je napisao(la):
Nevenkovic je u pravu,samo meni nije jasno to da su im zgrade zavrsene pre otprilike godinu i po, nisu prodali ni 40% stanova i pored toga i dalje drze nerealno visoku cenu?Razumem da banka blokira,ali nikome nije u interesu da stanovi stoje,i stajace i dalje jer ne znam ko je spreman da da 200ke za 65m2?Na kraju ce biti kao i sa savogradom i komercijalnom,koja je aktivirala hipoteku i sad ih ona prodaje.
:bash:
 
Kad sve sagledas to je likovima iz banke u interesu (ne banci, nego par njenih sluzbenika ), sta mislis kome ce taj stan da ode ispod cene, sigurno ne tebi ili meni, nego prijatelju poslovnom partneru (usuga je cudo) a mozda i njemu samom.
 
Nisam, suvise je jaka cena za mene.A nemam moralno pravo ako nisam u mogucnosti da kupim taj stan, da sad zezam prodavca i foliram se pred njim. Medjutim svaki dan prolazim pored bloka i bacim pogled sa setom u srcu :D

Osecam da kad vidim kvalitet izrade zgrade iznutra ima jos vise da se smorim, Ovako mi je dovoljno da vidim fasadu, prozore i terasu pa me vec ubije u pojam.

a zna li neko kako je uradjeno kupatilo, posebno tus kabina?
 
Vrh