Šta je novo?

Tramvaji

U Goši je zamenjena kompletna električna oprema, što je dostaaaa koštalo. Najgora stvar je što se tada fabrika opasno opekla, planirajući cenu remonta na osnovu prosečnog stanja KT4, međutim, GSP im je na remont poslao najgore tramvaje, tako da je cena remonta daleko nadmašila procenjenu!

Ja sma u par navrata pisao da Goša/Inekon imaju verovatno bolju elektropremu od CAF-a!
picture9um1zv4.jpg
 
Мислим да је то офрље фарбање, које као да је рађено неким старим сунђером, завршавано у ГСП-у.
 
Матеја Бељан":3reeozpv je napisao(la):
U Goši se radi redovni remont, katice odande izađu samo ofrlje prefarbane i naravno, elektroremont.

Iz Goše su izašle ofarbane u krem-crvenoj varijanti, kao na slici, kasnije je sve tramvaje GSP prefarbao u crveno-plavu šemu.
 
Матеја Бељан":1wuijwcq je napisao(la):
U postojećim uslovima ne bi trebalo proširivati mrežu, jer ona pati od mnogih slabosti koje bi trebalo da počnu da se rešavaju. Ako nastavimo ovim tempom ja sam i za ukidanje pojedinih deonica.. . . i.


Sve vreme borimo se za svaki novi metar a sad ovo . . . . :(
 
Александар":jc9w73rs je napisao(la):
Матеја Бељан":jc9w73rs je napisao(la):
U Goši se radi redovni remont, katice odande izađu samo ofrlje prefarbane i naravno, elektroremont.

Iz Goše su izašle ofarbane u krem-crvenoj varijanti, kao na slici, kasnije je sve tramvaje GSP prefarbao u crveno-plavu šemu.

Mislio sam na radove iznutra... takodje nisam mislio na ovaj komplet remont, nego na neki redovni...
 
sasa901":3fhlzmrp je napisao(la):
ta fabrika je ponovo pocela da radi pre neki dan :)
a bilo bi lepo kad bi ih malo sredili ko one u sarajevu tj transa ili one u pragu ili kao onaj gore sto sam postavio link :)
a svajcarci su kante za smece jedina dobra stvar je kod njih sto cemo da zaradimo kad ih isecemo :)

Ti imaš neke psihičke predispozicije gađenja prema švajcarcima :)))) Osim što se tebi lično ne sviđaju, imaš li neku stručnu zamerku, pošto većina nas ovde, ipak, samo vizuelno ili po udobnosti može da ih ocenjuje
 
meni su licno ruzni
a drugo ne verujem da su u nekom mnogo ispravnom stanju a i deluju mi skupi za odrzavanje
a i mnogo su stari ;)
vise sam za remont katica ako je to moguce ikako
 
Ponovo saobraćaju tramvaji do Banovog brda »

27. Avgust. 2012 | (16:12 -> 18:52), Izvor : Studio B, Komentari: 0

Tramvajski saobraćaj na linijama 12 i 13 do Banovog brda biće uspostavljen sutra s prvim jutarnjim polascima, najavljeno je iz Sekretarijata za saobraćaj.


Kako se navodi, tramvaji sa linije 12 saobraćaju od Banovog brda do okretnice „Omladinski stadion", a sa linije 13 od Banovog brda do „Depoa Sava" na Novom Beogradu.
Privremena autobuska linija 13A i privremena tramvajska linija 12L od sutra prestaju s radom.
 
Mislim da putnici u Torontu, pri kombinaciji bicikla i autobusa imaju besplatan prevoz u autobusu i za sebe i za bicikli.
 
bilo bi lepo kad bi imali ovo u bg :)
al i kad bi imali neka mesta za voznju bicikla sem na keju i po adi i po nbg :)
 
Šta se desilo sa onim špancem što dožive ne sreću... Što je prvi stigao :grand:
 
sta mislit kad bi se napravila nova linija kad dodju svajcarci :)
tipa ustanicka banovo brdo :) :vops:
 
Železničar":1by5mz7b je napisao(la):
Mislim da putnici u Torontu, pri kombinaciji bicikla i autobusa imaju besplatan prevoz u autobusu i za sebe i za bicikli.

Za bicikl je dzabe, ali biciklista placa kartu redovno kao i svi ostali.

Inace izgleda da se ovi dodaci za bicikle na autobusima prilicno retko koriste, tj. da nisu privukli veliki broj biciklista da na taj nacin kombinuju bicikl i javni prevoz.
 
sasa901":1nepjmpb je napisao(la):
sta mislit kad bi se napravila nova linija kad dodju svajcarci :)
tipa ustanicka banovo brdo :) :vops:

Ta linija već postoji i nosi oznaku 50. :D

Po meni mnogo bolja je ideja koju sam čuo na više mesta.

11 Omladinski stadion - Dorćol - Blok 45
 
Doslo bi do zagusenja na potezu 27marta-- cara dusana puno linija u kombinaciji sa losom prugom i parkiranjem na istoj evenutalno kad rekonstruisu sine i stave ih u sredinu ako budu dovljno mudri :)
 
Pokazalo se da je 30 CAF tramvaja nedovoljno da funkcionise linija 7,12,13 juce su recimo prema Brdu isli samo stari tramvaji.. :kafa:
 
Neverujem, ali ako đilas ostane da bude gradonačelnik očekuj onda još tih tramvaja i još više će mo ih odplaćivati
 
Vrh