Šta je novo?

SavoGrad, Sava City - [ Poslovno stambeni kompleks ]

"Savograd" otvara vrata 24. juna - Novih 18.500 m2 ekskluzivnog poslovnog prostora u Novom Beogradu

sava_biznis_centar_220610.jpg


Sava biznis centar, moderni poslovni kompleks u Novom Beogradu, svečano će biti otvoren u četvrtak, 24. juna 2010. godine. Objekat u koji je investirao austrijski fond za nekretnine "CA Immo International" nalazi pored hotela "Hyatt Regency", u blizini poslovnog i tržnog centra "Ušće".

Efektivna površina za izdavanje iznosi oko 18.500 m2, a objekat poseduje i 400 parking mesta uključujući i podzemnu garažu. Austrijski "CA Immo" u Srbiji je prisutan od 2007. godine, a projekat "Sava biznis centar" predstavlja značajnu "green field" investiciju u Beogradu.

Novu poslovnu zgradu u Novom Beogradu svečano će otvoriti dr Oliver Dulić, ministar životne sredine i prostornog planiranja u Vladi Republike Srbij i Wolfhard Fromwald, član Upravnog odbora kompanije "CA Immo"
 
A ko kaze da se nije uselila :vops: ko ti je kriv vucko sto nisi dosao na zurku :vops:
 
JEP nekad je direktor bio mlada teniska nada u usponu :kafa:
 
Ici ce kad za to dodje vreme kao i par drugih projekata ;)
 
Bilo je pre par nedelja ali nista dok mi ne napravimo svecani obilazak kako dolikuje pa necemo valjda zavrsiti sa fotkama fasade koje smo vec imali prilike da vidimo :gobb:
 
Igor":2j9bf1m7 je napisao(la):
Bilo je pre par nedelja ali nista dok mi ne napravimo svecani obilazak kako dolikuje pa necemo valjda zavrsiti sa fotkama fasade koje smo vec imali prilike da vidimo :gobb:
Kada budete slikali, sem fotografija za forum, slikajte i za Zexlanda ili za Bg259 pa da neko od njih uradi 3d model. Jednim udarcem dve muhare sto bi se reklo.
 
Prosetah sinoc malo do Savograda.


* 360 Panorama, klik na fotografiju za interaktivni pogled.

 
Da li neko zna sta se desilo sa fasadom Savograda? Ovo mi izgleda kao da je nesto eksplodiralo u olucnoj vertikali...

 
Elektricni kablovi izazvali pozar kratak spoj ili preopterecenje
 
direktor":24jshzcm je napisao(la):
Elektricni kablovi izazvali pozar kratak spoj ili preopterecenje

Steta. Mislim da ovo ovako stoji vec par meseci. Ne znam da li menadzment Savograda pokriva popravke i ostecenja na zgradi. Nesto mi govori da nece u skorije vreme ovo da poprave. Ako se tako nastavi, zavrsice kao YUBC...
 
prolazio sam juce tuda i bas je uocljivo sa ulice, deluje kao da je nesto eksplodiralo na zgradi
 
Belvilenjak":224s1jcc je napisao(la):
direktor":224s1jcc je napisao(la):
Elektricni kablovi izazvali pozar kratak spoj ili preopterecenje

Steta. Mislim da ovo ovako stoji vec par meseci. Ne znam da li menadzment Savograda pokriva popravke i ostecenja na zgradi. Nesto mi govori da nece u skorije vreme ovo da poprave. Ako se tako nastavi, zavrsice kao YUBC...
Шта је YUBC? :D
 
koji su planovi sa onim placom prekoputa hajata ? :)
 
Planovi su takvi da se od toga nije odustalo sta vise
 
Vrh