Šta je novo?

Aqua park u sportskom centru Kovilovo

moj tata je bio menger u kovilovo do pre tri nedelji i mogu da vam kazem da toga nikada nece biti! 100%. vlasnik je na bankrotu,, verujte mi.
 
nka":3jhsoaeu je napisao(la):
Da li ste upoznati da e u sportskom centru Kovilovo kraj Borce gradi Aqua park koji ce biti gotov za ovo leto.
Dok nas aqua land statira na Novom beogradu morat cemo u Borcu.
Evo linka sa kratkom informacijom
http://www.bgsck.org.yu/english/SportContent.html
wow baš iskusna halica, sa sajta bgsck

sl_1_big.jpg
 
ma centar kao centar je super, offici su sooper sve je ok, samo sto vlasnik polako pocinje da propada, a direktor je zesci kr****
 
aleksa":ajsa14el je napisao(la):
ma centar kao centar je super, offici su sooper sve je ok, samo sto vlasnik polako pocinje da propada, a direktor je zesci kr****
imaš neke argumente za to?
 
kaze covek da mu je matori radio tamo. bedak, ali kontam da ce se pojaviti neko ko ce rado otkupiti centar.
 
Drugari su mi za vikend bili tamo i kazu da se aqua park gradi, za sada.
Isto tako kazu i da je u projektu i luna park pored istog.
 
e bilo bi lepo kada bi Beograd dobio jedan normalni luna park sa normalnim roller cousterima a ne sa onim zmajem na Keju :)
 
ne gradi se aqua park nego bazen koji se ,,gradi" vec pet godina i nikako da se izgradi, od luna parka imate ringispil i to je to. a stalno dobijaju ponude za kupovinu centra, ali ludak vlasnik trazi preko 30 miliona eura. a to niko nece da da.... a imam argumenta za to, jer je u poslednjih sest meseci otpustio vise od 50 ljudi jel nema para da ih placa, naravno moj cale otisao i otvorio svoju firmu, jel ovaj nije imao da ga placa. a cale m je doveo davis cup u kovilovo( jer se druzi sa ocem od djokovica) i to je doprinelo centru 50000 eura, sto je ovaj spucao u prosirenje puta do kovilova ( nepotrebna glupost) i dodstkom glupog ringispila... a i da bude aqua park za sve sim gostiju hotela placace se preko 50 eur, jer kako direktor kaze,, vlasnik nece da mu cigani iz borce i ovce dolaze'! :)
 
A odakle li je on sisao, sa koje planine!?!?! Najgore je sto je vecina ljudi na funkciji sisla sa nekih planina, ostavila svoja stada, i sad sa svojim ne znanjem upropastavaju ovaj grad. Chast izuzecima :)
 
Vrh