Šta je novo?

Verano Blok 23 - [ Poslovni objekat | 50 000kvm ]

Novi spot. Vidi se po "Kombank areni" (do pre godinu dana bila je "Beogradska arena"). Očigledno je da "Verano" pokušava da utopi zgradu.
 
Evo isti takav klip, objavljen 23.07.2013. godine samo za ruske klijente, na ruskom naravno :D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MNcxZbnKagE[/youtube]

pa je pitanje koliko je video zapis "nov", a koliko su pojedine scene prepravljene :mrgreen:
 
ne znam da li nekome treba da ispadne privlacno ovo snimanje ljudi koji sde u prostorijama koje su i dalje u sivoj fazi (goli zidovi, plafoni,..) mogli su da urade bar jednu prostoriju pa tamo da snimaju... a ovo "prostor orjentisan ka suncu" za glavni ulaz koji je okrenutka severu i autoputu?
trebali su da prodaju tim izraelcima koji su dali ponudu, ne ocekuju valjda da se izvuku bez gubitka..
 
Kakva će jeziva situacija sa parkingom biti kada ovo jednog dana zaživi.
55 hiljada kvadrata, min 2000 radnih mesta. I na sve to celih 550 parking mesta :(
 
Razor":18bjj3pe je napisao(la):
Evo isti takav klip, objavljen 23.07.2013. godine samo za ruske klijente, na ruskom naravno :D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MNcxZbnKagE[/youtube]

pa je pitanje koliko je video zapis "nov", a koliko su pojedine scene prepravljene :mrgreen:

Izgleda da je jedan od uslova za zakupce poslovnog prostora u B23 da od žena moraju da zapošljavaju jedino mlađe od 30, prijatnog izgleda, vitke i dugonoge... :p
 
Danasnje slike sa lica mesta. Sve vise je slomljenih staklenih panela. Stvarno mi nije jasno kako se lome ti paneli pogotovo sto treba da bude poprilicno jako staklo.

20131202124117.jpg

20131202124225richtonehd.jpg

20131202124259.jpg

20131202124321.jpg

20131202124201.jpg
 
Oni najavili da su nastavili radove...ja i dalje ne vidim da se bilo šta dešava/menja :D
 
Hm nisam primetio polomljena stakla sem ako ne mislis na ova mesta gde fale stakla sto je cini mi se namerno ostavljeno zbog ventilacije
 
Ne nisam mislio na to. Evo na ovim slikama sam obelezio mada mislim da ima jos koje nisam dobro uspeo da vidim na ovim slikama posto su sa mobilnog.

b23.jpg

b231.jpg
 
Kako je uopšte moguće da se tako nešto desi, osim ukoliko neko nije upotrebio fizičku silu?
 
Ne bih da previše špekulišem o razlozima, ali pretpostavljam da može biti do greške u staklu, temperaturne razlike, možda čak i sleganje, ali se dešava.
U APC-u su u par navrata menjali stakla (kroz maglu se sećam dva slučaja).
 
relja":ba82g9v2 je napisao(la):
...može biti do greške u staklu, temperaturne razlike, možda čak i sleganje, ali se dešava...
Najverovatnije i jeste tako, jer pozicije šteta su ne dostižne za običan,, ručni rad,,

Ako ih nema sa druge strane zgrade,
onda su štete nastale iz vozila koja se krecu autoputem
kao ona ,, target ventilacija,, na saobracajnim znakovima :lool:
 
A možda je i predviđeno da određeni procenat pukne u prvih par godina i da je to uzeto u obzir? А s obzirom da gradnja stoji nema ko da zameni. Te fasade generalno zahtevaju dosta održavanja u svakom slučaju.
 
jednostavno u odnosu na uslove takvo staklo (još i malo jače ) se i narucuje
nije za igranje ni sa parčetom stakla sa te visne
ako tu njegov,, Projmetal,, nije ispoštovao standarde onda je sve pod sumljuom
a to znači buduci čist ,,pakleni toranj,,
što je malo verovatno jer Zira je uradjena perfektno
 
mekbejn":2tfibg4w je napisao(la):
Kakva će jeziva situacija sa parkingom biti kada ovo jednog dana zaživi.
55 hiljada kvadrata, min 2000 radnih mesta. I na sve to celih 550 parking mesta :(
Neka putuju gradskim prevozom do zgrade, na sasvim je odličnom mestu gde mnoge linije prolaze.
Zar su se svi rodili u automobilima pa moraju bukvalno da uđu u kancelariju svojim novim autom? :notok:
 
Postoji pristojna podzemna garaža sa dobrim pristupnicama koja je delimično zaklonjena gradjev. materijalom
 
Nego, ovaj heliodrom da li je ikada na njega sleteo neki helikopter, ili je čisto tu kao šminka?
 
Па зграда још није ни завршена, то значи да ни хелиодром не може да се користи. Иначе није шминка.
Тек после техничког пријема зграде, а то ће бити ................
 
Nick Slaughter":3eb276im je napisao(la):
mekbejn":3eb276im je napisao(la):
Kakva će jeziva situacija sa parkingom biti kada ovo jednog dana zaživi.
55 hiljada kvadrata, min 2000 radnih mesta. I na sve to celih 550 parking mesta :(
Neka putuju gradskim prevozom do zgrade, na sasvim je odličnom mestu gde mnoge linije prolaze.
Zar su se svi rodili u automobilima pa moraju bukvalno da uđu u kancelariju svojim novim autom? :notok:

Ja ne kažem da ljudi treba da idu kolima. Ali će želeti to da urade. A praviti novu zgradu sa tako malim brojem parking / garažnih mesta je ludilo.

@boca-ica
Pa nije pristojan broj, 550 mesta na toliku zgradu
 
Slažem se sa Mekbejnom, 550 mesta i nije veliki broj, a u okolini nema slobodnih mesta za parkiranje, kao što bar za sada, ima kod APC-a.

Mnogi misle da dolaženje kollima na posao je bes i bahatost, a ne znaju drugu stranu: "fleksibilno" radno vreme, malo slobodnog vremena, stalna jurnjava i da ne nabrajam neke razloge koji bi zvučali patetično. Ljudima je potrebno da se brzo kreću, da sami kontrolišu kada, kojim putem i koliko brzo dolaze i odlaze sa posla. Kada bi javni prevoz bio pouzdan, brz, čist (i manje stresan), onda bi imao prednost u odnosu na gorivo, održavanje, osiguranje, registraciju, amortizaciju automobila. Drugim rečima - kada bi sve funkcionisalo kao BG voz.
Niko od tih vozača se nije rodio u automobilu, naprotiv, ljudima se u jednom trenutku života smučio GSP (škola, fakultet, kada su počeli da rade...pa onda počinje ozbiljno i prekovremeno rmbanje, porodica) a došli su u fazu da mogu sami da organizuju svoj put sa i od posla.
 
реља

е велики аплауз од мене, коначно да неко прича неострашћено на ту тему на овом форуму! овде те одмах означе као да си робовласник, да си тајкун што имаш кола, да бахато се паркираш по дрвећу и да газиш пешаке из досаде.
 
i ja bih se pridruzio apelu da se pojedini forumasi uzdrze od lecenja kompleksa putem foruma. ukoliko im se ne skrene paznja da sednu i razmisle dva puta pre nego napisu post o zlim utomobilima nece proci dugo a citacemo o tome kako su svi koji imaju televizor u boji ratni profiteri
 
Vrh